Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, nix124 napisał(a):

Zauważył ktoś problem na Android TV po ostatniej aktualizacji Viaplay? Tak się domyślam, że aktualizacja ma coś do rzeczy, bo wcześniej tak się nie działo. Widzę, że ostatnia była u mnie pod koniec września, ale ostatnio nie miałem wieczorami czasu na TV i dopiero przedwczoraj włączałem znowu apkę Viaplay.

 

Każda transmisja dosłownie po paru, maksymalnie kilkunastu minutach najpierw zaczyna się delikatnie ciąć, później coraz bardziej, a na koniec zawiesza całkowicie całe urządzenie. Nic się nie da zrobić oprócz wyciągnięcia wtyczki z gniazdka.

 

Sytuacja dotyczy Mi Boxa. Na Canal+ Boxie jest nieco lepiej, bo jest wydajniejszy, więc jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby go zawiesiło, ale też widać, że wszystko jest mniej responsywne niż zazwyczaj.

 

To tak wygląda jakby apka miała jakiś wyciek pamięci, ale nie widziałem, żeby ktoś to już zgłaszał tutaj, więc tym bardziej dziwne, bo jeżeli tak by było to pewnie u każdego.

Na Realme 4K Sticku nic takiego nie zauważyłem. Nawet wprost przeciwnie, transmisje działają bez zarzutu nawet Kodi już nie potrzebuję, co na Mi Boxie było wręcz obowiązkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2023 o 07:51, nix124 napisał(a):

Zauważył ktoś problem na Android TV po ostatniej aktualizacji Viaplay?

Tak, u mnie na starszym Mi Boxie aplikacja zachowuje się podobnie. Zacina i nie dało się jej wyłączyć, trzeba było z prądu wyłączać urządzenie. Coś się musiało popsuć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2023 o 07:51, nix124 napisał(a):

Zauważył ktoś problem na Android TV po ostatniej aktualizacji Viaplay? Tak się domyślam, że aktualizacja ma coś do rzeczy, bo wcześniej tak się nie działo. Widzę, że ostatnia była u mnie pod koniec września, ale ostatnio nie miałem wieczorami czasu na TV i dopiero przedwczoraj włączałem znowu apkę Viaplay.

 

Każda transmisja dosłownie po paru, maksymalnie kilkunastu minutach najpierw zaczyna się delikatnie ciąć, później coraz bardziej, a na koniec zawiesza całkowicie całe urządzenie. Nic się nie da zrobić oprócz wyciągnięcia wtyczki z gniazdka.

 

Sytuacja dotyczy Mi Boxa. Na Canal+ Boxie jest nieco lepiej, bo jest wydajniejszy, więc jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby go zawiesiło, ale też widać, że wszystko jest mniej responsywne niż zazwyczaj.

 

To tak wygląda jakby apka miała jakiś wyciek pamięci, ale nie widziałem, żeby ktoś to już zgłaszał tutaj, więc tym bardziej dziwne, bo jeżeli tak by było to pewnie u każdego.

Potwierdzam, u mnie na Mi TV Stick jest problem z Viaplay. Po paru minutach zacina się i dalej blokuje się transmisja. Nie da się oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałam Viaplay od 2 tygodni i wczoraj i dzisiaj też mam problemy. Występują one na miboxie oraz na misticku. Po około 5-10 minutach zaczyna się wszystko ciąć i zawiesza urządzenie. Problem nie występuje na laptopie. Kontaktowałem się z supportem gdzie stwierdzono że moje urządzenia nie są wspierane przez Viaplay. Na pytanie czy znają problem dostałem odpowiedź że nikt takich problemów ostatnio nie zgłaszał. 

Edytowane przez Jurek84
Dopisanie szczegółów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, adnage napisał(a):

nie przekazali mi nic poza bezczelnością

Powinieneś się cieszyć, że w ogóle coś odpisali. Jeśli zrobili tak jak zapowiadali i zwolnili 25% załogi to i tak cud że chociaż ktoś ma czas odpisać coś z w stylu "a co mnie to panie obchodzi?"

  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2023 o 17:09, dominikkk napisał(a):

Premier League już w ten weekend podczas meczu Arsenal - City udostępni DATA ZONE swoim zagranicznym kibicom w 185 krajach.

Ciekawe czy będzie dostępna również w polskim Viaplay.

Nie było w polskim, ani w żadnym innym. To raczej nie jest dla nich odpowiedni czas na wprowadzanie jakichkolwiek nowinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze że ci którzy sprzedawali Viaplay, prawa do atrakcyjnych rozgrywek to chyba też jacyś naiwniacy, dla których liczyło się tylko, żeby opchnąć prawa za grubą kasę na 50 lat. Nie interesowała ich wiarygodność nadawcy, wieloletnia obecność na rynku, czy dobra kondycja finansowa, tylko szybki "deal". 🤔

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna sytuacja była kiedyś we Francji,  gdzie sprzedano prawa do Ligue 1  nowym wziętym z sufitu podmiotom.  Którzy nie byli do końca wiarygodni. Teraz znów jest tam nowa afera z prawami. Podobno na znak protestu z przetargu wycofał się  francuski Canal+ 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...