Skocz do zawartości

MUX 8


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, JohnnyBravo97 napisał:

Odbieram WSZYSTKIE KANAŁY z multipleksu ósmego, ale od dziś nie odbieram TYLKO TVP Kultury HD.

A ja za to mam TVP Kulturę w mux-8 na dwóch pozycjach.

W nocy TVP Kultura HD wskoczyła "na" TVP Sport HD, ale dekoder (Cryptobox) nie zmienił automatycznie nazwy kanału. Rano przeskanowałem częstotliwość i dekoder dopisał TVP Kultura HD do listy, ale "kulturalny" TVP Sport HD na niej pozostał (tylko nie ma na nim EPG). Dokładnie taka sama sytuacja jest na Arivie. Ciekawe, bo dekoder wyświetla ,że obydwie pozycje mają te same PID-y.

Telewizor jednak zachował się inaczej. Na kanale TVP Sport HD pojawiła się informacja "Brak kanału" i trzeba było skanować, aby dodać Kulturę do listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie w telewizorze TVP Kultura HD pojawiła się w miejscu TVP Sport HD i również nie zmieniła automatycznie nazwy na właściwą.TVP Sport HD pojawił się w miejscu TVP Sport na MUX-3. Natomiast na tunerze naziemnej tv ,trzeba było przeprowadzić skanowanie aby kanały się pojawiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wuzel napisał:

@JohnnyBravo97 masz tak na telewizorze czy tunerze naziemnej tv ? Robiłeś skanowanie pasma MUX-8 ?

Telewizor LG z MPEG 4, który aktualizuje się bez aktualizacji. Po prostu ma to w sobie wbudowane, że np. przełączyłem na TVP Kultura SD i od razu przełączył się na TVP Sport HD (mowa o MUX 3). Jak przełączyłem na TVP Sport HD to kanał mi zniknął i przełączył się numer dalej na TVP Rozrywka (mowa o MUX 8). Na prawdę nie wiem co mam robić... :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeden z portali branżowych (sat*nfo24.pl) podał informację, że od lutego 2020 kanał JAZZ TV będzie dostępny w MUX8.

Jeżeli to prawda, to prawdopodobnie zajmie miejsce któregoś kanału testowego (HbbTV).

 

Edytowane przez K63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, ciastek napisał:

Lepiej TVP HD niż Polonia albo zdublowana Rozrywka. TVP Seriali nie mogli dać ponieważ jest płatna w MUX-4. Jak wystartuje TVP Dokument to już będą wszystkie kanały tematyczne oprócz Seriali i Polonii.

 

Powinna wrócić Polonia choćby dlatego że nadaje jeszcze jedną transmisję mszy w niedziele, co jest nie bez znaczenia w tych czasach, ale obecne kierownictwo TVP broni się rękami i nogami przed szerszym udostępnieniem tego kanału, przy aplauzie wielu osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, michael112 napisał:

 

Powinna wrócić Polonia choćby dlatego że nadaje jeszcze jedną transmisję mszy w niedziele, co jest nie bez znaczenia w tych czasach, ale obecne kierownictwo TVP broni się rękami i nogami przed szerszym udostępnieniem tego kanału, przy aplauzie wielu osób.

Masz racje ale z powodu jakości kanału. W naziemnej była lepsza jak na satelicie.

@ciastek prima aprilis był wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ciastek napisał:

Mają jeszcze 3 sloty na MUX 8 z planszami, mogliby tam wcisnąć przecież TVP HD w HD, Polonię, a potem za Polonię Dokument. Marnowanie miejsc w NTC.

No proszę cię, nie licz 3 plansz statycznych jako cały slot na kanał tv...
Te plansze to pojemność ~1.0 mb a ty chcesz tu wcisnąć TVP HD i polonię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ten mux od jakiegoś czasu widać że jest zapychacze jak nie ma miejsca na danym multipleksie oraz dla serwisów internetowych nic tam nie ma konkretnego TVP HD dali w SD ze względu na to że tam też jest szkoła nasi południowi sąsiedzi Czesi mają więcej multipleksu od nas i lepsze kanały tam się znajdują A u nas może coś się poprawi dopiero będzie więcej kanały i lepszych jak wyjdzie DVB T2 takę jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, najbardziej w Czechach zazdroszczę im darmowego Prima Comedy Central (który jest według mnie lepszy od naszego bo to takie połączenie Fox Comedy i CC). U nas połowa kanałów w NTC to powtórkowe zapychacze, w dodatku bardzo duża część tego to kanały TVP i Polsatu. Te nowsze kanały z mux 8 czyli m.in nowa tv, wp też trochę słabe moim zdaniem.

 

 

 

 

 

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zrobiono tak aby naziemna dvbt nie była konkurencją dla platform satelitarnych i kablówek. Jak ktoś dociekliwy to sobie znajdzie kto jest właścicielem konkretnych stacji. A co do dvbt2 H265 to jedynie liczę że zaczną nadawać w HD, bo nikt nie pozwoli aby oferta programowa się poprawiła.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...