Skocz do zawartości

Dlaczego warto wybrać Cyfrowy Polsat?


Sorek21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chyba wezme N 6 mies po 38 a pozniej 48 zl na rok tak to wyglada? moze i nie ma polsatu sport ale nie mozna miec wszystkiego a zamawial ktos przez nsklep? a jeszcze powiedzcie INFORMACJA I ROZRYWKA (6zł zł) Cena dotyczy abonentów wybierających jedynie 2 pakiety. a jak wybiore pozniej 3 + ten rozrywka to rozrywka gratis czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest tak jak mówisz. Przy 3 pakietach nie ma opłaty za Informację i rozrywkę. A co do promocji to musisz zadzwonić do Nboku i tam pogadać (umowa na 12 miesięcy jest tylko przez nBOK). Tylko nie dzwoń w godzinach szczytu ;-).

 

tomekb1976 ---> No właśnie nie biorę. Za nic nie mogę też policzyć jak Ci wyszło te 56zł, bo 37,90zł+5*6=67,90zł. I od początku nie liczę tu HBO. Gratisów też nie podliczam, bo zamierzam korzystać z usług telewizyjnych dłużej niż do lutego 2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli weźmiesz tą promocję, to nie musisz się martwić. Pakiet Informacja i rozrywka kosztuje 0 zł, ponieważ i tak później musisz wybrać minimum trzy pakiety.

Bartek właśnie ja liczyłem z HBO i później bez, ale nie wliczałem Familijnego.

djvortexxx nie musisz nigdzie dzwonić. Możesz zamówić tutaj https://nsklep.n.pl/nSklep/wybor_promocji.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 sierpnia 2008 roku warunkiem świadczenia Klientowi przez ITI Neovision Sp. zo.o. usług jest wybór i korzystanie przez Klienta z dwóch płatnych pakietów tematycznych. Pakiet informacja i rozrywka udostępniany jest Klientom za opłatą 6 zł przy wyborze i korzystaniu przez Klienta z dwóch Pakietów innych niż Pakiet informacja i rozrywka lub bez Opłaty przy wyborze i korzystaniu przez Klienta z więcej niż dwóch Pakietów innych niż Pakiet informacja i rozrywka.

 

ze strony internetowej n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za nbook ? a chyba lepiej bedzie isc do punktu sprzedazy , jak juz wezme obym sie nie zawiodl a odblokowane sa progr np jakis premiere :D przy antenie mam 2 konwert nbox posiada 2 wejscia lnb? bo nie chce mi sie bawic z diseqc

 

sorki troche nam temat zszedl w inna strone ale chcialem wiedziec o nie co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na rok, to tylko na odległość, czyli w nSklepie. W punkcie n będzie na dwa lata. Nawet jak posiada dwa, to drugie to przelotowe. Musisz zastosować diseqc przy dwóch konwerterach.

A może jednak zdecydujesz się jeszcze na Cyfrowy Polsat :?: :> Czy już zdecydowałeś ostatecznie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ djvortexxx jak weźmiesz N to będziesz mieć tylko kanały z tej platformy niekodowane (Pakiety, które wykupisz). Inne kanały, które są szyfrowane w różnych systemach kodowania będziesz mieć kodowane. Czasem zdarzają się okienka w kodowaniu nie których kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djvortexxx najpierw zastanów się co cię najbardziej interesuje i ile jesteś gotowy za to płacić, zanim zdecydujesz się na wybór odpowiedniej platformy. Proponuję ci przeanalizować podane poniżej wykazy w celu poznania oferty poszczególnych platform:

N

CP

C+

A jeżeli interesujesz się sportem, to również ten wykaz.

