Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.10.2021 o 09:59, irek78 napisał:

Jeszcze jedno pytanie: w samsungu au7192 będzie chodził? W opisie jest cl+ 1,4

Witam. Moduł działa. Jak sprawdzić to ecp? Nie mam canal4k na canal now ciemna plansza. Poza tym kanały przełączają się bez komunikatów, czarny moduł karta cayman. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, irek78 napisał:

Witam. Moduł działa. Jak sprawdzić to ecp? Nie mam canal4k na canal now ciemna plansza. Poza tym kanały przełączają się bez komunikatów, czarny moduł karta cayman. 

Jeśli ci nie działa c+now to znaczy że nie obsługuje ecp. Powinieneś widzieć planszę testową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Dr.STech napisał:

Mam 55Q80AAT i u mnie C+Now działa.

 

Aktualnie na C+ Now brak testów zabezpieczenia ECP i jest dekodowany z czarnego modułu PC+ ( 1884 ) CI+ ECP

 

Jeśli załączą testy ECP na C+ Now to na TV / dekoderze bez wsparcie ECP będzie czarny ekran i stosowny komunikat w stylu:

"Błąd 1005 brak możliwości zdekodowania tego kanału"

 

d2e0ece96a112141.jpg

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tweed77 @mikoko Teraz nie ma testów, już było w tym temacie pisane, że są one 08:00-17:00 czy 09:00-17:00.

 Sprawdzałem na technisacie i miałem błąd 1000, nie 1005 a TV działał. Teraz zarówno technisat jak i TV działają, bo wyłączyli test.

 

@irciosAAT i AU to ta sama linia, tylko AAT to QLED, a AU LED. Tak samo w zeszłym roku TU były LEDy a TAT QLED.

Edytowane przez Dr.STech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2021 o 10:00, G2000 napisał:

Mogli dogadać się z jakimś producentem telewizorów i sprzedawać tv + moduł + abonament. Mam tv Philipsa. Na pilocie są przyciski Netflix i Rakuten TV. Netflix jest u nas popularny ale Rakuten TV chyba nie bardzo. Gdyby się dogadali np. z Philipsem to ten przycisk mógłby być oznaczony Canal+.

No i proszę. :) Może i nasz C+ rozpocznie podobną współpracę.

Canal+ z własnym przyciskiem na pilocie jednego z telewizorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...