Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kamil2505 napisał:

A "Szklana pułapka" już jest czy jeszcze nie ma? 🤣

 

Nie jest dla nich w Polsce takim priorytetem jak Liga Mistrzów. 🙂

Nie bój żaby, na pewno staną do przetargu za 3 lata. Wtedy będziesz w gorączce wklejał emotki 🤣

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Arkon napisał:

Mnie chodziło bardziej o fakt, że w Premier League mecze są co parę dni i nie ma tak długich przerw. LM to jednak rozrywka raz na kilka tygodni, do tego długie przerwy latem i zimą. Poza tym prawdziwe emocje są tam dopiero od fazy play off. Jakbym miał do wyboru zdecydowanie postawiłbym na Premier League, co tydzień co najmniej jeden hit.

 

W punkt. Natomiast przekładając na rozgrywki ligowe to prawdziwe emocje zaczynają się kiedy jest ostatnia kolejka i dwa zespoły walczą o mistrzostwo kraju :)Niestety rzadko kiedy ta kwestia nie rozstrzyga się dużo wcześniej. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Toma441 napisał:

Nie jest dla nich w Polsce takim priorytetem jak Liga Mistrzów. 🙂

Nie bój żaby, na pewno staną do przetargu za 3 lata. Wtedy będziesz w gorączce wklejał emotki 🤣

Skoro jest takim priorytetem ta Liga Mistrzów to czemu jej teraz nie kupili tylko jakieś drugorzędne puchary? Podkreślałeś też, że "lubią zimówki". Gdzie one są? No i UFC miało być. 

"Szklana pułapkę" też "przeczuwałeś. 

 

Gadasz w kółko to samo jak nakręcony. Ktokolwiek ma jakieś inne zdanie to od razu się pojawiasz "z wyjaśnieniemi" jak będzie i jak powinno się myśleć. 

  • Popieram 2
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil2505 napisał:

Skoro jest takim priorytetem ta Liga Mistrzów to czemu jej teraz nie kupili tylko jakieś drugorzędne puchary? Podkreślałeś też, że "lubią zimówki". Gdzie one są? No i UFC miało być. 

"Szklana pułapkę" też "przeczuwałeś. 

 

Gadasz w kółko to samo jak nakręcony. Ktokolwiek ma jakieś inne zdanie to od razu się pojawiasz "z wyjaśnieniemi" jak będzie i jak powinno się myśleć. 

Co się tak denerwujesz? Jesteśmy na forum i dla twojego trollolollo też jest miejsce 🤣

Problem Szklanej Pułapki w serwisie Viaplay, albo raczej jej braku bardzo ładnie mi wyjaśniono i nie mam z tym problemu 🙂. Co do kwestii LM to sytuacja była chyba jasna dla każdego średnio rozgarniętego obserwatora : Polsat najprawdopodobniej postawił wszystko na jedną kartę, a Viaplay nie miał  jeszcze u nas takiej pozycji i sobie LM (tym razem) odpuścili stawiając na 2 i 3 w kwestii ważności puchary piłkarskie. Logiczne posunięcie. Co do ufc robią podobnie. Na ten moment sprawa (najwyraźniej) zamknięta i kupiono KSW, czyli bardzo istotne z punktu widzenia rynku krajowego i europejskiego prawa w mma. Nawiasem mówiąc : nikt tu nie jest nakręcony, bynajmniej nie ja, a im częściej o tym *nakręceniu*wspominasz, tym bardziej na takiego wychodzisz. Zjedz poświątecznego serniczka i się tak nie ekscytuj 🤣

 

1 godzinę temu, _Artek_ napisał:

Nie będzie bo uefa ma mieć swoje vod.

O tym VOD mówi się od lat i jakoś nic z tego nie wynika. Gdyby już za 3 lata miało nie być tradycyjnych przetargów, to już w tym roku dano by do zrozumienia, że to ostatni "klasyczny" przetarg. Faktem jest, że te decyzje mogą zapaść, ale na ten moment jest apka uefa. tv ze skrótami i nic więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaplay z Bundesligą, ligą angielską, LE, LK, F1, KSW o nic specjalnie nie musi się jeśli chodzi o "pierwszoligowe" prawa starać bo jest to już bardzo bogaty zestaw.

