Skocz do zawartości

Amazon Fire TV Cube & Fire TV Stick


Toma441
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to że Amazon coraz mocniej działa w Polsce. Tym razem w segmencie sprzedaży własnych urządzeń do streamingu :

 

Fire TV Stick 4K Max wersja międzynarodowa, odtwarzacz multimedialny, Wi-Fi 6, Pilot Alexa Voice Remote (pozwala sterować telewizorem)

 

https://www.amazon.pl/dp/B08XY388HX/ref=cm_sw_r_u_apa_glt_i_5W9V06M4DZ38F6BQVX3D

Edytowane przez Kiler
Zmieniono nazwę wątku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda zgrabnie. Widać, że produkt skrojony już pod Polskę i dodatkowo konkurencyjna oferta dla Xiaomi. Trzeba pochwalić, że idą konsekwentnie : sklep, promocja na prime video, teraz urządzenia. Mam nadzieję, że na tym się nie skończy i będzie wkrótce inwestycja w szeroką ofertę na kształt np. niemieckiej. 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Toma441 napisał:

Wygląda zgrabnie. Widać, że produkt skrojony już pod Polskę i dodatkowo konkurencyjna oferta dla Xiaomi. Trzeba pochwalić, że idą konsekwentnie : sklep, promocja na prime video, teraz urządzenia. Mam nadzieję, że na tym się nie skończy i będzie wkrótce inwestycja w szeroką ofertę na kształt np. niemieckiej. 

Tylko skoro na tym sticku nie ma Google Play, to sytuacja jest trochę jak z Huaweiem. Chociaż piszą, że jest i Player i Netflix. Ale np. Kodi pewnie próżno szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Kodi jest zbędne, bo uważam to za półlegalny twór. Podobnie zresztą jak CDA, które akurat jest niemal wszędzie (co mnie dziwi).

 

Jeśli urządzenie będzie konsekwentnie aktualizowane, a nie zabraknie ma nim przecież HBO Max czy Disney + , to jest to dobra alternatywa, do rozważenia na równi z popularnym mi boxem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, bgmnt napisał:

W tym roku na Prime Day można było kupić z rabatem 50% tego FireSticka na zagranicznych Amazonach, więc możliwe, że u nas też będzie jakaś promka np. na black friday.

Też w tym roku liczę na promki "Black Friday" mam trochę na oku gadżetów do konsol do zakupienia.  Subskrypcje Amazona Video/Music już mam więc tutaj raczej odpuszczam ;) 

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie każdą apkę jaka jest na Android TV da się sideloadować do Fire TV. Obecnie mam 4 różne urządzenia, Fire Stick 4K x2, Fire TV UHD 2nd gen i Fire TV 1st gen, nawet najstarsze urządzenie 1st gen działa bardzo dobrze, szybko śmiga kodi, netflix, czy prime video.

 

Tylko czekałbym na black friday - ja swoje sticki 4K kupowałem przez brata z USA za jakieś $20 sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bgmnt napisał:

W tym roku na Prime Day można było kupić z rabatem 50% tego FireSticka na zagranicznych Amazonach, więc możliwe, że u nas też będzie jakaś promka np. na black friday.

Tylko, że wygląda na to, że ta wersja którą teraz będą wypuszczać do sprzedaży jest ściśle na rynek PL. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, swordfish napisał:

Z artykułu nie wynika, że jest dostępne TVP VOD i Viaplay. 

Nawet dostawcy, czyli Viaplay i TVP VOD "nie informują" o tym, że ich apki są oficjalnie dostępne akurat na tym urządzeniu. Jest za to CDA, C+, Player, WPilot i Polsat Box /Go, więc jak najbardziej urządzenie jest dedykowane na nasz rynek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...