Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, piotrekj66 napisał:

U mnie ciągle Andorid 9 więc 12 nie wiem kiedy doczekam

Jest rozwiązanie Twojego problemu , nie czekaj na aktualizację do Androida 12 bo nie wiadomo czy Twój telewizor go dostanie , kup Chromcasta 4 (tego z pilotem) lub wcześniejsze modele gdzie sterujesz chromcastem  poprzez smartfona ( smartfon jest poorostu pilotem ) 4 kosztuje ok 340 zł ( obsługuje 4k HDR i dolby atmos wcześniejsze modele np 3 obsługują 1080p

Pamiętaj żeby na oglądanie  viaplay koniecznie zmienić odświeżanie z 60hz (domyślne) na 50hz ( robisz to w 3 z poziomu aplikacji Home ,w 4 z menu urządzenia

Obraz wręcz płynie  zero przycięć  będziesz bardzo zadowolony 

Pozdrawiam

Edytowane przez michuk
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla bardziej wymagających można nabyć Apple TV 4K z 3 miesięcznym darmowym dostępem do Apple TV+. Aplikacja Viaplay wygląda inaczej niż na androdzie. Działa zdecydowanie szybciej i płynniej. Podobnie jak Netflix, czy HBO GO. HBO przy oglądaniu materiałów jest pozbawione logo, a aktywuje się je nawet poprzez inną podstrone

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, michuk napisał:

Jest rozwiązanie Twojego problemu , nie czekaj na aktualizację do Androida 12 bo nie wiadomo czy Twój telewizor go dostanie , kup Chromcasta 4 (tego z pilotem) lub wcześniejsze modele gdzie sterujesz chromcastem  poprzez smartfona ( smartfon jest poorostu pilotem ) 4 kosztuje ok 340 zł ( obsługuje 4k HDR i dolby atmos wcześniejsze modele np 3 obsługują 1080p

Pamiętaj żeby na oglądanie  viaplay koniecznie zmienić odświeżanie z 60hz (domyślne) na 50hz ( robisz to w 3 z poziomu aplikacji Home ,w 4 z menu urządzenia

Obraz wręcz płynie  zero przycięć  będziesz bardzo zadowolony 

Pozdrawiam

Też polecam tego chromecasta 4, bardzo dobrze chodzą wszerakie aplikacje typu canal+ online, viaplay itd. o wiele lepiej niż na tazienie samsunga np. w viaplay w meczu na żywo w chromecast 4 można cofnąć mecz do tyłu w tazienie samsunga już nie ma tej funkcji, jeszcze plus taki że chromesta zawsze można wziąść ze sobą na wyjazd.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, piotrekj66 napisał:

Czy jest jakiś problem z tą aplikacja na android Sony? U mnie podczas meczów zrywa obraz. Net mam 200/50. W żadnej innej apce nie miałem takich problemów. Przez to całość pomijając ta kiepska rozdzielczość nie nadaje się do odbioru

Zrywa obraz na Android tv w telewizorze Sony -  ale w apce na Canal+ na sportowych kanałach.

W przypadku Viaplay, Play now  (Eleven 1)  nie jest to tak odczuwalne by dyskwalifikować w takim przypadku  jakość tych usług.

Najlepszy komfort oglądania jest obecnie na boxie od Play, który  mimo wszystko system ma  oparty..na android tv 9.

 

Na chromcast 4 można zalogować  się do Apple+tv?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się sprawdzą wcześniejsze informacje to okazjonalne mecze w jakości 4K będą właśnie przez Chromcast i przystawkę od Apple.

Nad Android tv  na razie trwają prace...

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aandin napisał:

Ja tu już od miesiąca polecam Chromecasta 3.Jak piszę,że mi wszystko działa idealnie to się co niektórzy śmieją:sciana:

Ludzie się śmieją, bo chwaliłeś jakość, a nie stabilność. Co do stabilności to ja też nie mam większych zastrzeżeń oglądając przez przeglądarkę. 

 

U mnie właśnie poszło anulowanie subskrypcji. Obejrzałem jeden mecz przez trzy tygodnie. Także szkoda płacić im kasę za nic. 

Ciekawe jak wiele osób pójdzie moim śladem. Mam nadzieję, że się szybko zwiną i prawa wrócą do TV SAT. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze angielskiej piłki kobiecej (ligowe) też są całkiem dobrze pokazywane. Duża w tym zasługa samej ligi, opakowania tego przekazu. Kamery są ustawione w odpowiednich miejscach, a z tym na kobiecej piłce bywa różnie, oprawa graficzna na właściwym poziomie. Cała transmisja na tym zyskuje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...