Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O ile nie jest zblokowane zgrywanie przez euro :grin:

Sygnał RGB w złączu EURO, który dostaje telewizor to jest dokładnie ten sam sygnał, potrzebny do nagrania obrazu. Nie ma tu żadnych blokad przed kopiowaniem. Skoro jest "obraz" na EURO-złączu to znaczy, że można go nagrać. 

Edytowane przez kola01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z epg lub jak kto woli programem tv. Otóż od kilku dni nie mam możliwości odbioru 11 TVP 1 HD. Z innymi kanałami problemów na razie nie zauważyłem. Na innych kanałach nie ma żadnej informacji o audycjach w epg. Czy można odebrać epg jeszcze na jakimś innym kanale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam problem z tym dekoderem tzn, chodzi tutaj o dźwięk.
Dla przykładu kiedy oglądam TVN i chce ściszyć dźwięk to ścisz go normalnie, ale jak już oglądam Planete+ czy Canal+ Discovery to mogę ściszać i nic się nie dzieje dopóki nie włączy się mute. Resratrowałem już dekoder i nic to nie dało.. może jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z epg lub jak kto woli programem tv. Otóż od kilku dni nie mam możliwości odbioru 11 TVP 1 HD. Z innymi kanałami problemów na razie nie zauważyłem. Na innych kanałach nie ma żadnej informacji o audycjach w epg. Czy można odebrać epg jeszcze na jakimś innym kanale?

EPG jest rozsyłane na kanale 15 - TVP INFO.

Edytowane przez kola01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam wifiboxa premium mam pytanko do właścicieli tego dekodera czy w wypożyczalni vod  na zwiastunach macie głos bo ja go nie posiadam nie wiem czy tak mam być dzwoniłem  na infolinie podobno ma  być  a w punkcie że nie więc teraz już nie wiem komu wieżyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam wifiboxa premium mam pytanko do właścicieli tego dekodera czy w wypożyczalni vod  na zwiastunach macie głos bo ja go nie posiadam nie wiem czy tak mam być dzwoniłem  na infolinie podobno ma  być  a w punkcie że nie więc teraz już nie wiem komu wieżyć

Też tak mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wiedzieć w jakim celu to robisz, a nie czy z każdym sprzętem.

Trochę może i oszczędność na rachunkach za prąd(raczej znikoma).Ale robię tak od dawna ze wszystkim sprzętem gdyż w domu często nikogo nie ma w dzień.Teraz to nie grozi ale w lecie gdy bywają burze już kilka znajomych potraciło sprzęt spięty np.TV,dekoder....Nawet czasami ustawię nagrywanie i z przyzwyczajenia za chwilę wyłączę  całkiem dekoder. :lol2: w lecie tv oglądałem 2-3 godziny dziennie więc osobiście nie widzę sensu by tv czy dekoder przez resztę czasu był włączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam wifiboxa premium mam pytanko do właścicieli tego dekodera czy w wypożyczalni vod na zwiastunach macie głos bo ja go nie posiadam nie wiem czy tak mam być dzwoniłem na infolinie podobno ma być a w punkcie że nie więc teraz już nie wiem komu wieżyć

 

Ja również tak mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustaw na Puls HD tam najlepiej pobiera EPG

Próbuje już kolejny raz pobrać EPG na Puls HD  dekoder dobre kilka minut na tym kanale i nic.Zmiana na TVP 1 HD i po chwili EPG wskoczyło.Nie wiem czy to ma jakiś wpływ ale podpięte jednym kablem.Ale pierwsze słyszę by na tym kanale pobierać EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...