Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.09.2021 o 14:42, meckbar napisał:

Co nagle to po diable... tak mawia przyłowie, a przysłowia są ponoć mądrością narodów.

@G2000 Ponadto absurdalne jest, o czym już kiedyś pisałem, uniemożliwianie dostępu do oferty na dwóch CAMach i jednocześnie reklamowanie oferty online, którą można wspódzielić z rodziną. Nikt mi tego do teraz racjonalnie nie wytłumaczył.

To jest nic innego jak szukanie jelenia na dodatkową kasę,  czytaj druga umowa za MR. Prawie wszystko można obejrzeć w C+ OTT. 

Jeśli będą mi chcieli w styczniu 23 roku wcisnąć druga umowę to rezygnuje z dekodera 4k, a zostanę z modułem.  O ile modułów nie będą wycofywać 😆

 

W dniu 18.09.2021 o 15:39, mikoko napisał:

Dodałem specjalnie fotę mam obraz z komunikatem. Wciskam exit komunikat znika i jest obraz. Niedawno aktualizowalem soft w VTI w vu+ ale to chyba nie to. Dziwna sprawa. Będę się przyglądał

Działa jeszcze? Jeśli nie to zapewne miałeś "okienko"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej może im walnąć papierami  - obrazić się, pójść to lepszego PB i stracić rabaty :D

operator zawsze będzie silniejszy i może oferować co mu się podoba, musi tylko być grzeczny w okresie kontraktu terminowego.

cam będzie atrapą jeśli oferta pójdzie w kierunku ott, w zasadzie nie muszą go wcale oferować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie piszesz? Jak tak to pomyliłeś adresy ;-)

Co do reszty Twojego postu....Jestem za OTT, ale na własnym sprzęcie,  bez ich dekodera,  a jak by oferta online byłaby 1:1 z sat, to i moduł mi nie potrzebny. Już nie pamiętam kiedy coś z sat oglądałem 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, robert451 napisał:

mam  LG 55NANO863PA z 2021 roku i co jakis czas , raz na 2 tygodnie , po aktualizacji softu w TV , blokuje mi sie karta canal+ w module CAM  ECP+Cl , w Philipsie gdzie tez mam moduł nie ma takich problemów ?

ma ktos takie przypadłości ?

TV LG 49 NANO867NA zakupiony pod koniec 2020. U mnie było podobnie, tv po aktualizacji softu blokował się i musiałem powracać do ustawień fabrycznych. TV sukcesywnie pobierał aktualizację co jakiś czas i teraz bodajże po 4 - 5 aktualizacji problem znikł, jest wszystko ok. Może i u Ciebie naprawią problem ( o ile takowy jest) z kolejną aktualizacją. U mnie aktualny numer softu to 03.23.45,  a u Ciebie jaki nr ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lakiman napisał:

Gdy nadawała TVP 4K również była konieczność modułu  z zabezpieczeniem żeby obejrzeć ?

Jeśli pytasz o to czy działało na niebieskim module, to odpowiedź brzmi tak działało i nie był wymagany moduł z ECP.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, robert451 napisał:

coś się dzieje z uprawnieniami kart w CAM-ach ?

sprawdzają co 24 h ?  

 

Coś chyba faktycznie kombinują, bo u mnie też dzisiaj zgasła karta, musiałem ręcznie ponowić uprawnienia.

I jeszcze te testy na C+ 4K z wyświetlaniem nr karty, ostatnio bawią się miejscem wyświetlania (środek, bok) i kolorem (biały, żółty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...