Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, czerstwy napisał(a):

Bo technicznie moga robić dalej to samo.

Na terenie UK nie jest to aż tak proste jak kiedyś, trzeba znaleźć VPN, którego nie blokuje Viaplay. To jest ta różnica. Popularne nie przejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie problem nie z tej ziemi. Wcześniej nie bali sie kar teraz dla nich problemem jest VPN😂 Jedyne co na nich działa to wysokie karty itp. Myslę że zapewne dlatego że teraz na popularnych VPN nie działa Viaplay dlatego sprzedali pełne prawa na PL🤣 I faktycznie teraz nie jest ytak proste bo wcześniej trzeba było tylko podpiąć dekoder teraz jeszcze odszukać odpowiednie VPn to dla nich jest bardzo dużym problemem. Zapewne większość naszych co tam mieszka ogląda PL na naszym Viaplay a nie u operatora z UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Nie rozumiesz istoty sprawy. Viaplay nie ma w swojej ofercie licencji zbiorczej i to wyklucza jakiekolwiek transmisje w miejscach publicznych.

Rozumiem to lepiej niż ci się wydaje bo ta usługa i wcześniej NC+ to jedno i to samo odnoście pokazywania oferty wmiejscach publicznych i o to mi chodzi. Fakt NC+ miało taką licencję ale chyba nie w UK🤣

1 minutę temu, Zuzia napisał(a):

Znalezienie takiego VPN to żaden problem nawet dla laika, wystarczy, że zapyta na tym forum, czy w podobnym miejscu.

A jeden z ekspertów robi z tego wielki problem😂 ale jak pisałem jest większy od wpięcia kabla do HDMI🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Ręce opadają. Technicznie to da się wszystko obejść i Viaplay może nawet zablokować wszystkie VPN na świecie, a i tak nawet 12-latek będzie wiedział jak to obejść 🤣 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Dla mnie blokada VPN to nie jest żadne zabezpieczenie, tylko delikatna przeszkoda. Dla gości, którzy naprawdę siedzą w temacie, to pokonanie tej "blokady" jest jak mrugnięcie okiem 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czerstwy napisał(a):

A jeden z ekspertów robi z tego wielki problem😂

Wielkiego problemu nie robię, ale w porównaniu do wywiezienia dekodera za granicę, czy odbioru nielegalnie Canal+ o którym pisał satkurier w dobie chińskich sklepów aukcyjnych, to co jest trudniejsze? Tu Viaplay próbuje coś robić konkretnie bez wyświetlania śmiesznych cyferek na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Dla mnie blokada VPN to nie jest żadne zabezpieczenie, tylko delikatna przeszkoda. Dla gości, którzy naprawdę siedzą w temacie, to pokonanie tej "blokady" jest jak mrugnięcie okiem 🤣

Założenie własnego serwera VPN przez Adobe, wymaga trochę umiejętności, ale się da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, swordfish napisał(a):

Jaki vpn odblokowuje Viaplay Polska za granicą?

Dwa są. PW.

 

4 godziny temu, utede napisał(a):

@swordfish w całej Europie podziała normalnie viaplay. W pozostałych krajach już będzie trudniej bo sporo vpn zablokowane

Np. w UK, Szwajcarii nie działa polskie Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djfufu

 

Amazon Fire TV Stick Lite 2022? Który to dokładnie model? 1080p, 8 gb pamięci i 1 gb ram?

 

Jeśli masz ten na myśli https://www.amazon.pl/dp/B098J3NXBZ?ref=MarsFS_SMP_shp to hmmm... nie jest to najlepszy sprzęt do Viaplay.

 

Przetestowałem kilka przystawek i generalnie to urządzenie radzi sobie najgorzej, prawdopodobnie przez małą ilość RAM. Np podczas transmisji sportowych są regularne przycinki obrazu.

 

W Twoim przypadku, polecam pogrzebanie w ustawieniach Sticka. Jeśli dobrze pamiętam, to jest tam możliwość wyboru systemu audio. Wyłącz wszystkie oprócz PCM. Albo nawet wszystkie.

 

Możesz jeszcze spróbować zainstalować starszą wersje aplikacji. Tutaj link z różnymi wersjami do pobrania https://www.apkmirror.com/apk/viaplay/viaplay-android-tv/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Zuzia napisał(a):

Znalezienie takiego VPN to żaden problem nawet dla laika, wystarczy, że zapyta na tym forum, czy w podobnym miejscu.

I publicznie nie dostanie odpowiedzi 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wczoraj u a Państwa jakość angielskiego szlagieru??? ... Jak się skończyła 1 polowa przełączyłem na dekoder horizon Polsat Sport Premium Super HD żeby rzucić okiem na ligę mistrzów . I mnie zaszokowało czy ten viaplay nie jest taki zły jak tu się pisze czy ten Polsat premium w UPC taki lichy... Na zbliżeniach może viaplay przegrywał ale ogólnie  to chyba żadnej specjalnej różnicy nie widziałem... A to niby super HD i też dodatkowo płatne... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kornerek napisał(a):

Jak wczoraj u a Państwa jakość angielskiego szlagieru??? ... Jak się skończyła 1 polowa przełączyłem na dekoder horizon Polsat Sport Premium Super HD żeby rzucić okiem na ligę mistrzów . I mnie zaszokowało czy ten viaplay nie jest taki zły jak tu się pisze czy ten Polsat premium w UPC taki lichy... Na zbliżeniach może viaplay przegrywał ale ogólnie  to chyba żadnej specjalnej różnicy nie widziałem... A to niby super HD i też dodatkowo płatne... 

Viapaly  wczoraj dał radę, żadnych przecinek i problemów technicznych. Ekipa na "The Emirates" też stanęła na wysokości zadania. Zobaczymy jak dziś będzie na Barcelona-ManU. i Bodo-Lech.

Co do Polsatu to Super HD już  dawno przestało być super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kornerek napisał(a):

przełączyłem na dekoder horizon Polsat Sport Premium Super HD żeby rzucić okiem na ligę mistrzów . I mnie zaszokowało czy ten viaplay nie jest taki zły jak tu się pisze czy ten Polsat premium w UPC taki lichy...

Akurat PSP 1-2 to UPC mocno tnie po jakości. Wczoraj sprawdzałem ok. godz. 16.00 to na satelicie było 16-17 Mb/s. a w UPC w tym samym momencie było 10-11 Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, kornerek napisał(a):

Jak wczoraj u a Państwa jakość angielskiego szlagieru??? ... Jak się skończyła 1 polowa przełączyłem na dekoder horizon Polsat Sport Premium Super HD żeby rzucić okiem na ligę mistrzów . I mnie zaszokowało czy ten viaplay nie jest taki zły jak tu się pisze czy ten Polsat premium w UPC taki lichy

 

Na Tizenie PL od czasu wznowienia rozgrywek (MŚ) wygląda całkiem znośnie (przy zbliżeniach jest już dobrze, przy szerszym planie trochę jednak brakuje przepływności)

Mecze LM na PSP z satelity, w ostatnie kolejce były słabej jakości (ale to wyraźnie wina sygnału źródłowego a nie Polsatu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś z was używa do viaplay Mi box 4k???
U mnie da się zalogować, wszystko ładnie pokazuje w menu ale materiał nie idzie. Na tym samym urządzeniu mam netflix, hbo max, you tube, c+ online, player i zawsze działa dobrze. A viaplay nie. Najnowsza wersja ze sklepu android tv.

Edytowane przez kauj1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...