Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Fasha napisał:

Na androidzie (w innych systemach pewnie podobnie) jest tak, że jest lista (plik) wszystkich użytych w aplikacji stringów (tekstów) i tą listę wysyła się do tłumacza i tłumaczy on całą listę a nie tylko wybrane pozycje, które na ten moment są potrzebne. Dlatego też błąd wyskakuje po polsku, a nie po angielsku albo szwedzku. A wyskakuje w nieprawidłowych momentach także w krajach gdzie jest pakietyzacja. Dlatego nie nadinterpretowałbym tych bugów, bo najpewniej nic za tym nie stoi.

Z tym że błąd ten wcześniej nie wyskakiwal u nas, a ostatnio jak widać nawet po postach na forum, występuje on nagminnie i to w różnych konfiguracjach. Moim zdaniem na pewno coś kombinują w sprawie pakietyzacji.

15 godzin temu, Zuzia napisał:

@aandin Ty zdaje się korzystasz z aplikacji na webOS. Największe problemy są z aplikacją dla Android.

U mnie komunikaty o przejściu na wyższy pakiet pojawiają się właśnie na webOS. Na szczęście po kliknięciu na OK i ponownym uruchomieniu transmisji wszystko działa.

 

A swoją drogą, aktualnie według ich nomenklatury mam pakiet Total czyli najwyzszy. No chyba że zrobią Super Total albo Premier Total :D .

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, diabeu napisał:

Z tym że błąd ten wcześniej nie wyskakiwal u nas, a ostatnio jak widać nawet po postach na forum, występuje on nagminnie i to w różnych konfiguracjach. Moim zdaniem na pewno coś kombinują w sprawie pakietyzacji.

I u nas ten błąd pojawiał się sporadycznie, zrzut z lutego, aplikacja na Android. To naleciałość wynikająca ze wspólnego API dla wszystkich wersji Viaplay.

 

Film.

err-viapl.jpg

 

Sport, gala z czerwca.

comment_1655576257nb4XWbEiLu7DInZKSzpPoC

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nvidia Shield Pro 2019

Oficjalna aplikacja Viaplay

Internet: 750 mb/s | UPC

 

Nigdy żadnych problemów z transmisjami spotkań u jakiegokolwiek innego operatora. Zostawiam to tylko tutaj żeby każdy widział. Ja mam viaplay w cenie 99zł w abonamencie UPC w ofercie mikołaja, ale od 2 tyg nie obejrzałem tam nic bo po prostu się nie da. Korzystam z innych źródeł. Po 24 miesiącach na pewno rezygnuje się z tego [beep] całkowicie.

cziBOdjp.jpg

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, creativeopinion napisał:

Nvidia Shield Pro 2019

Oficjalna aplikacja Viaplay

Internet: 750 mb/s | UPC

 

Nigdy żadnych problemów z transmisjami spotkań u jakiegokolwiek innego operatora. Zostawiam to tylko tutaj żeby każdy widział. Ja mam viaplay w cenie 99zł w abonamencie UPC w ofercie mikołaja, ale od 2 tyg nie obejrzałem tam nic bo po prostu się nie da. Korzystam z innych źródeł. Po 24 miesiącach na pewno rezygnuje się z tego [beep] całkowicie.

cziBOdjp.jpg

U mnie w kablówce to samo ale dla odmiany na Canal+

83ff1cd63b02.jpg

 

Co do Viapaly to na Androidzie mecz jest w 25 fpsach i obraz non stop szarpie ( przy 50 Hz)

Na Samsungu o dziwo mecz idzie w miarę przyzwoicie i bez zacięć .

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na satelicie i w C+ Online było to samo, częste zakłocenia trwające sekundę, dwie. To tak jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości, że to jeden dosył jest ;).

 

eecee.jpg

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2022 o 18:55, Zuzia napisał:

Właśnie jak jest z dosyłem. Ten sam musi dostawać Sky, widać po klatce, to to samo.

 

Viaplay.

Viaplay-PL.jpg

 

Sky.

Sky-PL.jpg

 

 

 

Witam

 

Jestem pod wrażaniem skąd taki ekskluzywny dostęp do SKY 4K HDR 🙂

Edytowane przez franko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@franko to jest ze szwajcarskiego Sky, z promocją wyszło w cenie 2x Viaplay. Plusy: UHD HDR, Full HD, stabilność transmisji, dobra aplikacja, działa z polskim IP, płatność polską kartą. Minusy, brak polskiego komentarza, który z kolei jest w Viaplay.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie same  frezy,ścięcia ,slajdy  jak zamieszczone powyżej w meczu LEEDS-Chelsea  ,oglądałem na Canal +   (nie online) .

Ogólnie dramat ,pierwszy raz w historii  C+ puściło mecz w takiej jakości z takimi  problemami.

 

Rozumiem ze to jest to szumnie zapowiadane i obiecywane 4K przy PL 😂 ?

Edytowane przez raiders25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...