Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, ircios napisał:

@nick300 czy wyciągnąłeś moduł  przy sprawdzeniu kanałów FTA?

 

Tak sprawdzałem FTA przy wyciągniętym module i było właśnie 3,5-5 sekund. Nie znam się za bardzo, ale wydawało mi się, że TV raczej jest z górnej półki, zatem może coś innego powoduje, że te kanały tak długo się przełączają nawet przy FTA? Skoro piszesz, że inne TV osiągają wynik około 1-2 sekund zatem co może być powodem tego, że u mnie się tak nie da? 

Z tym dekoderem racja, nie chce do niego wracać bo zależało mi na jednym pilocie, pozbyciu się wszystkich skrzynek, dodatkowych głośników które wcześniej miałem itd. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, nick300 napisał:

 

Sprawdzałem na FTA przełącza tak 3,5 do 5 sekund.

Na module i kanałach kodowanych to tak 5-6,5 sekund potrafi czasem dobić do 8 sekund.

 

 

Mam podobnie. Niestety. TV LG oled 2021. Kanały z tego samego transpondera 3-3,5 sek. Zmiana kanału między transponderami 4,5-5 sek. Zastanawiam się nad powrotem do dekodera lub zakupem własnego. Bo taka "szybkość" działania jest nie do przyjęcia dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle problem z nowszymi modelami TV, te trochę starsze i ze starszym firmware działają w miarę stabilnie.  

Takie błędy najlepiej zgłaszać do supportu producenta TV , przy większych ilościach zgłoszeń można liczyć na poprawki. 

 

Mam w Philipsie moduł i dosłownie mnie trafia przy aktualizacjach, a było już  7  i praktycznie przy co drugiej moduł zaczynał przymulać zwiększając czasy prawie dwukrotnie.

Bez modułu FTA wskakują po 1-2s, z modułem 2-4s  czyli praktycznie tak samo jak dekoduje moduł. 

 

Modułu też może być winy ale jak już zmienić to na inny ( nie ma wyboru rodzajów u operatorów za dużego poza 1-2 modelami  )  co może być trudne, łatwiej to zrobić dla kart nieparowanych i po dobraniu modułu do karty można było się cieszyć szybkim w miarę przełączaniem. 

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - czy ten nowy moduł CI z kartą działa bez problemu w pudełkach z Enigmą 2? Mam w tej chwili zgemmę z softem PKT, nie chcę dekodera NC+ bo ta tej samej zgemmie mam również naziemną i przy cameleonie wszystko mi chodziło na jednym i tym samym odbiorniku.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2022 o 18:00, Dj.Graal napisał(a):

Zawsze jak kiedyś domagałem się filmu w wersji hd lub dolby 5.1 tłumaczono mi,że Cyfra, Nc+ otrzymała tylko wersję sd lub stereo i nie ma innej.Mineło kilkanaście lat i jest to samo premiera w Canal+Premium Szybkich i wściekłych a w Canal+4K nic.To powinna być równoległa premiera w C+premium i C+4k do wyboru do koloru.I tak jest z każdą premierą filmową. Ktoś powie może nie ma operator wersji 4K ma bo ja już od dnia premiery w ub.roku na BlueRay mam i jest 4k i polskie dolby5.1 to w czym problem?W tym C+4K tych filmów nowych premier tyle co nic a to powinna być wizytówka karta przetargowa w porównaniu do Polsat box gdzie ich wcale nie ma.W dobie Netflixa C+4K powinien bombardować abonenta dziesiątkami premier w 4K.

 

17 minut temu, tweed77 napisał(a):

Masz moduł CI+ ECP w TV który nie wspiera ECP. Na tym kanale załączone jest ECP.

Taki sam problem - nie był dekodowany kanał C+ Now jak załączyli na nim ECP.

przeciez to nowy tv na starym module tym niebieskim dekodowalo ale nie dzial c+4k a na nowym czarnym dziala

ue55ru7172uxxh

 

wersja oprogramowania 1401

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ircios napisał(a):

Jak jest ECP włączone to nie będzie obrazu na tym niebieskim module. Wymień moduł na odpowiedni. 

stary niebieski w tym tv dziala strefa abo 

ale nie dzialaly c+4k i evleven14k

nowy czarny teraz wymieniony 

dziala c+4k i eleven4k

strefa abo blad 1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspiera bo ma nowy interfejs tylko jak widać problem z działaniem. Takie problemy zgłasza się do supportu producenta. 

 

Jeśli to nowy moduł sprawdź czy jest zainstalowane uaktualnienie. 

To samo czy jest naj owsze w TV. 

Mam nadzieję że moduł podłączałeś na DZIAŁAJĄCYM TV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty nie powiesz, informacje z kosmosu bierzesz?

Na stronie  C+ są wymienione modele Samsunga wspierające ECP w 100%. 

 

Akurat ten model niema obsługi.

Na razie nie ma programów z ECP ale jak się jakikolwiek pojawi z aktywnym nie będzie można oglądnąć. 

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...