Skocz do zawartości

Amazon Fire TV Cube & Fire TV Stick


Toma441
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, radier napisał:

Za 170 zł, Amazon pozamiatał Google i Xiaomi. Dodatkowo mamy sprzętowe dekodowanie kodeki AV1. Urządzenie działa bardzo szybko porównując do mi box s i mi stick.4fee8a1fffc7019bbda7667365f6801d.jpg

Mam już jakiś czas i potwierdzam. Jako alternatywny sprzęt sprawdza się bardzo dobrze. Półeczka wyżej od Mi Boxa moim zdaniem, jeśli chodzi o szybkość działania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile kojarzę to nie ma zasilacza. Oficjalnie nie ma HBO GO czy Viaplay, ale da się doinstalować z apk. Są te najbardziej popularne : Polsat Box Go, Polsat GO, Canal plus, WP pilot, Prime Video, Netflix, Player, UPC TV GO, Apple tv +. Będą na pewno HBO Max czy Disney + (Geoblokada na ten moment). 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, radier napisał:

Za 170 zł, Amazon pozamiatał Google i Xiaomi. Dodatkowo mamy sprzętowe dekodowanie kodeki AV1. Urządzenie działa bardzo szybko porównując do mi box s i mi stick.

Też kupiłem na Amazon, będę zabierał ze sobą, mobilne okno na świat podczas wyjazdów wakacyjnych i służbowych do telewizorów w pokojach hotelowych, szybki jak błyskawica. W domu na stałe Shield PRO

2 godziny temu, Pawop napisał:

A jak jest z aplikacjami naszych serwisów? I drugie pytanie, zasilacz jakiś do tego jest?
 

Jest adapter do gniazda 220V, nie korzystam z tego, Fire zasilam z portu USB w telewizorze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Toma441 napisał:

Chyba nie o taki zasilacz chodzi 😉

Jest napisane "adapter zasilania" a to zupełnie co innego. 🙂

To jest normalny zasilacz na usb. Pewnie można również użyć dowolnej ładowarki do telefonu. W przypadku braku wolnych portów usb w telewizorze zasilasz z adaptera na 220V. Nie rozumiem zdziwienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Rudziol Dzięki za info. O tego typu opcje mi właśnie chodziło. W przystawkach Android TV ma to być od wersji 12, ale obawiam się że mój Canal+ Box nigdy tej aktualizacji nie doczeka.

 

Najważniejsze są dla mnie Canal+, Prime Video i Viaplay. Z wcześniejszych postów wynika, że wszystkie działają płynnie.

 

Poczekam na jakąś promke na te sticki. S[beep]zyłem się. Za długo ociągałem się z zakupem gdy kosztował 170 zł...

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Emilio1985 napisał:

@lucky ok. Bo przy matrycach 100 hz wszelkie klatkowania moga byc rozmywane. Jesli kanaly sportowe smigaja Ci na tym urzadzeniu i tv 60Hz bez zaciec, to super. Bede polował na promocje :)

Jesli masz odlozone pare groszy wiecej to polecalbym zastanowic sie nad tv fire cube ale jedynie w promocji amazona -50%. ( wowczas kosztuje tyle samo co firestick max)

Posiadam maxa jak i fire tv cube i smialo moge powiedziec ze fire cube jest lepszy jak i szybszy pod kazdym wzgledem ale rowniez duzo drozszy dlatego jedynie w promce.

Naprawde warto 😁

P.s nie wiem jak w PL ale w UK w zeszlym roku czterokrorotnie byly amazonowe promocje -50% takze warto poczekac.

Decyzja nalezy do Ciebie

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze to przemyśleć. W tym okresie kiedy debiutowal Fire Stick 4k Max, zakupiłem drugi egzemplarz Canal+ Box do sypialni. Miesiąc później Stick w promocji kosztował tyle co C+ Box... Troche za dużo sprzętu się zrobi. Na razie zostane przy dwóch C+ Boxach póki działają. Chociaż abonowanie Canal+ Online i Prime Video to najgorsza z możliwych kombinacji na jakimkolwiek urządzeniu z Android TV w wersji 11 lub niższej. Jedna nie radzi sobie przy odświeżaniu 60Hz, druga ma problem z 50Hz. Na Android TV 12 raczej nie ma co liczyć, jak i na to że Amazon dostosuje aplikacje Prime Video do płynnego odtwarzania na 50Hz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...