Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Gizior89 napisał(a):

@k05k05pewnie  proxy używałeś. Przyznaj się...

@kisiel95kisiel95nie wiadomo czy to od VPNu było. Nie wszyscy tego używają 

Ja "po Bożemu" używam Viaplay. Bez dzielenia, sam płacę i jeszcze bez proxy czy innych VPN-ów. 😂🤣

 

Tak, jak @Zuzia pisała. Problem był po ich stronie. I trwał od piątku. W sobotę wieczorem miałem po polsku menu. Wcześniej po szwedzku. Chociaż u niektórych ten "szwedzki Viaplay" mieli dłużej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z reklamami w transmisjach sportowych? Przed chwilą z ciekawości sprawdziłem jak wyglądają streamy sportowe. Włączyłem baseball, a tam reklamy amerykańskie. Niby nic dziwnego. Była tam jednak reklama Jameson Orange (wysokoprocentowa whiskey z dodatkiem likieru pomarańczowego). Z tego co wiem, reklama wysokoprocentowych trunków jest w Polsce na podstawie ustawy o wychowaniu w trzeźwości zakazana. Jedynie piwo można reklamować po spełnieniu kilku warunków. Kto może nałożyć karę na Viaplay za emitowanie reklam alkoholu w relacjach sportowych?

Czy te reklamy podczas transmisji sportowych są błędem ich aplikacji i nie powinno być żadnych? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, swordfish napisał(a):

Z tego co wiem, reklama wysokoprocentowych trunków jest w Polsce na podstawie ustawy o wychowaniu w trzeźwości zakazana. Jedynie piwo można reklamować

Ciężko się do tego odnieść nie będąc prawnikiem



W świetle ww. definicji reklamy, materiał marketingowy umieszczony w sieci będzie stanowił reklamę napojów alkoholowych, gdy łącznie zostaną spełnione trzy przesłanki, tj.

będzie zawierał oznaczenia napojów alkoholowych,

będzie miał charakter publiczny,

jego celem będzie popularyzowanie znaków towarowych napojów alkoholowych (tj. korzystne wpłynięcie na popularność tych znaków towarowych), a przy tym nie będą zachodziły przesłanki wyłączające zakaz reklamy.

W socjalach codziennie widzę reklamę wysoprocentowych trunków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, swordfish napisał(a):

Jak jest z reklamami w transmisjach sportowych? Przed chwilą z ciekawości sprawdziłem jak wyglądają streamy sportowe. Włączyłem baseball, a tam reklamy amerykańskie. Niby nic dziwnego. Była tam jednak reklama Jameson Orange (wysokoprocentowa whiskey z dodatkiem likieru pomarańczowego). Z tego co wiem, reklama wysokoprocentowych trunków jest w Polsce na podstawie ustawy o wychowaniu w trzeźwości zakazana. Jedynie piwo można reklamować po spełnieniu kilku warunków. Kto może nałożyć karę na Viaplay za emitowanie reklam alkoholu w relacjach sportowych?

Czy te reklamy podczas transmisji sportowych są błędem ich aplikacji i nie powinno być żadnych? 

 

12 godzin temu, swordfish napisał(a):

W przerwie meczu Royal - Guardians w Major League Baseball - dokładnie są o godzinie 20:46. Czyżby technik zaspał i nie przełączył na stadion w trakcie reklam? Bo nagle potem ten blok urywa się i jest przez kilka sekund ciemny ekran.

Tak samo z odtworzenia. Chwilkę trwają reklamy i nagle cięcie, wygląda jakby pojawiły się przez nieuwagę.

 

VP-reklama1.jpg

 

VP-reklama2.jpg

W dniu 17.09.2023 o 13:01, kisiel95 napisał(a):

Jak to nie? Połączenie standardów DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 i linearnych kanałów streamingowych.

Ostatnia szansa na ratunek telewizji linearnej. Co spowoduje spadek zainteresowania streamingiem.

Co to ma do VP? Posty o Kodi lecą, nawet jak mają związek z VP, a takie coś mimo zgłoszeń zostaje.

