Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szwedzi nie znając polskiej mentalności, myśleli że podbiją nasz kraj. Karta kredytowa, podwyżka i zero kontaktu z firmą. Gdyby wiedzieli jakie wojny, toczyło się o każde 10 złotych abonamentu, w czasie negocjacji z konsulami C+. Trzeba podkreślić że nie chodziło o to, że się tych 10 złotych nie miało, ale walczyło się dla zasad i honoru.😂😉 Sam walczyłem o taką sumę, nawet gdy miałem już dekoder w bagażniku do zwrotu.😁 Viaplay zaś to taki bezosobowy twór, który tylko wkurzał awariami.😁

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że działa lepiej to mnie nie dziwi bo z gorszym serwisem nie miałem do czynienia Działanie tego serwisu na Android tv to jest masakra. Praktycznie każde wyjście z serwisu i zmniana HDMI a następnie powrót to czarny ekran lub błąd że coś nie poszło nie tak lub streem na którym zakończyłem oglądanie nawet jak to było dzień lub dwa dni temu. Trzeba klawiszem powrót na tv by aplikacja odpaliła się na ekranie głównym. Na żadnym innym serwisie nie mam takich cudów Wcześniej były cyrki na SkyShowtime ale po jakimś czasie ustąpiły. Tego bubla nikt już chyba nie naprawi. Edit Ale widzę na telefonie chyba jest już nasza wersja to napisy w naszym języku
pokaż inny serwis w Polsce który ma podobne prawa jak Viaplay i jest dostępny tylko w streamingu. Co by niby w playerze miało zabijać im serwery? bo chyba nie SGP na żużlu, ręczna, skoki albo US Open
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku ja porównywałem do tego co mam Polsat box go( od święta coś tu odpalę),C+online,Netflix,HBO Max,Viaplay,Amazon,Skyshowtime  cały czas. I ich działanie. Jaki ma na to wpływ ile ma prawa Viaplay do tego że ta apka notorycznie nie potrafi się odpalić poprawnie na Smart tv?😂 Bo o zacinaniu czy jakości nawet nie wspominam.No tak są usprawiedliwieni że żle u nich działają transmisje bo mają dużo praw🤣

1 minutę temu, Pawop napisał(a):

Jasne, dopłacą Ci jeszcze emoji1.png

Nie kopromituj się pisałem o innych🤣 Widać dla ciebie to jest za bardzo skomplikowane że ktoś obecnie płaci np za f1 55 zeta a za jakiś czas może to mieć znacznie taniej😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale skoro nakupowali tyle praw to co sobie myśleli? Że ludzie zapłacą i nie będą oglądać? 😅

14 minut temu, cidik napisał(a):

pokaż inny serwis w Polsce który ma podobne prawa jak Viaplay i jest dostępny tylko w streamingu. Co by niby w playerze miało zabijać im serwery? bo chyba nie SGP na żużlu, ręczna, skoki albo US Open emoji23.png

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku ja porównywałem do tego co mam Polsat box go( od święta coś tu odpalę),C+online,Netflix,HBO Max,Viaplay,Amazon,Skyshowtime  cały czas. I ich działanie. Jaki ma na to wpływ ile ma prawa Viaplay do tego że ta apka notorycznie nie potrafi się odpalić poprawnie na Smart tv? Bo o zacinaniu czy jakości nawet nie wspominam.No tak są usprawiedliwieni że żle u nich działają transmisje bo mają dużo praw
Nie kopromituj się pisałem o innych Widać dla ciebie to jest za bardzo skomplikowane że ktoś obecnie płaci np za f1 55 zeta a za jakiś czas może to mieć znacznie taniej


Porównujesz serwisy albo bez sportu, albo które transmitują go też przez sat. A jak idzie live tylko w apce i od święta, to się od razu wysypuje (PBG). Zobaczymy jak powstanie twór który będzie miał live tylko przez steraming. Będzie dokładnie to samo co z Viaplay, bo przyjdzie kolejny który będzie chciał robić wszytko po kosztach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cidik napisał(a):

przyjdzie kolejny który będzie chciał robić wszytko po kosztach

Jak by tę masę "upadłościową" przejął DAZN to było by nie wiele lepiej za to o wiele drozej. Chyba, Amazon by się zdecydował. To sa gracze,którzy są w stanie przejąć całość, chociaż DAZN jest chyba jeszcze bardziej zadłużony niż Viaplay.

