Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos sie orientuje w jaki sposob mozna uzyskac od Canal+ modul CI? Niedawno byla przedluzana umowa i zostalem na Cameleonach bo bedzie normalnie dzialac tylko nic nie wspomnieli ze do lipca 2020. Niedlugo potem wyszla ta informacja i okazalo sie, ze nie daja beda wymieniac kart Cameleon na moduly - tylko Caymany parowane z ich szrotem.

 

Nie chcę korzystac z ich badziewia, chce zostac na wlasnym sprzecie (po prostu kupic nowy tuner do obslugi modułu).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest pytanie czy komuś rozpatrzyli pozytywnie takie zgłoszenie. Zwłaszcza z camela na moduł.

Ja w ubiegłym roku trzy razy pisałem do nich reklamację żeby przedłużyć umowę z camela na moduł i trzy razy miałem odp. negatywną. Dopiero w tym roku musiałem rozwiązać umowę na camela i dopiero mogłem wziąć jako nowy abonent umowę na moduł.

Dwa miesiące temu nie było żadnych problemów żeby taką umowę podpisać.

Ja brałem przez infolinię z dostawą start + z 10x c+ oraz c+4k. Po odliczeniu miesięcy zniżkowych wyszło mi ok. 50zł/m. na 2lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotr77sat Przez Strefa CANAL+ "Napisz do Nas" lub w APS - w obu przypadkach jako reklamacja (brak mozliwosci wymiany, uargumentowanie, np. naruszenie bezpieczeństwa) po prostu korespondencja bezpośrednia do nc+ (APS ogranicza się jedynie do przekazania). Decyzja jest indywidualna. Rzadko kiedy pozytywna. Głównie skierowana dla osób z samą kartą, bez sprzętu na stanie.Ta firma działa na zasadzie zapotrzebowania przez konsumenta czyli zgłoszeń tzn. reklamacji, a nie wpisów na forum. Czym więcej zgłoszeń tym więcej pozytywnych rozpatrzeń.

 

Od siebie zalecam napisane przez Strefę, APSy mają teraz takie obłożenie jak mało kiedy, wymiany Sagemów, Netflix i Święta. To samo uzyskamy pisząc przez Strefe co w APS a dodatkowo odpada nam droga do salonu.

Edytowane przez g0nz0s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...