Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wierz dalej ludziom z punktow sprzedazy to bedziesz ,, bez butow chodzil''?.   Gdyby tak bylo w rzeczywistosci to znaczylo by ze Dreambox 920  , dekoder Linuxowy nie posiadajacy certyfikacji , jest zgodny z ECP .  Testy ECP na Canal+ Now maja sie zaczac od poniedzialku 20 lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za wprowadzenie w błąd odnośnie xf9005 z CI+ECP. Faktycznie ludziom z punktów Canal+ nie można do końca wierzyć. Jeszcze raz poprosiłem sprzedającego o sprawdzenie tej informacji. Okazało się , że dwa dni temu taką informację otrzymał i przyjął, że z tym dniem rozpoczęły się testy.

Gdy zwróciłem mu uwagę, że oficjalne testy mają rozpocząć się od poniedziałku, zweryfikował informację i przyznał mi rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dwa salony się lubią ? U mnie była taka sytuacja. Szukałem modułu Dzwoniłem do jednego punktu, mieli tylko niebieskie. Pytam czy nie zna jakiegoś zaprzyjaźnionego salonu bo będę jechał 30 km. A i owszem sam zadzwonił i mnie ustawił na odbiór. Można? Można. Dodam ze sprawdzał gdzieś tam i mówił ze powinni mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to chcesz żeby ECP na e2 działało? jak, co ma wyglądać? po prostu będzie ciemność i tyle - tu nic nie ma do testowania. Testy mają sens w przypadku jak masz certyfikowany sprzęt. Jakby było inaczej, to stosowanie ECP nie miało by żadnego sensu.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze na ten moment na sprzecie linuxowym , na programach z wlaczonym ECP na Canal+4k bedzie ciemnosc .  Ale czy bedzie tak na stale, nie sadze.   Przypominam ze zaden dekoder linuxowy nie ma certyfikacji na CI+.  A jednak moduly CI+ na tych boxach maja sie bardzo dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 Mam pytanie odnośnie aktywacji modułu.  Wkładam moduł z kartą do TV, daje na TVP1,  przez www reaktywacja karty i nic się nie dzieje. 

Kartę i moduł dobrze włożyłem, bo pojawia się i formacja na TV że moduł zładowany czy jakoś tak, a jak wyciągnę kartę to też jest info żeby sprawdzić kartę. 

Także chyba wszystko robię zgodnie ze sztuką, karta od wczoraj w TV na kanale 11, a na TV info że kanał zakodowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 Mam pytanie odnośnie aktywacji modułu.  Wkładam moduł z kartą do TV, daje na TVP1,  przez www reaktywacja karty i nic się nie dzieje. 

Kartę i moduł dobrze włożyłem, bo pojawia się i formacja na TV że moduł zładowany czy jakoś tak, a jak wyciągnę kartę to też jest info żeby sprawdzić kartę. 

Także chyba wszystko robię zgodnie ze sztuką, karta od wczoraj w TV na kanale 11, a na TV info że kanał zakodowany. 

Jaki masz TV? Sony ? Kartę włożyłeś właściwa strona styków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczeli testy. Na DM 920 , zgodnie z przewidywaniami ciemnosc , i komunikat z modulu,, You cannot have access to this service due to copyright restriction by the broadcaster : 1000.   Telewizor Samsung UE49KS8000 z CI+ 1.3  takze ciemno.  Czyli bez niespodzianek

Edytowane przez kedar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...