 

59 minut temu, kunkore napisał(a):

@aandinZ tego jakże krótkiego wpisu wynika jasno, dlaczego Viaplay obecnie jest scigany przez kredytodawców, dlatego ciesz się tymi 20zł póki możesz.

Jest mnóstwo osób,które nawet tyle nie płacą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to to samo? Toż to przyszłość i wspaniała opcja do przeglądania sportu🤣 Porównuje to co mam co oglądam i co mnie interesuje. I Viaplay to bubel w porównaniu do innych. PBG to oglądam może kilka razy w roku bo skupiam się na satelicie a na tygodni nie mam czasu. W sumie wtedy nie ma  tam atrakcji. Będą robić po kosztach skończą jak Viaplay😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, aandin napisał(a):

Jak by tę masę "upadłościową" przejął DAZN to było by nie wiele lepiej za to o wiele drozej. Chyba, Amazon by się zdecydował. To sa gracze,którzy są w stanie przejąć całość, chociaż DAZN jest chyba jeszcze bardziej zadłużony niż Viaplay.

 

Jest mnóstwo osób,które nawet tyle nie płacą.

To się zgadza, w koncu ja płacę 10zl za pakiet Total xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Gizior89 napisał(a):

No dobra ale skoro nakupowali tyle praw to co sobie myśleli? Że ludzie zapłacą i nie będą oglądać? 😅

 

Tak pewnie myśleli że ludzie zapłacą by mieć i móc się pochwalić przed sąsiadem😂 Na prawa było by przepłacać na resztę juz zbrakło.

2 minuty temu, kunkore napisał(a):

To się zgadza, w koncu ja płacę 10zl za pakiet Total xD

W C+ gro ludzi ma za 0-5 zeta ale dzięki temu mają abonentów chyba z 1.5 bańki a nie 0.5😂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za prawa trzeba płacić nie nadawać charytatywnie :) będzie drogo, kogo nie stać nie będzie miał tego serwisu.

Zawsze można utworzyć nowy podmiot i podnieść ceny, nowy podmiot nowe zasady, reszta niech buja bez VP przecież jest do niczego, na kieszeni będzie lżej całe 5 zł :D

Lepiej mieć 1 za 50 zł niż 10 za 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tak naprawdę interesuje tylko Premier League i to też max 2 hitowe mecze na kolejkę oraz ewentualnie jakiś hit Bundesligi raz, dwa razy w miesiącu. Jeśli angielska wróci do Canal+ będę bardzo zadowolony, może mecz kolejki będzie w 4K. Na szczęście moim zdaniem jest na to duża szansa, bo raczej nikt nie skusi się na pakiet, gdzie mecze 2 i 3 wyboru będzie miał Canal+. Do tego miejmy nadzieję lepszy magazyn ze skrótami i analizami sędziego, bo tego mi brakowało w Viaplay. Może wróci Clattenburg. To tyle z marzeń. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jakas dyskusja na temat tego, co dalej? Powrot praw do "starej ekipy", czy tez moze sa tutaj chetni na "druga szanse" dla streamingu pod nowym szyldem typu Sky, DAZN, Amazon? Jesli druga opcja to ile bylibyscie sklonni zaplacic za "nowe Viaplay" z dobra jakoscia i stabilizacja serwisu?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arkon napisał(a):

Mnie tak naprawdę interesuje tylko Premier League i to też max 2 hitowe mecze na kolejkę oraz ewentualnie jakiś hit Bundesligi raz, dwa razy w miesiącu. Jeśli angielska wróci do Canal+ będę bardzo zadowolony, może mecz kolejki będzie w 4K. Na szczęście moim zdaniem jest na to duża szansa, bo raczej nikt nie skusi się na pakiet, gdzie mecze 2 i 3 wyboru będzie miał Canal+. Do tego miejmy nadzieję lepszy magazyn ze skrótami i analizami sędziego, bo tego mi brakowało w Viaplay. Może wróci Clattenburg. To tyle z marzeń. :) 

Marzenia może się spełnią..a poźniej zobaczymy ile będzie kosztował pakiet C+.

 

Viaplay w umowach z operatorami kosztował od ok 5- 10 zł.

Teraz prawa trafią może do C+, Eleven, Polsatu i będzie drożej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...