Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to jest nabijanie postów czy raczej zwracanie uwagi na wprowadzanie w błąd Forumowiczów, którzy chcą/rozważają wymianę sprzętu na moduł CI+ECP. Dobrze jest podjąć taką decyzję będąc świadomym wynikających z niej korzyści i potencjalnych zagrożeń.

Również życzę miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, meckbar napisał:

....Chyba tak trochę sam padłeś ofiarą ironii @ircios i własnego komentarza...

Musi być wesoło. Czytam i się śmieję z bezradności osoby, która nie potrafi uzasadnić słowa "tylko" napisanym  przez siebie, gdzie w podanych linkach brak wspomnianego wyrazu. Dodatkowo informacje i link niezwiazany z tematem, za to błyskawicznie wyguglowany, bo od siebie nic nie może dać przez pustkę w głowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Moduł CAM CI+ ECP wprowadza nową, ulepszoną generację ochrony treści Ultra HD wymaganą coraz powszechniej przez dostawców treści."
 
ECP powstało z założenia jako protokół zabezpieczeń dla treści UHD.  Oczywiście techniczna możliwość jest zabezpieczenia tym każdej treści ale nie będzie to stosowane nigdzie indziej jak na wybranych audycjach na kanałach 4K.  Nawet w Regulaminie macie odniesienie do ECP tylko w przypadku treści UHD.


Nikt nie wie czy PC+ za powiedzmy pół roku nie wprowadzi innych kanałów 4K. Nigdzie nie jest powiedziane ze ECP dotyczy tylko kanału c+4K. Dotyczy treści UHD i może dotyczyć przyszłych pozycji programowych np. Museum i innych teoretycznych. Insigntv? czy jakoś tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba standardowa praktyka operatora. Naliczają 10,- zł/mies. automatycznie i jak ktoś się upomni to zwracają, a jak nie to...

”Błędem w systemie” tłumaczą się od ponad miesiąca. Szanująca się firma naprawiłaby błąd w systemie najdalej w ciągu kilku dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój przypadek jest natomiast taki, że moduł otrzymałem 9 marca i został aktywowany 10 marca.Dziś się okazuje, że w ICA mam do zapłaty 20 zł więcej do rachunku, bo policzyli już opłatę zaległą za sierpień.Ostatecznie udało się ogarnąć temat i opłaty nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może pomóc i wie jak uruchomić moduł CAM CI+ ECP na dekoderze Vu+ Duo2, który jest dekoderem tylko HD? Mam tego Vu+ Duo 2 z softem VTi 6.0.8 z 2014 roku i po włożeniu modułu wyskakuje mi, że mam niekompatybilny sprzęt z modułem i nie wiem jak ten moduł uruchomić. Ktoś wie co trzeba zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Stoję przed wyborem modułu do mojego Samsunga Q80RAT. Zastanawiam się, który moduł lepiej zachowuje się pod względem szybkości przełączania kanałów i stabilności - z Canal+ czy z Cyfrowego Polsatu. Na ECP nie zależy mi aż tak, ponieważ mam Netflixa z 4k i mi wystarczy. Poradźcie co wybrać? Obecnie mam Evoboxa PVR a chciałbym coś bardziej zintegrowanego z TV. Założyłem zakup modułu w opcji na kartę a potem przejście na abo w C+ lub podpisanie umowy przez internet z Cyfrowym Polsatem na moduł i zwrot Evoboxa (nie korzystam z żadnych jego zaawansowanych funkcji). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, django napisał:

Ktoś może pomóc i wie jak uruchomić moduł CAM CI+ ECP na dekoderze Vu+ Duo2, który jest dekoderem tylko HD? Mam tego Vu+ Duo 2 z softem VTi 6.0.8 z 2014 roku i po włożeniu modułu wyskakuje mi, że mam niekompatybilny sprzęt z modułem i nie wiem jak ten moduł uruchomić. Ktoś wie co trzeba zrobić?

Wgrać soft Vti 14.0.6 i moduł CI+ ECP ruszy bo soft 6.0.8 to staruszek.

W sofcie VTi 14.0.6 w ustawieniach modułu włączyć obsługę wysokiej częstotliwości przepływu - wyłączyć blokadę rodzicielską.

W zadaniach modułu przypisać kanały które mają być dekodowane z modułu.

Edytowane przez tweed77
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tweed77 napisał:

W sofcie VTi 14.0.6 w ustawieniach modułu włączyć obsługę wysokiej częstotliwości przepływu - wyłączyć blokadę rodzicielską.

W zadaniach modułu przypisać kanały które mają być dekodowane z modułu.

Napisałbyś mi gdzie to trzeba włączyć tą obsługę wysokiej częstotliwości przepływy i gdzie wyłączyć blokadę? W co mam wejść?

Trzeba przypisywać kanały, które mają być dekodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Emil33 napisał:

Nie ma wymienionego odbiornika Vu+ Solo 4k. Czy z nim również będzie poprawnie współpracował ten moduł?

Czy taki zestaw poradzi sobie w ten sam sposób z dekodowaniem kanałów jak dedykowany tuner od Canal+ czy z jakimiś programami nadal mogę mieć problem? (dokładnie nie rozumiem założeń tego ECP, stąd moje wątpliwości)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...