17 godzin temu, k05 napisał(a):

Ja "po Bożemu" używam Viaplay. Bez dzielenia, sam płacę i jeszcze bez proxy czy innych VPN-ów. 😂🤣

 

Tak, jak @Zuzia pisała. Problem był po ich stronie. I trwał od piątku. W sobotę wieczorem miałem po polsku menu. Wcześniej po szwedzku. Chociaż u niektórych ten "szwedzki Viaplay" mieli dłużej. 

Problem trwa trochę dłużej, a pojawił się jak wprowadzili pewne zmiany związane z geolokalizacją. Choć dla niektórych to nie problem, a ficzer, bo oferta skandynawska jest bogata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WP SportoweFakty podają, że Viaplay będzie działał w Polsce najdłużej do końca 2023 roku. Jego licencje zostaną sprzedane innym podmiotom - najprawdopodobniej Premier League wróci do Canal+, a liga Europy i Konferencji UEFA do telewizji Polsat.

Edytowane przez Simi90
  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Simi90 napisał(a):

WP SportoweFakty podają, że Viaplay będzie działał w Polsce najdłużej do końca 2023 roku. Jego licencje zostaną sprzedane innym podmiotom - najprawdopodobniej Premier League wróci do Canal+, a liga Europy i Konferencji UEFA do telewizji Polsat.

Nic piękniejszego już dziś się nie dowiemy💪💪💪👏👏👏

  • Popieram 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to najbardziej dziwi, że jeśli faktycznie są tylko do końca roku to w po co wczoraj ogłaszali kolejną osobę w redakcji.

 

Tak chyba nie wyglądają oszczędności.

 

I kolejna sprawa kto decyduje się przechodzić do firmy, którą zaraz zamykają - nieważne, czy z końcem roku, czy później, ale fakt jest ogłoszony. Ja bym się chyba nie odważył rzucać obecnej pracy i iść tam gdzie wiem, że zaraz pracy nie będzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, darius010 napisał(a):

Może nie miał pracy 

 

Do końca sierpnia był w TVP, więc o ile go stamtąd nie wyrzucili, a na to nie wygląda, bo żegnał się z nimi w przyjaznej atmosferze na Twitterze, to świadomie zmienił redakcję.

 

Ale to już sprawa drugorzędne jego samego. Bardziej w kontekście tego wyjścia z Polski dziwi mnie, że biorą kogokolwiek nowego do redakcji i nie ważne na jakiej formie zatrudnienia to będzie, na pewno nie są to oszczędności i cięcia kosztów jakie zapowiadali. To raczej powinno polegać na redukcji etatów i współpracowników do niezbędnego minimum, jeśli faktycznie się potwierdzi, że chcą wyjść za 3 miesiące, a nie wiązania się z kolejnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nix124 napisał(a):

Do końca sierpnia był w TVP, więc o ile go stamtąd nie wyrzucili, a na to nie wygląda, bo żegnał się z nimi w przyjaznej atmosferze na Twitterze, to świadomie zmienił redakcję.

 

Za miesiąc , góra dwa tam też zaczną się generalne porządki i niewątpliwie redakcja sportowa również dostanie porządną odtrutkę więc niewątpliwie znajdzie się tam kilka wakatów i jeśli nie zhańbił się dokumentnie popieraniem partii przewodniej to może powrócić i to na lepszych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lakiman napisał(a):

Pakiet z filmami i serialami Viaplay też zniknie z Polski?

Co z kontynuacją seriali i komu sprzedadzą prawa do nich..?

Żadna strata tam i tak nic ciekawego nie ma.

 

2 godziny temu, aandin napisał(a):

A Bundesliga?

Oby nie było tak że nikt nie będzie pokazywał tej ligi. Jakoś wątpię by ktoś to chciał co juz nadaje poza Polsatem/Eleven. No chyba że jakieś transmisje tylko przez internet. Ale tu można nieżle umoczyć. Obstawiam że na PL będzie miał chęć C+ tylko kwestia za jaką kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...