Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, boss509 napisał:

Ale przecież nie musisz wchodzić na forum, jeśli nie zgadzasz się z moimi postami. To nie skarbówka, gdzie chcąc nie chcąc każdy trafia 🙂 

Nie jestem na tym forum dla Ciebie, ale dla siebie. Z forum jest dokładnie tak samo jak z korzystaniem z platform streamingowych. Kazdy może. Nie każdy musi. Nie czuje przymusu zgadzania się z Tobą. Po prostu korzystam, bo mnie to bawi. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Toma441 napisał:

IMG-20210823-162042.jpg

Niewypałem byłoby gdyby ruszyli z taką kampanią na trzy miesiące przed startem. 

Z marketingowego punktu widzenia przynajmniej na ten moment taka strategia ma sens. Po pierwsze : musieliby zadeklarować w krótkim terminie podniesienie jakości, bo tylko tego chcą krytycy, a najwyraźniej tego nie planują. Albo nie są na to gotowi. Lepiej nie składać obietnic na które nie ma się pokrycia 🙂

Po drugie : żaden dostawca nie odnosi się bezpośrednio do tego co ludzie piszą w komentarzach na FB 🙂

Napiszmy w końcu to… podniesienie jakości jest konieczne tylko z powodu jej totalnego olania. To norma której najzwyczajniej nie byli w stanie zaoferować..wiec o czym w ogóle jest rozmowa?

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, rotalplus napisał:

Na razie Viaplay to marketingowy niewypał:

1. Kampania reklamowa ruszyła tuż przed startem. Była mało intensywna, biedna wręcz - część osób Roberta Lewandowskiego mogło w tej reklamie postrzegac jako słup reklamowy a nie prezentację praw sportowych z jego udziałem

2. Mimo ostrej krytyki jakości Viaplay nie odniósł się oficjalnie do tych zarzutów i nie wydał jakiegokolwiek nawet belkotliwego komunikatu

1. W tym momencie łącznie klika milionów klientów Vectry i UPC jest zaspamowanych ofertą Viaplay więc pewnie subskrypcje posypią się, przynajmniej na te darmowe 30 dni. Wbrew pozorom jest to dość dobra reklama, poza tym można kliknąć kilka razy i mamy usługę bez podpinania karty.

2. Jakość to słaby punkt Viaplay. Nie odnieśli się, ale obiecują w Polsce 4K, oczywiście w nieokreślonej przyszłości. Pewnie większość transmisji i tak pozostanie w 720p, jak na ich rodzimym rynku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Toma441 napisał:

Nie jestem na tym forum dla Ciebie, ale dla siebie. Z forum jest dokładnie tak samo jak z korzystaniem z platform streamingowych. Kazdy może. Nie każdy musi. Nie czuje przymusu zgadzania się z Tobą. Po prostu korzystam, bo mnie to bawi. 🙂

Jeden z drugim ( wiadomo o kim mowa) próbują dyrygować dyskusją. 

Bo przecie płacą...

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Toma441 napisał:

Nie jestem na tym forum dla Ciebie, ale dla siebie. Z forum jest dokładnie tak samo jak z korzystaniem z platform streamingowych. Kazdy może. Nie każdy musi. Nie czuje przymusu zgadzania się z Tobą. Po prostu korzystam, bo mnie to bawi. 🙂

Chciałem tylko zobrazować bezużyteczność Twojego posta. "Nikt nie zmusza" można powiedzieć, gdy są alternatywy. Ciężko mi zrozumieć dlaczego trzeba to tłumaczyć, ale jak być może wiesz, nie ma legalnej alternatywy. A że mi przyjemność sprawia oglądanie piłki w dobrej jakości, to będę sobie krytykował tę platformę dopóki się to nie zmieni, kiedy będę chciał i ile będę chciał, w zgodzie z regulaminem forum.

  • Popieram 4
  • Dzięki 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, boss509 napisał:

Chciałem tylko zobrazować bezużyteczność Twojego posta. "Nikt nie zmusza" można powiedzieć, gdy są alternatywy. Ciężko mi zrozumieć dlaczego trzeba to tłumaczyć, ale jak być może wiesz, nie ma legalnej alternatywy. A że mi przyjemność sprawia oglądanie piłki w dobrej jakości, to będę sobie krytykował tę platformę dopóki się to nie zmieni, kiedy będę chciał i ile będę chciał, w zgodzie z regulaminem forum.

