Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

News to by był jak kupili skoki. To dopiero byłaby rewolucja. Do tej pory miliony Polaków prawie przez dwie dekady zasiadało sobie przed telewizorkiem i za darmo oglądało Małysza, Stocha, Kubackiego i resztę. I nagle nie dość że musieliby płacić to jeszcze mieć dobry internet i sprzęt smart. Politycy zaraz zaczęliby grzebać w ustawach że skoki muszą być w "normalnej" tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

Bundesliga w podstawowym pakiecie.

PL (Pass)

F1 (Pass)

To jest realne i już się powoli staje faktem

 

Tylko kompletni idioci zapłaciliby dodatkowo za treści, które od zawsze były w ramach zwykłej paczki premium. To, że dostawcy postanowili przepłacać za prawa nie oznacza, że abonenci ochoczo te nadwyżki mają pokryć. I tak, wiem że niestety [beep]i istnieją w sporej liczbie, skoro w 2021 roku nadal można zobaczyć walki w PPV. Ja na pewno do tego procederu nie dołożę złamanego grosza.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lukop napisał:

Tylko kompletni idioci zapłaciliby dodatkowo za treści, które od zawsze były w ramach zwykłej paczki premium.

Myślę,  że te czasy nie wroca i obrazanie jest nie na miejscu. 

Były, ale już nie są. Kiedyś,  była tylko satelita. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kingofsouth napisał:

Bundesliga w podstawowym pakiecie.

PL (Pass)

F1 (Pass)

To jest realne i już się powoli staje faktem

 

I tak cena za pakiet wyjdzie 70zl jak chcesz wszystko. Nie każdego będzie stać. Chyba czas stać się Januszem i oglądać ligę czeska w Polsacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
10 minut temu, Toma441 napisał:

https://www.nentgroup.com/news/news-releases/nent-group-wins-premier-league-rights-netherlands-poland-estonia-latvia-and Premier League w Viaplay. Mówiłem. To poważna firma. Dziś tam nie ma LM, ale "jutro" może być. 

Widać prowadzą agresywne kampanie zakupowe. W tym roku kończy się NBA w C+ i jest do przejęcia. Najbardziej cieszy mnie F1, bo tych pokemonów z Eleven nie da się słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kingofsouth napisał:

 

  • NC+ na starcie miało wszystko ze sportu po przejęciu Nki
  • Pojawił się Eleven , który zaskarbił sobie forumowicza i miał prawie wszystko z praw sportowych za grosze
  • Po kilku latach jak się okazało to za mało , bo na tym interesu się nie zrobi , a prawa sportowe są coraz droższe.
  • Mamy teraz Viaplay co zgarnął , to co za grosze Eleven już nie był wstanie utrzymać.
  • CDN

Moj post z wczoraj 😁

Jak widać CDN się rozpoczął 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lukop napisał:

Tylko kompletni idioci zapłaciliby dodatkowo za treści, które od zawsze były w ramach zwykłej paczki premium. 

Właśnie. Były, ale jak widać nie są. Pretensje można mieć do konkretnych nadawców, że swojej pozycji nie utrzymali, a nie do kogoś, kto jest w stanie ich ofertę przebić. Sytuacja wygląda tak, że niektórym nadawcom w Polsce się wydawało, że sielanka dla nich będzie trwała latami i będą mogli siedzieć z rękoma w kieszeni i tylko liczyć pieniądze za płatne pakiety i nikt im nie zagrozi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
7 minut temu, makami20 napisał:

I tak cena za pakiet wyjdzie 70zl jak chcesz wszystko. 

