Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Przemolo napisał:

@Pukus zrezygnuj z subskrypcji przed MŚ i aktywuj na rok 26 grudnia bo wtedy wraca Liga Angielska .

Z tym rokiem, to też śliska sprawa. 2 miesiące przerwa wakacyjna, prawie 3 tygodnie zimowa. Minimum 2 lub 3, 2-tygodniowe przerwy reprezentacyjne, a płacić trzeba. No chyba, że niby na rok, ale można omijać poszczególne miesiące. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czerstwy napisał:

Bzdura sporo osób nie dzieli

A skąd ty to możesz wiedzieć, jak np Netflix bije pianę w tej kwestii od ponad 2 lat i też zaczął sypać podwyżkami gdy się okazało, że walka z podziałem jest walką z wiatrakami. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że 34zł za miesiąc subskrybcji, to była cena promocyjna. 🤣

 

Raz przez przypadek zapłaciłem taką kwotę, bo zapomniałem anulować suba po darmowym miesiącu. 

 

W czerwcu włączyłem sobie Viaplay na jakiejś promocji 3 miesiące w cenie jednego. 

 

Oczywiście nie ma szans, żebym płacił nawet połowę tej ceny za streaming. Nawet za paczkę kanałów z jakością 8K w tej cenie bym nie zapłacił... 

 

Dla kogo jest ta oferta i te ceny? 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie interesuje jak robi większość tylko piszę że jest tez dużo osób które tak nie robią. Sam mam Netflix  nie dzielony,Amazon dzielony ale ja sam opłaciłem,HBO Max nie dzielony,PB Go nie dzielony,C+online dzielony ale dałem za free wcześniej Viaplay dzielony ale ja ponosiłem opłaty. To by było na tyle że wszyscy dziela konta jak i opłaty po 50%😂 Jeden osobnik tu od tygodni szuka do podziału Viaplay i nie ma chętnego🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ezequiel93 napisał:

Nawet za paczkę kanałów z jakością 8K w tej cenie bym nie zapłacił... 

Nie przesadzasz trochę? Angielska, Bundesliga, F1 ma być za 10 zł? Rozumiem, że można narzekać na jakość czy niezawodność streamów  i wymagać w tym względzie dużej poprawy, jednak jak to mawia klasyk "tanio to już było". W dobie szalejących wzrostów cen nikt nie będzie oferował sporo dobrego kontentu w cenie 10 czy 15 zł. 

 

Ja tylko wymagam od nich jakości takiej jak w C+Online i niezawodności przy największych hitach. No i więcej 4K, bo jak na razie jest okrągłe zero.

Jeśli w tych aspektach się poprawia to 55zl będzie dla mnie do przyjęcia. 

Edytowane przez mingo
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, ezequiel93 said:

Widzę, że 34zł za miesiąc subskrybcji, to była cena promocyjna. 🤣

 

Raz przez przypadek zapłaciłem taką kwotę, bo zapomniałem anulować suba po darmowym miesiącu. 

 

W czerwcu włączyłem sobie Viaplay na jakiejś promocji 3 miesiące w cenie jednego. 

 

Oczywiście nie ma szans, żebym płacił nawet połowę tej ceny za streaming. Nawet za paczkę kanałów z jakością 8K w tej cenie bym nie zapłacił... 

 

Dla kogo jest ta oferta i te ceny? 

Ale popłynąłes. Sport od dawna był mega drogi i taki canal+ już parenascie lat temu kosztował krocie… wizja tv to samo, a ówczesne 50-80zl było warte  „ciut” więcej w przeciętnym domu niż obecnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, utede napisał:

Ale popłynąłes. Sport od dawna był mega drogi i taki canal+ już parenascie lat temu kosztował krocie… wizja tv to samo, a ówczesne 50-80zl było warte  „ciut” więcej w przeciętnym domu niż obecnie. 

Tylko Bundesliga i Premier League mnie interesują jeśli chodzi o treści z Viaplay. Za paczkę Canal+ płacę 25zł miesięcznie i mam te kanały w HD z satelity. Jestem w stanie kilka razy do roku zapłacić 30zł za Polsat Sport Premium. I tyle mi sportu wystarczy. Z Premier League obejrzę tylko to co pokaże Canal+. Mam nadzieję, że obraz nie będzie tam pobierany w jakości Viaplay. 🤣

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tylko jeden pakiet do wyboru Viaplay Total. Mnie sport nie interesuje. Chciałbym sam dostęp do filmów i seriali.  Docelowa cena 55 zł jest przegięciem. Gdyby była jakość jak w Netflix czy w Apple TV+ (Dolby Atmos, Dolby Vision). Ale nie ma. Ta skromna baza nowości wypada blado nawet przy Apple TV+. W Apple przynajmniej lepsza jakość techniczna, bardziej znani twórcy i aktorzy oraz scenariusze. Tu muszę się męczyć, aby przebrnąć przez niektóre produkcje. Nawet wysoko oceniany przez niektórych "Kin" nie zachwycił mnie. Jedynie ten "Billy The Kid" dawał radę ostatnio. A te psychologiczne dramaty jak "Threesome" są koszmarkiem dla widza. 

I co? Oni jeszcze chcą przywalić za to docelowo 100 zł na miesiąc? Jestem fanatykiem seriali, ale nie za każdą cenę.

Życzę im dalszego rozwoju w Polsce. Niech idą drogą Showmaxa. Obejrzymy tą superprodukcją "Kos" z Braciakiem i się żegnamy. Prawa sportowe niech wracają do Polsatu i C+.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał:

@lakiman jak myślisz, co z Viaplay w UPC emoji846.png

Ja mam umowę do końca grudnia 2023r. W umowie za pakiet TOTAL 10 zł.

Jeśli cena ma wzrosnąć za Total to nie zmień się cena do końca mojej umowy.

 

Chyba, że Viaplay będzie oferował Max Total czy coś w tym stylu i tam przenie np PL wtedy zobaczymy co dalej..jak zareaguje UPC.

Obstawiam 1 opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja dokładnie taka sama jak na rynku skandynawskim, skupowanie czego się da i systematyczne podwyżki. Tymczasem w DAZN DE zaczynają podnosić jakość do 1080p z 8 Mbps, podnieśli im cenę, ale dają coś w zamian. A skandynawskie Viaplay drogie i jakość marna, nie licząc minimalnej ilości transmisji w 4K. W polskim 4K nadal brak.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dać 50 zł za obecną ofertę jak dla mnie nie byłoby problemu, tylko pod warunkiem że poprawili by jakość.

Absolutne minimum 1080p I przynajmniej 8 Mb/s, oraz transmisje 4K.

Upscowany Eleven 4K przez internet jest pewnyym punktem odniesienia jak to mogłoby lepiej wyglądać.

W innym razie wyższa cena za to co proponują i w obecnej jakości to żart.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...