Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest dostępna jakaś lista telewizorów SAMSUNG wspierających CAM CI+ ECP? Znalazłem w necie taką listę, ale nie wiem na ile jest prawdziwa http://www.tivusat.tv/pages/_common/pdf/LISTA_IDTV_UHD.pdf
 
Chce wziąć moduł zamiast Dekodera 4K (5 zł taniej), ale nie wiem jakie jest ryzyko, że moduł nie będzie śmigać na moim TV (Samsung Q70R - rocznik 2019).

Twój model na bank nie wspiera ecp. Samsumg jeśli już to najnowsze modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LorDx a co ma to zmienić? zapytasz producenta telewizorów to odpowie że to wina modułu, a jak zapytasz operatora to odpowie że wina telewizora. Już chyba było to przerabiane nawet w tym wątku ktoś pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2021 o 22:21, mikoko napisał:

Mam ten sam sprzęt co ty. Vu+ duo 4K SE działa super. Nie mam zastrzeżeń. Nagrywanie nawet do 8 kanałów równocześnie emoji106.png

Czy dobrze rozumiem, że posiadając modul C+ CI ECP, wraz z VU+ Uno 4k SE można oglądać więcej niż jeden kanał jednocześnie? Czy kwestia tyczy sie tylko nagrywania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy założeniu że moduł jest jednostrumieniowy (a taki jest) i piszesz o kanałach kodowanych do których zaangażowany musi być moduł to źle rozumiesz. :) Możesz nagrać i później zdekodować w offline. To co chcesz zrobić było/jest możliwe na kartach cameleon albo tnk.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałem zamówić CANAL+ z MODUŁ CAM 4K. Na stronie jest napisane, że:

  • Twój telewizor – musi mieć gniazdo CI+ i tuner DVB-S
  • ECP - zabezpieczone treści 4K

Mam telewizor LG OLED65B9 który wspiera z tego co widzę:

  • Moduł CI+: Tak
  • Common Interface Plus (CI +): wersja1.4

Dodatkowo znalazłem tam linka, które telewizory wspierają ECP. Mój jest z 2019 więc pewnie nie wspiera: 

list wspieranych modeli według CANAL+

 

Teraz pytanie o co chodzi z tym ECP. Jak telewizor tego nie wspiera to nie będę mógł skorzystać z tego modułu i muszę wziąć zwykły dekoder ? Czy nie będę mógł oglądać treści w 4K z CANAL+ ? 

Edytowane przez svm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że będziesz. Ja bez problemu na modelu C9 korzystam od roku i działa to bardzo poprawnie.

W przyszłości możesz stracić dostęp do treści 4k, ale kiedy to nastąpi tego nikt nie wie. Moduł funkcjonuje już ponad rok i na  razie tylko canal+ now wymaga ECP.

 

Edytowane przez drq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy/koleżanki kończy mi się umowa z CP i chcę przejść do C+ ale na moduł CI+pakiet Extra+Film, mam telewizor Sony KD-55XG8096 w instrukcji jest napisane że odsługuje moduły CI+ ale w sklepie (jak kupowałem TV)powiedzieli mi że może być tak że "jakiś rzeczy nie będzie obsługiwać". Może mi ktoś choć trochę wyjaśnić co może nie być obsługiwane? Nigdy nie miałem do czynienia z modułami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aktualnie są już prowadzone jakieś testy TVP 4k drogą satelitarną? Działa na modułach niebieskim i czarnym z caymanem? Jutro początek więc dobrze by było wiedzieć czy na niebieskich w tym prepaid również włączą czy trzeba DVB-T odkopać.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...