Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K Lite


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
W dniu 13.07.2023 o 14:28, nix124 napisał(a):

Mam kilka szybkich pytań do użytkowników tego dekodera.

 

1. Są jeszcze jakieś znaczące problemy z tym dekoderem po wszystkich aktualizacjach? Np. na Evobox Lite sporadycznie zdarza mi się się, że pojawia się czarna plansza podczas oglądania. Trzeba zmienić kanał i ewentualnie wrócić do poprzedniego i wszystko działa. Na Evobox PVR coś takiego nie występuje. A jak jest tutaj?

 

 

Po niedawnej wymianie dekodera evobox pvr na nieszczęsny 4 k zaczęły się pojawiać problemy z obrazem. Tak jak piszesz. Podczas oglądania pojawia się czarna plansza. Po przełączeniu na inny kanał i powrót do oglądanego daje pozytywny efekt. I tak w kółko. Dotyczy to wszystkich trzech dekoderów. Czyli 2 razy Multiroom evobox lite i główny 4 k. Po odłączeniu od prądu dwóch z nich na trzecim wszystko gra bez zastrzeżeń. Tak samo jest jak się włączy na wszystkich trzech kanały które nadają na tej samej częstotliwości. Wystarczy jak jeden z nich przelaczysz na inny kanał i obraz znika na wszystkich. Na infolinii próbują pomoc ale bez skutku. Wymieniałem już wszystkie trzy dekodery i nic, jeden gość z infolinii powiedział mi że to wina trójnika, bądź wtyków. Wymieniłem przewody, wtyki i rozgałęźnik i nic. 130 zł w błoto. Teraz domagam się zwrotu kosztów od Polsatu za złą diagnozę i narażenie mnie na koszty. Zostało jeszcze wymienić dwa dekodery Multiroom na 4 k lite, ponieważ być może evobox lite nie współpracuje z 4 k. Ale Polsat nie za bardzo chce to zrobić. Jak problemu nie rozwiążą zrywam z nimi umowę za nie wywiązywanie się z jej warunków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak zrobic by dekoder polsat box 4k Lite po wlaczeniu przechodzil na program a nie na menu polsat box. drugi problem to wyskakuje mi jakis komunikat by nacisnac dowolny przycisk by cos wylaczyc ale nie da sie tego wylaczyc.

 

https://i.postimg.cc/RCpX63YY/2023-09-10-10-16-53-767.jpg
https://i.postimg.cc/28qT4kRS/2023-09-10-10-17-37-674.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak zrobic by dekoder polsat box 4k Lite po wlaczeniu przechodzil na program a nie na menu polsat box. drugi problem to wyskakuje mi jakis komunikat by nacisnac dowolny przycisk by cos wylaczyc ale nie da sie tego wylaczyc.
 
https://i.postimg.cc/RCpX63YY/2023-09-10-10-16-53-767.jpg
https://i.postimg.cc/28qT4kRS/2023-09-10-10-17-37-674.jpg
Odłączyć od internetu a wtedy tylko tv z satelity...

Wysłane z mojego LM-V600 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy odpowiedni telewizor i zamiast strony tytułowej pojawia się ostatni oglądany program. Włączanie pilotem od telewizora. Wprawdzie jest to Evobox ale tu jest to samo. Nigdy nie musiałem tej mozajki oglądać, pisałem już wcześniej jak ta mozajka weszła na dekodery i chyba jako jedyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery różnią się systemem kodowania.

Wejdź w menu Ustawienia => Informacje => Dostęp warunkowy i odczytaj wersje oprogramowania.

Jaki masz typ konwertera zainstalowany w antenie satelitarnej?

Jaki model konwertera masz wybrany w Ustawienia => Antena => Konfiguracja => Typ konwertera ?

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2023 o 20:40, inga29 napisał(a):

wersja 1.1.23

 

konwerter wybrany Inverto idbl-qudl42-uni2l

w antenie mam konwerter inverto unicable z 3 wyjsciami 

 

Masz najnowszą wersje oprogramowania. Kiedy na jakim kanale występuje problem z obrazem i jaki jest komunikat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...