Starać to się będzie musiała konkurencja o ile chce zachować te 16 kanałów sportowych "premium" (a z nSport i zwykłymi Polsatami Sport 20), które obecnie są dostępne a do emisji pozostaną im ochłapy.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Toma441 napisał:

Co się tak denerwujesz? Jesteśmy na forum i dla twojego trollolollo też jest miejsce 🤣

Problem Szklanej Pułapki w serwisie Viaplay, albo raczej jej braku bardzo ładnie mi wyjaśniono i nie mam z tym problemu 🙂. Co do kwestii LM to sytuacja była chyba jasna dla każdego średnio rozgarniętego obserwatora : Polsat najprawdopodobniej postawił wszystko na jedną kartę, a Viaplay nie miał  jeszcze u nas takiej pozycji i sobie LM (tym razem) odpuścili stawiając na 2 i 3 w kwestii ważności puchary piłkarskie. Logiczne posunięcie. Co do ufc robią podobnie. Na ten moment sprawa (najwyraźniej) zamknięta i kupiono KSW, czyli bardzo istotne z punktu widzenia rynku krajowego i europejskiego prawa w mma. Nawiasem mówiąc : nikt tu nie jest nakręcony, bynajmniej nie ja, a im częściej o tym *nakręceniu*wspominasz, tym bardziej na takiego wychodzisz. Zjedz poświątecznego serniczka i się tak nie ekscytuj 🤣

Dziękuję za te "cenne" wyjaśnienia. Od razu wszystko rozumiem. Dziękuję, że tak czuwasz nad tym, aby na forum wszyscy wiedzieli jak to z Viaplay jest. 

 

Chociaż z tymi "zimówkami" naprawdę mnie rozczarowałeś. Tak zapowiadałeś, że oni je "lubią". Ech... UFC też miało być... No cóż. Może wtedy nie jadłeś "poświątecznego serniczka" i Cie "poniosło. 🤣

 

Jak to @Pawop Ci powiedział? Zdejmij "viaplayowe klapki"? 🤣

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kamil2505 napisał:

🤣 @Pawop Zdejmij "viaplayowe klapki"? 

Służę uprzejmie. Cieszę się, że mogłem pomóc na te rozedrgane do granic emocje 🙂 Jak na serwis, który jest ci raczej obojętny i manifestujesz to przez trolling dosyć często, jego kondycja i oferta zajmuje Cię mniej więcej tyle samo, co kogoś kto opłaca subskrybcję 🙂 Mnie to nawet bawi, bo takich osób, którzy mają tu mnóstwo do powiedzenia o czymś, czym w zasadzie gardzą i co wyśmiewają ofertę w wątku jest mnóstwo i wygląda mi to na skrajny masochizm. Ale ostatecznie nie mnie oceniać co kto najbardziej lubi i samo forum też ma swoje prawa 🙂 Jednak, to raczej w tym kontekście należało by pisać o klapkach, bo zainteresowanie czymś na co wydaje się własne pieniądze to norma. Przynajmniej w moim przypadku. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Toma441 napisał:

Służę uprzejmie. Cieszę się, że mogłem pomóc na te rozedrgane do granic emocje 🙂

Nad rozpoznawaniem emocji rozmówcy musisz jeszcze troszkę popracować, bo ewidentnie masz problem z ich rozpoznaniem. :)

 

Ale może nie pracuj nad tym. Może wytłumacz nam drogę Viaplay, bo dzisiaj chyba tylko dwa razy to zrobiłeś. Może jeszcze nie do wszystkich to dotarło. 

 

Aha. A jak tam sytuacja z USA? Bo z tego co pamiętam to też twierdziłeś, że amerykański rynek będą podbijać. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lanser123 napisał:

 

W punkt. Natomiast przekładając na rozgrywki ligowe to prawdziwe emocje zaczynają się kiedy jest ostatnia kolejka i dwa zespoły walczą o mistrzostwo kraju :)Niestety rzadko kiedy ta kwestia nie rozstrzyga się dużo wcześniej. 

Jednak nie do końca. Choćby w Premier League różnice między pierwszą 3 są minimalne. To nie Bundesliga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Toma441 napisał:

Prędzej czy później tam się pojawi, tak samo jak Liga Mistrzów. Bo dokładnie te produkty już Viaplay posiada, a działa tak, że dąży do tego, żeby oferta sportowa była maksymalnie jednolita na wszystkich swoich rynkach. 

Niestety tak nie jest, jest bogata oferta sportowa na rynek szwedzki i duński, a reszta odstaje.

Dość jednolita jest oferta filmowo/serialowa.

