Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj oglądałem transmisję z turnieju bilardowego Mosconi Cup (USA-Europa) i Viaplay przerwał transmisję w trakcie meczu bo ustawił na sztywno czas transmisji na 5 godz., a ona była dłuższa, nie jest to pierwszy raz gdy coś takiego robią, 

Viaplay był badziewiem i dalej jest. 

W czwartek przerwali transmisję na ok. 20min., ale przynajmniej wrocili na koniec.

Oby dzisiaj zmieścili się w czasie.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ojciec chrzestny II" nadal w Viaplay z uciętą kocówką, brakuje jakieś 45 minut. Ciekawe, kiedy to naprawią. Pełną wersję filmu ma nadal Netflix więc lepiej tam obejrzeć.

Serial "Penoza", który miał trafić dawno temu, nigdy nie dotarł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U was też występuje notoryczne wylogowywanie z aplikacji w ostatnim czasie? Wcześniej sesję trzymało bardzo długo, a teraz co parę dni wylogowuje mnie na Android TV. Mam dwa urządzenie i na obu to samo, co chwilę (tj. kilka dni) trzeba znowu logować.

 

Kolejna rzecz z którą są problemy na tej platformie... Na Netflixie mam sesję od prawie roku i nie wylogowało, a tutaj tygodnia wytrzymać nie może.

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, nix124 napisał(a):

U was też występuje notoryczne wylogowywanie z aplikacji w ostatnim czasie? Wcześniej sesję trzymało bardzo długo, a teraz co parę dni wylogowuje mnie na Android TV. Mam dwa urządzenie i na obu to samo, co chwilę (tj. kilka dni) trzeba znowu logować.

 

Kolejna rzecz z którą są problemy na tej platformie... Na Netflixie mam sesję od prawie roku i nie wylogowało, a tutaj tygodnia wytrzymać nie może.


Niestety muszę się zgodzić na Google TV ciągle jest z tym problem szczególnie po połączeni konta viaplay z abonamentem canal+. za to na Apple tv nigdy mnie nie wylogowało  ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy korzystam z Viaplay (kilkanaście miesięcy) tylko raz mnie wylogowało z Android TV I Aplle TV 4K.

W tym samym czasie. Ale  to było dość dawno. Ostatnio nie obserwuję takich problemów.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że tej niższej ceny na rok będzie można skorzystać do czasu podwyższenia kwoty miesięcznego abonamentu, a dziś mi się rzuciło w oczy że oferta tylko do końca roku. Czyli jak mam obecnie Viaplay do 2 stycznia to już nie skorzystam z tej promocji.

Cóż nie to nie. 5 dych za to płacić nie zamierzam, a zakładanie na nowego mejla pewnie nie przejdzie na tej samej karcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opcji kanały tv via www zostało tylko Epic Drama.

Tak to wygląda na Firefoxie:

viaplay.jpg

 

Prawdopodobnie "skończyło się" EPG dla Viasatów i interfejs nie przewiduje takiej opcji ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2022 o 20:42, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Przejdzie.

Korzystam z aplikacji na tv tam w ustawieniach nic nie mam. Ale zalogowałem się na kompie poprzez www i tam w opcjach mam możliwość przejścia na pakiet roczny w ramach obecnej subskrypcji. Szkoda że nie informują o tym np. poprzez maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...