Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, penny101 napisał:

1 -czy wymiana karty cameleon na moduł w waszych wypadkach wiąże się z przyszłymi miesięcznymi opłatami ?

NIE

 

Jakiego argumentu użyć  aby wydali moduł bez opłat walczyć czy próbować w innych punktach obsługi ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz takie czasy. Parę lat temu w punkcie w moim mieście był telewizor z podłączonym dekoderem Cyfry. Pracownik wydając dekoder sprawdzał go czy chodzi. Dzisiaj w punkcie nie ma nic a pracownik mówi pan sobie sprawdzi w domu, bo ja nie mam jak, jakby nie chodziło to wymienimy.

Edytowane przez Inspektor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu zaświeciło. Miał rację Meckber. Trafiłem na właciwego konsultanta / piąty kontakt/ który powiedział mi, że karta nie była sparowana z modułem. Tragedia, jego poprzednicy twierdzili co innego. Mieszkam w mieście 150 ty i nie ma w żadnym punkcie sprawdzenia modułu. Ta firma leci na łeb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamill93 znajomy wymienił zestaw dekoder + kartę od multiroom w APS.

Podłączył i cyrki jak berety:

1. Dekoder nie sparowany z kartą.

2. W systemie widniała całkiem inna karta przypisana do dekodera od multiroom.

3. Dekoder od multiroom z softem jako dekoder główny

4. Tak ot dali na sztukę w APS.

 

Dopiero konkretna konsultantka z działu technicznego i wszystko zagrało ale 2 godziny odkręcania na infolinii było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2020 o 16:16, sorenson napisał:

Mam umowę na czas nieokeślony(Pace i dwa Cmeleony), dzisiaj byłem w 2 APSach i zdałem Peca po czym wziąłem moduł i po godzinie w drugim APS wziąłem drugi moduł( w tym pierwszym już nie mieli modułów). Wymagało to trochę klikania przez Panie( na początku że zdanie możliwe tylko z wypowiedzeniem ale Pani coś tam poklikała i można bez wypowiedzenia, mówiła później że łatwiej wymienić Pace na moduł ale tak nie robiłem to nie wiem). Cameleony musiałem zdać. Kanały z 6A działają na Panasonic VT50 i Thomson UD6306. kanału 4K nie mam to się nie wypowiem.

 

Może komuś się przyda taka informacja  moduł CI+ ECP  działa  też na wcześniejszym modelu Panasonic  czyli VT30  choć piszą że wejście CI a nie działa na Ariva 250 HD Combo  też wejście CI - tuner widzi moduł ale moduł nie widzi karty. 4K nie mam to się nie wypowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, jawojt napisał:

Ja mam oryginalny a jaki pójdzie ?

Ten od darksidedvb

 

Tam jest wsparcie ci+ softwarowe i wtedy pójdzie ci moduł. 

 

http://www.satedu.cba.pl/index.php?action=downloadfile&filename=A250Combo_20160817_1.31B2_patch.zip&directory=Firmware for to all receivers/Ferguson/Ariva 150 combo A250 combo&

 

Zobacz na tym sofcie 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Ultimo ( nie 4k) , które do tej pory działało z kartą Cameleon z C+ (bezpośrednio). Kanały ostatnio zaczęły znikać (wiadomo).  Czy oferowany przez C+ moduł CAM ze sparowaną kartą u mnie zadziała?

 

Instalację tego Ultimo robił znajomy, ale teraz jestem zdana na siebie - a nie mam o tym temacie pojecia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, jawojt napisał:

dzięki już pobrałem, sprawdzę i dam znać jak chodzi.

Po wgraniu nowego softu zachowanie tunera takie samo jak na sofcie fabrycznym to znaczy dekoder widzi moduł /podaje dane modułu/ ale nie widzi karty /nazwa projektu: N/A, wersja karty : x/ ........../

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jawojt1 napisał:

Po wgraniu nowego softu zachowanie tunera takie samo jak na sofcie fabrycznym to znaczy dekoder widzi moduł /podaje dane modułu/ ale nie widzi karty /nazwa projektu: N/A, wersja karty : x/ ........../

 

W takim razie nie poprawili softu dla tego dekodera i niestety nie pójdzie w nim moduł. 

W innych arivach np.203 poprawili 

Sądziłem, że zrobili również dla twojego wsparcie dla CI. 

Dekoder do kosza, moduł do telewizora. 

Lub dekoder od operatora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PawelTSW napisał:

W takim razie nie poprawili softu dla tego dekodera i niestety nie pójdzie w nim moduł. 

W innych arivach np.203 poprawili 

Sądziłem, że zrobili również dla twojego wsparcie dla CI. 

Dekoder do kosza, moduł do telewizora. 

Lub dekoder od operatora. 

Dla mnie jeżeli chodzi telewizor nic więcej nie potrzeba szkoda innych posiadaczy 250 hd combo. Miałem tv od paru lat wybrałem go głównie ze względu na obraz. Do tej pory nie korzystałem z tunera sat w tv więc teraz jakaś odmiana. Dzięki odpowiedziom w innym wątku jak opanuję listę kanałów będzie ok. Idzie już dobrze jeszcze parę chwil  bedzie lista taka jaką chcę. Potem można się zastanowić czy kolejny tuner. Moze derambox może vu+ ale nie wiem czy mi to jeszcze potrzebne.

pozdrawiam

jawojt

2 godziny temu, ircios napisał:

Albo nowy tuner z E2 z wejściem CI+

Korci mnie ale ogród, wakacje, inne pasje pewnie się skuszę ale trochę później ;)

pozdrawiam

jawojt

Edytowane przez jawojt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2020 o 20:05, tweed77 napisał:

@kamill93 znajomy wymienił zestaw dekoder + kartę od multiroom w APS.

Podłączył i cyrki jak berety:

1. Dekoder nie sparowany z kartą.

2. W systemie widniała całkiem inna karta przypisana do dekodera od multiroom.

3. Dekoder od multiroom z softem jako dekoder główny

4. Tak ot dali na sztukę w APS.

 

Dopiero konkretna konsultantka z działu technicznego i wszystko zagrało ale 2 godziny odkręcania na infolinii było.

U mnie ta sama sytuacja. Przypisano mi w aps nowa kartę cayman do dekodera pace zamiast do modułu cam. Jeśli ktoś ma problemu dzwońcie na infolinię, tam od razu to poprawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...