Na rynku skandynawskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman Ty tak na serio myślisz że oferta sportowa musi być jednolita? Jest jakikolwiek operator który na kilku rynkach europejskich ma te same prawa do transmisji wydarzeń sportowych? To tak nie działa.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kamil2505 napisał:

Dziękuję za te "cenne" wyjaśnienia. Od razu wszystko rozumiem. Dziękuję, że tak czuwasz nad tym, aby na forum wszyscy wiedzieli jak to z Viaplay jest. 

 

Chociaż z tymi "zimówkami" naprawdę mnie rozczarowałeś. Tak zapowiadałeś, że oni je "lubią". Ech... UFC też miało być... No cóż. Może wtedy nie jadłeś "poświątecznego serniczka" i Cie "poniosło. 🤣

 

Jak to @Pawop Ci powiedział? Zdejmij "viaplayowe klapki"? 🤣

Widzisz tu można się bardzo ciekawych rzeczy dowiedzieć odpuszczają prawa które są dla nich priorytetem😂Ale przy następnym przetargu  napewno wystartują. Serie A,La liga,Ekstraklasa LM to ochlapy. W takiej Lidze angielskiej emocje sa dopiero w ostatniej kolejce. Jak widać są tu jeszcze tacy co  u nich panuje świateczna atmosfera😂

Edytowane przez czerstwy
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lakiman napisał:

Kiedy oferta sportowa będzie jednolita na wszystkich  rynkach?

O jakiej perspektywie czasu jest mowa w tym dążeniu @Toma441?

Nie tyle będzie, co Viaplay mówi o tym, że starają się pozyskiwać podobne prawa sportowe na swoich rynkach (tak jest z BL, PL, LM, NHL). Zapewne dlatego, że łatwiej wtedy nimi zarządzać i mają silniejszą pozycję negocjacyjną, mając to samo od Skandynawii przez Holandię po Polskę. 

5 godzin temu, kamil2505 napisał:

@Toma441 jesteś potrzebny, bo patrząc na post powyżej @Zuzia chyba nie rozumie. 🤣

 

3 godziny temu, czerstwy napisał:

Widzisz tu można się bardzo ciekawych rzeczy dowiedzieć odpuszczają prawa które są dla nich priorytetem😂Ale przy następnym przetargu  napewno wystartują. Serie A,La liga,Ekstraklasa LM to ochlapy. W takiej Lidze angielskiej emocje sa dopiero w ostatniej kolejce. Jak widać są tu jeszcze tacy co  u nich panuje świateczna atmosfera😂

A rozumiesz kwestię, o której pisałem, że kiedy platforma była na początku rozwoju w PL, na starcie, to paradoksalnie akurat w ostatnim rozdaniu Polsat być może miał silniejsze karty? A teraz jest dostatecznie dużo czasu, żeby się do następnego przetargu o LM przygotować? 

 

 

 

 

5 godzin temu, Zuzia napisał:

Niestety tak nie jest, jest bogata oferta sportowa na rynek szwedzki i duński, a reszta odstaje.

 

Natomiast założenie jest takie, żeby pozyskiwać konkretne prawa w popularnych dyscyplinach, które są równocześnie oglądane na tych samych rynkach i to się z większym lub mniejszym skutkiem udaje. Przykład Formuła 1, Premier League czy NHL. 

Edytowane przez Toma441
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, bgmnt napisał:

Viaplay z Bundesligą, ligą angielską, LE, LK, F1, KSW o nic specjalnie nie musi się jeśli chodzi o "pierwszoligowe" prawa starać bo jest to już bardzo bogaty zestaw.

 

Bez urazy ale LKE to takie rozgrywki, o których pewnie większość niedzielnych kibiców ,nawet nie wie że istnieją.😂😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, bgmnt napisał:

Viaplay z Bundesligą, ligą angielską, LE, LK, F1, KSW o nic specjalnie nie musi się jeśli chodzi o "pierwszoligowe" prawa starać bo jest to już bardzo bogaty zestaw.

Jedynie liga angielska, a dla samej ligi angielskiej jeśli nie poprawią jakości to i tak nie warto. Tak więc zestaw nie bogaty, a słabiutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tail# Taa. A z drugiej strony są w temacie tacy co twierdzą, że Eleven z połową ligi hiszpańskiej, włoską i francuską będzie miało lepszą ofertę niż Viaplay. Obiektywizm pełną gębą :).

Co do jakości, to w Canal+ jest fatalna, więc jeśli to będzie porządne 720p to i tak będzie lepiej niż obecne mydło SD podniesione do HD.

Tematem jednego, czasami dwóch spotkań w 4K na tydzień ze spieprzonymi kolorami w C+ to nawet mnie nie rozśmieszaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...