Idealnie w punkt :)

Tutaj nie ma legalnej alternatywy, więc pisanie o tym, że "nikt nikogo nie zmusza" świadczy tylko o głupocie. Viaplay też nikt nie zmuszał do kupowania praw do Premier League i tym samym utrudniania życia fanom tej ligi. Weszli do Polski, narobili smrodu swoim tandeciarstwem i w dodatku zyskali kilku bezrefleksyjnych klakierów, którzy im biją prawo za wszystko. Skoro już wbili na nasz rynek, to powinno zaoferować alternatywę. Jak ktoś chce się podniecać ich oczopląsem, to subskrybuje streaming, a jak ktoś chce oglądać piłkę w cywilizowanych i jakościowych warunkach, to wykupuje ich kanał linearny u swojego operatora. No, ale na czym polega problem? Ano na tym, że Szwedzi, nie wiedzieć czemu, nie chcą takiej alternatywy stworzyć, żeby zadowolić wszystkich i przy okazji więcej zarobić. Wolą zadowalać tylko maniaków streamingowego oczopląsu ;)

Edytowane przez Kirk
Nie przekręcaj nazw i nie obrażaj ludzi.
  • Popieram 10
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zuzia napisał:

Ktoś z Was ogląda kobiecą piłkę? Pytam na poważnie.

Ja - w piątek byłem w Sosnowcu na meczu Ferencváros-Vllaznia, a w sobotę w Tarnowie na naszej Ekstralidze.

 

1 godzinę temu, Toma441 napisał:

Wszystko wskazuje na to, że w tym spotkaniu wystąpią polskie piłkarki, więc chętnie zobaczę. 

W VfL nasze najlepsze zawodniczki - Kasia Kiedrzynek w bramce, Ewa Pajor w ataku, w Turbine Potsdam Małgorzata Mesjasz, która jest naszą czołową stoperką w kadrze, choć w klubie chyba częściej grywa jako defensywna pomocniczka.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lakiman napisał:

Jeden z drugim ( wiadomo o kim mowa) próbują dyrygować dyskusją. 

Bo przecie płacą...

Nic ci do tego za co płacę. Dyryguj sobie kim chcesz i zostaw taki język dla swoich kolegów. 

Godzinę temu, boss509 napisał:

Chciałem tylko zobrazować bezużyteczność Twojego posta. "Nikt nie zmusza" można powiedzieć, gdy są alternatywy. Ciężko mi zrozumieć dlaczego trzeba to tłumaczyć, ale jak być może wiesz, nie ma legalnej alternatywy. A że mi przyjemność sprawia oglądanie piłki w dobrej jakości, to będę sobie krytykował tę platformę dopóki się to nie zmieni, kiedy będę chciał i ile będę chciał, w zgodzie z regulaminem forum.

To, że subiektywnie uznałeś mój post za "bezużyteczny" nie oznacza jeszcze, że to co napisałem nie ma pokrycia w Faktach. Bo naprawdę nikt nie zmusza do korzystania z usługi, która nie spełnia twoich oczekiwań 🙂 to jest naprawdę bardzo proste. I jakkolwiek brutalnie to brzmi to posiadanie alternatywy lub jej brak nie ma tu nic do rzeczy. Bo społeczeństwo w swej masie już wielokrotnie udowodniło i udowadnia , że to żaden argument. 

 

 

 

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, boss509 napisał:

Z tego co wiem to te karty odrzucają. Ktoś miał chyba komunikat, że akceptują wyłącznie karty wydane przez polski bank.

Tak, widocznie to zmienili. Teraz doczytałem na stronie, szkoda bo założyłem Revolut :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kartę przedpłaconą, gdybym założył np. w SGB Banku mógłbym dodać?

2 godziny temu, michuk napisał:

Bardzo dobrze że nie można użyć wirtualnej karty nie będzie polskich cebulaków sprzedających dostęp na allegro 

Na OLX już widziałem sprzedaż dostępów, więc całkowicie to nie jest ukrócone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, GrubyBubu napisał:

4 dni temu jeszcze Revolut normalnie śmigał, więc szczerze wątpię w te rewelacje że coś zmienili w tym przedpotopowym szrocie

Musiałbym sprawdzić, ale to może za parę dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś nie korzystał "dożywotnio" z okresu próbnego...karta jest autoryzowana i jest to jakiś sposób sprawdzenia klienta, każdy tak robi, nawet Apple dając 1 rok za darmo po zakupie urządzenia, w sumie teraz już tylko 3 miesiące...





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kart też mogę mieć 5 więc zabezpieczenie żadne. Z resztą przy tak marnej jakości nie mają co zabezpieczać. Czekam aż się poprawią bo na razie, to "bida z nędzą" i w takiej sytuacji na razie nie dam im danych z karty, bo nie warto.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...