Skocz do zawartości

Panorama


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z nikim nie rywalizuję, by wygrywać czy przegrywać. Popatrzmy na fakty- nie wchodzą na plac Powstańców, dlaczego? Wywożą sprzęt, wszystko organizują na Woronicza. Łatwiej byłoby wygonić trzech ( byłych) pracowników. Za jakis czas prawdopodobnie uslyszymy, ze w ramach likwidacji pozbywamy się placu Powstańców. Po prostu czytam, patrzę i wyciągam wnioski samodzielnie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fanbonda napisał(a):

Co chcesz prostować? Panorama szybko nie ruszy, na pewno nie jutro jak bylo w ramówce. Spokojnie mogli by wejsc na plac Powstańców. Chcą jak widać faktycznie wygasić go, ciekawe komu i za ile sprywatyzuja te nowoczesne studia... 

Ciekawe gdzie mają problem skoro program można by nadawać z tego samego studia co 19:30. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fanbonda napisał(a):

Z nikim nie rywalizuję, by wygrywać czy przegrywać. Popatrzmy na fakty- nie wchodzą na plac Powstańców, dlaczego? Wywożą sprzęt, wszystko organizują na Woronicza. Łatwiej byłoby wygonić trzech ( byłych) pracowników. Za jakis czas prawdopodobnie uslyszymy, ze w ramach likwidacji pozbywamy się placu Powstańców. Po prostu czytam, patrzę i wyciągam wnioski samodzielnie. 

 

Serio daj sobie już spokój z tą propagandą.

Wiele wypowiedzi już było w temacie że nie sposób prowadzić programy z Powstańców jeśli budynek jest okupowany.

Choćby ta ostatnia wypowiedź

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/powrot-teleexpress-maciej-orlos-panorama-jaroslaw-kulczycki

Cytat

I dodaje: „Ograniczają nas wyłącznie względy technologiczne. Woronicza to wspaniałe miejsce, ale trochę nieprzystosowane do programów informacyjnych.” Z powodu okupacji budynków przy Placu Powstańców przez byłych pracowników TAI, gdzie w ostatnich latach realizowano programy informacyjne, nowe szefostwo TVP jest zmuszone działać na Woronicza.

 

Nikt nie chce iść na zwarcie, bo druga strona tylko czeka na takie obrazki aby pokazać jak się traktuje byłych pracowników w ich mniemaniu szefów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dvbtowiec napisał(a):

Serio daj sobie już spokój z tą propagandą.

Wiele wypowiedzi już było w temacie że nie sposób prowadzić programy z Powstańców jeśli budynek jest okupowany.

Choćby ta ostatnia wypowiedź

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/powrot-teleexpress-maciej-orlos-panorama-jaroslaw-kulczycki

 

Nikt nie chce iść na zwarcie, bo druga strona tylko czeka na takie obrazki aby pokazać jak się traktuje byłych pracowników w ich mniemaniu szefów.

Tylko że jeżeli dalej taki stan rzeczy będzię się utrzymał to jeszcze długo nie uświadczymy dziennikarzy na Placu Powstańców. Przydałby się jakiś przełom w sprawie a takowym mogłaby być interwencja służb w siedzibie TAI zwłaszcza że ewidentnie jest łamane prawo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dvbtowiec napisał(a):

Myślę że czekają na zakończenie procedur sądowych. Aby nikt nie miał żadnych wątpliwości. poza tym liczą na zmęczenie tematem.

Myślę że by doprowadzić procedury sądowe należy doprowadzić okupantów z Placu Powstańców i w tym celu mogłaby zostać tam przeprowadzona interwencja służb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2024 o 11:06, fanbonda napisał(a):

Takich aktualizacji było już kilka, nie ma się co przywiązywać. 

@Poland brak ludzi i newsroomu do przygotowania programu

 

Akurat z ludźmi nie byłoby problemu zwłaszcza że newsroom TVP Info urósł w siłę. Większym problemem jest to jaki ”Panorama" powinna mieć kształt. Jeżeli ten serwis miałby już wrócić to tak długi jak „19:30" oraz dodatkowo ze „Sportem" i „Pogodą". Swoją drogą można by rozważyć by wydania boczne dawnych „Wiadomości" przyjęły nazwę właśnie serwisu Dwójki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Panorama była o 22, więc trochę późniejsza godzina chyba nie będzie problemem. Jest Teleexpress, potem "i19.30", więc takie wieczorne podsumowanie ma sens według mnie. Wciskanie tego o 18.00, kiedy przed chwilą był Teleexpress, a za chwilę "i19.30" było trochę "zapchaj dziurą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ipo napisał(a):

Czyli oglądalność będzie zapewne żadna. Trochę bez sensu moim zadaniem. Jeszcze 21:30 to rozumiem, ale tak późno? Tylko ta 21:30 to znowu przemeblowania ramówki wymaga.

Łatwiej będzie meblować na wiosnę pod 22:00. Natomiast istotnie ta pora jest moim zdaniem lepsza niż 18:00, chociaż o tej godzinie to bym ewentualnie pozostawił jakieś krótsze wydanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi chodzi o przyzwyczajenia widza. Starszego widza który pewnie już o 22:30 zbiera się do spania. W ogóle nie ma co porównywać tego co jest teraz, a było kiedyś. Do tego nawet godzina 22:00 mocno ogranicza to co można pokazać o 20:00 bo nie może trwać za długo. Takie podsumowania dnia to w kanale informacyjnym są dobrym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi taka porą jak najbardziej odpowiada i tym bardziej będę oglądał, jeżeli będą mówić dużo o świecie.  Kiedyś jak było o 22 to bardzo chętnie po całym dniu gdy nie oglądało się TV, wtedy usiadło się i oglądało Panoramę.  Później jak przenieśli na 18 to bardzo rzadko. Można powiedzieć, że wcale nie oglądałem bo nie było na to czasu.

 

Cieszy mnie, że jako drugi prowadzący będzie Piotr Jędrzejek.  Ciekawe czy z czasem będzie 3 osoba. Jakaś kobieca twarz. Ja bym widział Panią Wrambę.

Edytowane przez wojtekmedia2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ipo napisał(a):

Czyli oglądalność będzie zapewne żadna. Trochę bez sensu moim zadaniem. Jeszcze 21:30 to rozumiem, ale tak późno? Tylko ta 21:30 to znowu przemeblowania ramówki wymaga.

Moim zdaniem program od razu powinien być o 22:00 a nie o 22:35 zwłaszcza że można by przy okazji przedłużyć blok informacyjny na żywo w TVP Info do północy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...