Skocz do zawartości

Panorama


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu to był tylko liffting a poza tym masz racje - także jeżeli chodzi o wykorzystywanie scenografii od 2005 roku bo najpierw była tam ta słynna "pomarańczowa" scenografia, potem ta z panoramą miasta w tle (z stołem w brązowo-drewnianym kolorze)  i dopiero potem ta obecna. Jeżeli będą chcieli zmienić teraz całkiem studio "Panoramy" to niech zrobią to od razu po powrocie "Wiadomości" w swoje właściwe miejsce (pomieszczenie "A") gdyż wtedy od razu z tym serwisem przeprowadzi się serwis informacyjny Dwójki.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Podczas prezentacji wiosennej ramówki zapowiedziano "Panoramę" w nowej formie co się równa nowej grafice i studiu - osobiście mam nadzieje że zmiany będa się równać tym z 2005 i 2008 roku które to moim zdaniem były najlepsze a mam tu na myśli obie pomarańczowe koncepcje:

W tym drugim przypadku mam na myśli okres do momentu powrotu starej (obecnej) oprawy muzycznej kiedy to jednocześnie zepsuto oprawę graficzną. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Poland napisał:

Podczas prezentacji wiosennej ramówki zapowiedziano "Panoramę" w nowej formie co się równa nowej grafice i studiu

Precyzując - co może równać się nowej grafice albo nowemu studiu, ale nie musi. Równie dobrze może być to nowa forma pod względem merytorycznym, może inny sposób realizacji, tworzenia programu w sensie doboru tematów czy tego typu spraw. A to byłoby jednak istotniejsze niż kwestia tego, czy zostanie obecny sygnał i grafika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panorama nie jest aż tak wyrazista jak szybki Teleexpress czy nacechowane emocjonalnie Wiadomości. Może to i dobrze, ale przy szerokim wachlarzu serwisów informacyjnych TVP Info, przydałoby się pewne sformatowanie Panoramy. 

 

Nazwa programu sugeruje "szerokie spojrzenie". Uważam, że Panorama mogłaby wrócić do emisji późnowieczornego serwisu z pogłębionymi analizami wydarzeń z całego świata. Mam na myśli klasyczną formę dziennika, bez zbędnych łączeń na żywo z reporterami mówiącymi na TVNowskim bezdechu, bez subiektywnych pasków tylko analitycznie i konkretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2021 o 23:01, CYFROmaniak napisał:

Uważam, że Panorama mogłaby wrócić do emisji późnowieczornego serwisu z pogłębionymi analizami wydarzeń z całego świata. Mam na myśli klasyczną formę dziennika, bez zbędnych łączeń na żywo z reporterami mówiącymi na TVNowskim bezdechu, bez subiektywnych pasków tylko analitycznie i konkretnie.

 

Czyli coś podobnego, jak w szwedzkiej telewizji. Tam takim programem informacyjnym jest "Aktuellt" na SVT2, w którym też są rozmowy z politykami i ekspertami oraz kilkuminutowe reportaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W związku z nadchodzącymi mistrzostwami Europy w piłce nożnej wszystko wskazuje na to że po raz kolejny na kilka tygodni Panorama praktycznie zniknie z Dwójki. Na tej antenie są transmitowane mecze z godziny 18:00 i nie pomyślano o tym żeby przesunąć emisję serwisu na wcześniejszą godzinę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Agnieszka Oszczyk poprowadzi "Panoramę" za Martę Kielczyk która to przechodzi do "Wiadomości" https://www.press.pl/tresc/72915,agnieszka-oszczyk-z-tvp-info-prowadzaca-_panorame_-za-marte-kielczyk-www_

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...