Za drogo, bez przesady, a jak znajdą się jacyś chetni to niech wykupują.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek poraża brakiem jakiejkolwiek godności tutejszych abonentów. Co druga osoba chętnie nadstawi pupę, bo "prawa rynku". To klient decyduje portfelem jak rynek wygląda i jeżeli za te same treści jest gotów zapłacić więcej i więcej, bo ktoś mu każe, to świadczy źle tylko i wyłącznie o abonentach. To oni psują ten rynek, bo że stacje, kluby czy organizacje piłkarskie chcą się nachapać jak najwięcej, to żadne zaskoczenie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Widać prowadzą agresywne kampanie zakupowe. 

Wielokrotnie tu czytałem, że to "popłuczyny po Showmaxie", a to są ludzie z konkretnym pomysłem i strategią. Ja bym się raczej przyzwyczajał do myśli, że Viaplay zostanie z nami na długie lata i będzie ważną częścią rynku, z którym każdy musi się liczyć. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lakiman napisał:

Za drogo, bez przesady, a jak znajdą się jacyś chetni to niech wykupują.

 

Skończy się tak że człowiek wykupi konkretna ligę i ja będzie tylko oglądał. Mnie to nie dotyczy jeszcze bo oglądam tylko włoska i hiszpańska. Ale za 3 lata zobaczymy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To klient decyduje portfelem jak rynek wygląda i jeżeli za te same treści jest gotów zapłacić więcej 
Pisalem , ze zapłacę,  bo zgarnęli i zgarniają te prawa co mnie interesują.
A obrażać,  to mogą się nasze dzieci na Netfixa, że muszą czekać na swoje seriale ;)
Nie my dorośli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, PL w streamie? Dobrze, że moduł wziąłem na rok [ tylko dla PL ] I uj strzelił PL w 4K.😔

Osobiście załamka bo mam awersję do wszelakich streamów sportowych, wręcz szlag mnie trafia.😬

Twaro, Rudzki, Nahorny załamkę właśnie zaliczyli.

Oj bedą transfery.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, G2000 napisał:

News to by był jak kupili skoki. To dopiero byłaby rewolucja.

Rewolucja była by taka że Eurosport by stracił a media publiczne by prawa zachowały w przypadku Polski to TVP która będzie transmitował Puchar świat odbywający się w Polsce które prawa posiada do 2031 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lukop napisał:

Ten wątek poraża brakiem jakiejkolwiek godności tutejszych abonentów. Co druga osoba chętnie nadstawi pupę, bo "prawa rynku". To klient decyduje portfelem jak rynek wygląda i jeżeli za te same treści jest gotów zapłacić więcej i więcej, bo ktoś mu każe, to świadczy źle tylko i wyłącznie o abonentach. To oni psują ten rynek, bo że stacje, kluby czy organizacje piłkarskie chcą się nachapać jak najwięcej, to żadne zaskoczenie.

Wreszcie jakiś głos rozsądku. :)

  • Popieram 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

Pisalem , ze zapłacę,  bo zgarnęli i zgarniają te prawa co mnie interesują.

A obrażać,  to mogą się nasze dzieci. 

Nie my dorośli 😁

Dzieciom to należałoby dać przykład walki o swoje, a nie akceptowania wszystkiego jak popadnie, ale to tylko moje zasady i moja opinia. Choć piłka nożna jest od młodości moją ukochaną dyscypliną, to o coraz większe mdłości przyprawia mnie jej finansowe zepsucie. Na razie żadnego passa nie ogłoszono, więc nie ma też co się rozwodzić. Opcja 34zł. za PL, Bundesligę i te bieda europuchary to jedyna konfiguracja, której abonowanie mógłbym rozważyć, jakakolwiek kwota ponad to byłaby dla mnie absurdem. Jeżeli pochwalono się najlepszymi prawami filmowo-serialowymi, to ta część oferty zupełnie mnie nie interesuje. Swoją drogą mamy 2021 rok i mówimy o serwisie streamingowym, nie powinno być podziału na pakiet filmowy i sportowy w niższych cenach? Brak możliwości dokładnej personalizacji oferty był jednym z największych problemów satelitarnej i nawet w C+ nauczono się oferować te rzeczy osobno.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...