 

PS: Proponuję przenieść rozmowę do tego tematu, zanim zrobi nam się wielki OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ale mnie zawachało z oferta sportu w programach patrzac to w programach sportowych n nie widze w zadnym praw do jakiejs ligi co innego polsat sport i polsp extra ... i z tej strony ze czasem lubie zerknac na mecz przyciaga polsat a odpycha niepewnosc programow TVN-u a wiadomo jak bedzie jak z TVP to bedzie kiszka w sumie to najgorszy scenariusz ale nic nie wiadomo co sie moze wydarzyc w kazdym razie znow nie wiem chyba zwale antene i zostane przy 4 progr albo samo radio [beep]ne jest to ze sa 3 platformy mogla by byc 1 a z wszystkim . po za tym wyjatkiem sportowym to wydaje sie lepsza n. A powiedzcie mi takie cos np majac jakas platforme i dany pakiet, i pojawia sie np w cp nowy progr a ja jak podpis umowe wybralem np familijny i mam to co mam a przy pojawieniu sie nowego progr np po miesiacu w ten np pakiet lub wogole do cp wchodzi (przyklad polsat sport 2) i co wtedy podnosi mi sie cena abonamentu ? czy dostaje ten program a nadal place tyle samo czyli np familijny ok40pln ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W sumie CP ma lepszą ofertę jeśli chodzi o kanały SD ale w jednym punkcie mnie zawiódł :(

399 zł za dekoder HD i dlatego z utęsknieniem patrzę na ofertę n i koniec umowy

A to którymi kanałami SD,które nie są w konkurencji tak bije swoją ofertą.Chyba zbyt uwierzyłeś reklamie "CP Świat najlepszych telewizji",bo nie chyba TV1000 . Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Familijny i Relax Mix. Czasem dokupuje Cinemaxy. Ogólnie za 57,8 mam bogatą urozmaiconą ofertę. Sam rzadko oglądam, ale jak już to głównie discovery. Ostatnio chodzi mi po głowie, wymienić dekoder na HD i dokupić Discovery HD. Ewentualnie zrezygnować z umowy i podpisać w nowej promocji.

 

Wracając do tematu: Dlaczego? Bo za dobrą cenę mam ofertę dla całej rodziny. I niech nikt nie mówi, że to brzmi jak tandetne hasło reklamowe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda platforma ma swoje wady i zalety, ja wybralem rok temu cyfre plus bo jestem fanem pilki noznej, lubie lige polska obejrzec, na wylacznosc lige angielska, hiszpanska, francuska i prawie cala wloska. No i filmy na canal plus i canal plus film wystarczaja a i jest planette , national ge czy discovery. Wszystko za 50 zloty.

Ale jak mowie kazda platforma ma zalety i wady, jednak skapi ludzie najchetenij wybieraja polsat bo 10 zl tanszy niz cyfra czy n-ka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam 3 platformy i każdą z innego powodu...

 

Polsat mam za urozmaicona ofertę w rozsądnej cenie, lecz mam też inne platformy i teraz sie waham czy C+ czy CP?? Jednej z nich muszę się niebawem pozbyć i tak naprawdę zaważy o tym kanał nr 1 jakiego oczekuję, Fishing & Hunting Channel, w tej platformie której go nie będzie odpada, po za N bo ta zostaje na stałe...

 

W Polsacie polecam głównie pakiet Familijny bo za niecałe 40zł mamy wszystkiego po troszku... A więc i sport, film, muzykę, przyrodę i rozrywkę... Ogromna zaleta jest paczka BBC, CN, Disney, Discovery Pack, AXN które to są u konkurencji dodatkowo płatne a tu mamy to w standardzie, czyli więc można dac coś w standardzie gdzie inni chcą kasę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ KwiateK teraz AXN Pack nie jest płatny u konkurencji, bo zmieniając Pakiet na ten z "+" masz AXN-y bez żadnej dopłaty tak samo jak Paczkę Discovery czy Kino Polska. A gdzie Ty masz w Pakiecie Familijnym muzykę :> . Z tego co wiem MTV Polska i VH1 Polska są w Pakiecie Muzyka/Relax Mix, a VIVA Polska czy 4.fun.tv są FTA także nie muszę brać CP i płacić mu za Familijny 37.90 zł, aby mieć dostęp do tych muzycznych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...