Skocz do zawartości

Dlaczego warto wybrać Cyfrowy Polsat?


Sorek21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na dobrą sparawę jak będzie z TVNami w CP okaże się po Nowym Roku. Jedni mówią, że znikną inni, że zostaną bo TVN nie bęzie chciał ryzykować straty 2 mln z hakiem widzów itd. Ja mówię na to pożyjemy, zobaczymy aczkolwiek wszystko jest możliwe. Tu masz linki do obecnych promocji Cyfy+ ---> http://www.cyfraplus.pl/_pro_promo-napa ... kiety.html oraz CP ---> http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-s ... ezencie.cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popytalem poczytalem i nic dalej z tego nie wiem tylko cyfra mnie odstraszyla 147 zl by miec c+ film sport itp wiec cp lub n a do kazdej platformy moge nie chciec antety bo ja mam bo w cp moglbym bez antety i montazu z n tez tak jest ? ta promocja w n ze pol roku 6 pakietow za 38 a pozniej zostaja mi 3 pakiety jakie chce tak czyli po pol roku place 3x16 ? to tez wyglada interesujaco.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowemu zostało już niewiele atutów - jego głównym atutem jest już w zasadzie tylko, że ma Polsat i TV4 w ofercie. I mowa oczywiście o atutach pakietu Familijnego, bo branie pakietu Relax Mix jest wg mnie bezcelowe - lepiej na tym pułapie zaopatrzyć się w jakąkolwiek inną ofertę. Zastanawiałem się wczoraj jakich kanałów brakuje mi z pakietu familijnego Polsatu. W zasadzie doszedłem do wniosku, że może chciałbym mieć Travel Channel, może BBC Entertainment, ale nic poza tym. Chociaż u mnie Cyfrowy i tak odpada w przedbiegach - nie zamierzam mieć platformy bez PVR i co najmniej kilku kanałów HD.

 

Jeżeli ja bym ci miał coś doradzić, to oczywiście platformę, którą ja wybrałem - N. Weź sobie tę promocję o której mówisz (lub korzystną zamianę jeśli możesz, tzn. jeśli korzystasz z usług jakiegoś operatora), nie do końca jestem pewien, ale możesz podpisać umowę na 12 miesięcy przez BOK - rok nie wyrok, jak się nie spodoba to za rok bedziesz wiedzial czy już chcesz CP czy zostajesz z N. Przy czym oczywiście polecam recordera - bez tego ani rusz ;-) A generalnie to proponuję wybrać coś z dwójki N i Cyfra+. Cyfrowy Polsat nie ma nic takiego, czego nie byłoby w tych dwóch platformach. W drugą stronę to już są braki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ tomekb1976 kiedyś CP wyłączność na Paczkę BBC (w tym i BBC HD), Travel Channel się skończy, a wtedy podejrzewam, że konkurencja dołączy te kanały do swoich ofert. Także jeszcze troszeczkę i jedynym atutem CP pozostaną wówczas tylko kanały Polsatu :> . Przykładem może być Zone Romantica, którą Cyfra+ podebrała CP i podejrzewam, że podobnie będzie z resztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się raczej nie kwalifikuje do korzystnej zamiany, bo tam chodzi przede wszystkim o oferty kablówek i platform cyfrowych.

 

Na zakończenie umów na wyłączność bym nie patrzył raczej - choćby o BBC w CP można powiedzieć, że jeszcze lata będą tam na wyłączność... Natomiast o 6 kanałach HD w CP to nawet nie chcę mówić, bo niejednokrotnie ten temat był wałkowany. Nie zamierzam płacić 67zł za 5 kanałów HD (o żadnym pakiecie kanałów HD jeszcze nie słyszałem), podczas gdy za 7 (TVP, TVN, MGM, Nsport, Discovery, Eurosport, MTV) zapłacę 64zł i jeszcze będę miał kilkanaście kanałów SD więcej - po prostu mi się to nie opłaca ;-). Poza tym Polsatu HD nadal nie ma (a miał być szybciej niż TVN HD, który istnieje już ponad rok!), a na razie na Polsat Sport HD narzekania są zdecydowanie większe niż na NSport. Dziwne jest też zachowanie managmentu BBC HD, które niejednoznacznie wypowiedziało się, jakoby BBC HD nie trafiło do CP na wyłączność.

 

A_sawka --> właśnie doświadczasz po prostu wolnego rynku, a nie "wielibicielstwa" danej oferty. Ja przez 7 chyba lat byłem abonentem Cyfry Plus. Gdy przyszła według mnie lepsza oferta po prostu się przesiadłem - i nie żałuję. To jest biznes, a nie wiara. Choć akurat jest w gronie osób, dla których to zdanie rzeczywiście może być zachwiane ;-) Jakoś przez tyle lat nie przesiadłem się na CP, bo widać miałem powody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie tak na ofertę Cyfrowego Polsatu. Pomimo długiej umowy jest w Pakiecie Mini Max rok za darmo, a w pakietach od Familijnego wzwyż pół roku gratis. Wystarczy, że po pół roku dołączą nowe kanały, abonament pójdzie troszkę w górę i już mamy furtkę do rozwiązania umowy. A co oglądaliśmy w okresie darmowym, (czyli pół roku lub rok) to już nasze. :D:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...