Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Mam Modul z ECP, mial byc paket start i  paket CANAL+ z 4K. wszystkie kanaly Canalu+ z wyjatkiem 4K dzialaja. Muzeum 4K dziala. Modul jest w telewizorze LG znajdujacego sie w liscie Canal plus (43NANO796NE)

Strefa abonenta dziala tez bez problemow. W Canale+ 4K Ultra HD wyswietla sie blad:

Kanal niedostepny [204]

Mozesz szybko i latwo kupic kanal lub

przywrocic uprawnienia w serwisie itd.

Problem w tym ze po za numerem karty nie mam danych do logowania... i nie mieszkam  w polsce...

 

Pozdrawiam

Piotrek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ircios napisał(a):

Nie wymienisz. Dopiero przy przedłużaniu umowy.

Tu nie dostaniesz a w jednym z marketów z elektroniką leżą za 169,99 z CAM EPC. Pełna ofertą CANAL+  na miesiąc. Wychodzi taniej niż VIP MAX 4K w abonamencie. Można co miesiąc se nowy kupić i potem do kosza.

Edytowane przez Jorg_1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle sobie, jezeli inne kanaly Canal+ dzialaja to mam pakiet Canal+ bez 4K ????

Przechytrzylem tego automatycznego pana na infolinii i po jakims czekaniu zglosila sie mila Pani, zwierzylem sie jej ze mam tylko numer karty i odswierzyla mi uprawnienia ale Canal +4K UltraHD  nie dziala.

Tzn mam konia w stajni..

Edytowane przez pethep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Jorg_1980 napisał(a):

Tu nie dostaniesz a w jednym z marketów z elektroniką leżą za 169,99 z CAM EPC. Pełna ofertą CANAL+  na miesiąc. Wychodzi taniej niż VIP MAX 4K w abonamencie. Można co miesiąc se nowy kupić i potem do kosza.

Leżą. Oferta na kartę.  Reszta co piszesz ,że taniej...to bzdura. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pethep napisał(a):

Mysle sobie, jezeli inne kanaly Canal+ dzialaja to mam pakiet Canal+ bez 4K ????

Przechytrzylem tego automatycznego pana na infolinii i po jakims czekaniu zglosila sie mila Pani, zwierzylem sie jej ze mam tylko numer karty i odswierzyla mi uprawnienia ale Canal +4K UltraHD  nie dziala.

Tzn mam konia w stajni..

Bo nie masz C+ 4k. C+ 4K dobiera się osobno podczas umowy,  a przy aneksowaniu trzeba powiedzieć,  że ten kanał sie chce.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

18 minut temu, Jorg_1980 napisał(a):

1 miesiąc jest pełna oferta canal+ "dostęp do ponad 150 kanałów przez miesiąc* na start, w tym do pełnej oferty CANAL+" Cytat se strony canal+

 

"Pełna oferta" jest pojęciem względnym. Brak jest HBO, Cinemaxów, MMP, i jeszcze tam paru, które zawiera VIP MAX 4K, więc porównujesz gruszki do jabłek. Taniej na pewno nie jest, ale ludzie mają różne potrzeby i różne budżety.

Dla kogoś, kto chce przejść na abonament z własnym sprzętem, to może być ciekawa oferta. Tylko do umowy można mieć CAM z 0,- zł. więc... Każdy musi sam wiedzieć co mu pasuje. 

Edytowane przez meckbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...