Skocz do zawartości

Panorama


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

W przypadku „Panoramy” nastąpił spadek z 1,03 mln widzów (przy emisji o 18.00 w TVP2 i TVP Info) do 399,9 tys. (od 22 do 28 stycznia, emisja o godz. 22.30 tylko w TVP2),

Znaczący spadek, chociaż wydawało mi się, ze to moze być z korzyścią zmiana pory. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio „Panoramy" według informacji Pana Pereiry idzie do rozbiórki. Zamiast tego tam swoją lokalizacje będzie miał Biełsat lub TVP World. Podobny los podzieli Studio C czyli lokalizacja TVP Info z czasów przed Kurskim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ten profil też jest przez niego prowadzony gdyż dziwnym trafem 30 stycznia zakończyła się aktywność na profilu „WygraMY TVP!" który to należał do Telewizji Polskiej lecz został nielegalnie przejęty przez Pereirę. 

W całym wyburzaniu studiów B i C zastanawiają mnie niniejsze kwestie:

1. Czy wraz z „Ingestem" do siedziby TVP w „cudzie architektury" na ulicy Woronicza 17 zostanie przeniesiona cała aparatura z studiów A, B i Plus do tworzenia wirtualnej rzeczywistości?

2. Dlaczego zdecydowano się wyburzyć studio B skoro tam spokojnie TVP World mogłoby być?

3. Czemu też nie wyburzono studiów A,  E i Plus?

4. Czy TVP3 Warszawa wróci do studia D na Placu Powstańców czy te też jednak będzie zlikwidowane. 

5. Czy Pereira mówi prawdę czy może jednak sieje fake newsy z tyn likwidowaniem? Po części ma on racje bo likwidowanie dopiero co wybudowanych studiów jest nieco strzałem w stopę dla nowych władz Telewizji Polskiej. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Panoramie bunt przeciwko braku warunków pracy na Woronicza. Dowiadujemy się także dlaczego program nie może być o 18:00 ponieważ sprzętu montażowego mogą używać od 20:00 i dzielą z TVP Sport.

https://wpolityce.pl/media/681706-bunt-w-panoramie-list-do-neo-szefa-tai-o-poprawe-warunkow

 

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dvbtowiec napisał(a):

A skąd wiesz że to kwestia uporu? I dałbyś już spokój z tym Sienkiewiczem i ta propagandą słowną

Odnoszę się do faktu, czyli krytyki pracowników "Panoramy" na warunki pracy. Jak widać dla nich także to jest niezrozumiałe, ze muszą pracować w takich, a nie innych warunkach co pozwala mi domyslac się , ze im także nie przestawiono jakis sensownych wyjaśnień dlaczego nie mogą nadawać z placu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Odnoszę się do faktu, czyli krytyki pracowników "Panoramy" na warunki pracy. Jak widać dla nich także to jest niezrozumiałe, ze muszą pracować w takich, a nie innych warunkach co pozwala mi domyslac się , ze im także nie przestawiono jakis sensownych wyjaśnień dlaczego nie mogą nadawać z placu. 

Z tego co czytałem w artykule WirtualnychMediów za dwa tygodnie „Panorama" ma się gdzieś przeprowadzić. Osobiście myślę że to zrozumiałe zwłaszcza że jeżeli newsroom ma być jednak na Woronicza to przeniesienie sprzętu (może i nawet komputerów) z Placu Powstańców na pewno trochę zajmie: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/panorama-tvp-prowadzacy

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na dobrą sprawę najbardziej niestała jest pora emisji w sobotę, bo na przykład w najbliższą będzie o 23:10, po finale "The Voice Kids", w kolejną o 22:20, ale już od 11 maja będzie to wyglądać tak, że w weekendy Panorama będzie nadawana o 22:10, a w dni powszednie o 22:30. Natomiast istotnie nie ma przenosin na jedną stałą godzinę we wszystkie dni tygodnia, chyba nawet były plany, żeby to była, tak jak przez wiele lat, 22:00. Nie zdziwiłbym się, gdyby coś w tej kwestii ruszyło się albo w wakacje, albo dopiero jesienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...