Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie spokojnie poczekam do 3 sierpnia kiedy usługa wystartuje i skorzystam z okresu próbnego i zobaczę jak to będzie wyglądało z jakością obrazu.Jednak najbardziej interesuje mnie F1 i w związku z tym ciekaw jestem jakości obrazu viaplay w kontrze do jakości obrazu z F1 TV pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lakiman napisał:

@kingofsouth a skorzystałeś już z serwisu, nie mam na myśli testu, tylko czy  np trafiłeś na jakiś  ciekawy film/serial..? 😉

Tak. Zacząłem oglądać serial The Head( na razie tylko dostępny 1 odcinek) i szwedzkiej produkcji thriller Co kryje prawda. Bardzo fajne pozycje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest się testerem jakiejś usługi to najczęściej temu testerowi się płaci, a nie na odwrót.
Ale cóż.... to Viaplay.
Nowe "standardy".
Chodzi o to, że nie ma żadnych testów. Można powiedzieć, że niektórzy oszukali system lub wykorzystali lukę i się zarejestrowali, choć nie powinni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Sport, dopiero przed nami , czyli Bundesliga.
Copa America , było słabe na Viaplay.

I w dodatku nie legalnie bo nie mieli praw na PL.

 

50 minut temu, Solderowy123 napisał:

No cóź, C+ też pare miesięcy niby "testował" swoją aplikację a i tak jakiś rok temu pobral mi z konta 135 zł za testy, więc Viaplay nie jest pierwszy pomimo tego, że nawet u nas oficjalnie nie wystartował.

Też była mocno wybrakowana oferta?Czy to samo praktycznie co na NC+Go bo nie śledzę sprawy?

 

39 minut temu, Pawop napisał:
Godzinę temu, kamil2505 napisał:
Jak jest się testerem jakiejś usługi to najczęściej temu testerowi się płaci, a nie na odwrót.
Ale cóż.... to Viaplay. emoji3.png
Nowe "standardy". emoji3.png

Chodzi o to, że nie ma żadnych testów. Można powiedzieć, że niektórzy oszukali system lub wykorzystali lukę i się zarejestrowali, choć nie powinni.

To te nowe standardy co byle Janusz może oszukać ich system?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, czerstwy napisał:

I w dodatku nie legalnie bo nie mieli praw na PL.

 

Tak jak @Pawop , napisał , to nie miało prawa się udać. Zarejestrowanie moje i innych, było luką w systemie.

Viaplay nie udostępniło Copa America usłudze Viaplay PL. Dostaliśmy dostęp do usługi na początku bez geolokalizacji.

Nic w tym nie legalnego nie było i nie ma.

 

12 minut temu, czerstwy napisał:

 

To te nowe standardy co byle Janusz może oszukać ich system?

 

Janusz? Oszukiwanie?  Chyba inne znamy znaczenia tych zwrotów. Janusz/celula to dopiero od 3 sierpnia będzie miał pole do popisu. Kupowanie darmowego dostępu z portali internetowych itp. No , ale to nie moja bajka.

 

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak? Pokazywanie praw do których na nasz kraj miało TVP  które za nie zapłaciło nie widzisz nic nielegalnego? Wypuścili bubel testowy do którego nikt nie powinien się zalogować i tym bardziej nie powinni pobierać opłat. Takich osob może być więcej i powinni ich przeprosić i zwrócić kasę. Bo jak na start usługi nie do końca się popisali a jak powiadają pierwsze wrażenie najważniejsze. Miały być nowe standardy a pokazuje to troche brak profesjonalizmu. To jedno a drugie go nie wiedza jakie prawa mają ale tu podobnie było  w Eleven

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czerstwy napisał:

 Pokazywanie praw do których na nasz kraj miało TVP  które za nie zapłaciło nie widzisz nic nielegalnego? ć kasę.

Nie widzę nic nie legalnego. To coś w stylu jak odpalę NETFLIXA , AMAZONA przez VPN (USA, UK, Brazylia, Kazachstan , Tadzykistan, Peru 😂 )

Oglądam to co ty oglądasz na HBO , Canal+ i co mam iść do więzienia? 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi inna sprawa... Zwykle oglądam mecze z powtórek kilka godzin a czasem nawet i dni po ich zakończeniu - w cplus apce i Play now jest to super rozwiązane, odpalam kiedy chce i nie znam rezultatu, ciekawe jak to tutaj będzie ... Bo nie wyobrażam sobie sytuacji gdy skończył się mecz np BVB Bayern i jest informacja "obejrzyj der klassiker,w którym BVB wygrało 3:2" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Matwoivode napisał:

Mnie ciekawi inna sprawa... Zwykle oglądam mecze z powtórek kilka godzin a czasem nawet i dni po ich zakończeniu -

Jeden dzień po meczu Copa America mogłem go oglądać z odwtworzenia oraz byl on powtarzany.

Obecnie zakładka sport jest pusta.

11 minut temu, czerstwy napisał:

 Takich osob może być więcej i powinni ich przeprosić i zwrócić kasę

Jestem jedyną osobą co to napisało. Chcialem was ponformować, bo warto wiedzieć , ale teraz już wiem , że następnym razem nie będe się dzilił taką informacją na forum , bo roztrząsane to jest do granic afery .....koperkowej

Zwracać kasę ? Za co? Wrzucam to ostani raz :

 

11.jpg

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...