Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, kunkore napisał:

To dlaczego prezes Viaplay bezczelnie rok temu łgał obiecając Premier League w 4K? xD

Co tam prezes. Kilku specjalistów na forum też obiecywało i pouczało wątpiących, bo wiedzą lepiej. Wkrótce zweryfikujemy ich wiedzę...

 

Szybkie przełączenie z Ekstraklasy online na Championship online i jest źle. Jeśli tak samo będzie z PL, to załamka...

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie już nie raz zweryfikowało tych forumowych ekspertów co zawsze wiedza najlepiej🤣 Ja nie chcę obecnie sobie psuć humowo i   jeszcze nie uruchamiam serwisu dopiero zapewne za tydzień. A dzis sobie kawałek oglądałem Ekstraklasy w zacofanym C+ w jakości 4K😂

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał:
4 godziny temu, mara68 napisał:
Zgadza się. Zmienili po kilku minutach transmisji z 25 na 50 fps.

Od początku było 50 klatek. Być może na początku transmisji włączył Ci się niższy profil.

Dokładnie. Oglądałem od początku i płynny obraz był cały czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę komentował jakości (rozdzielczości) bo każdy wie jak to niestety wygląda. Ale chciałem Was spytać o odczucie na Android tv , u mnie sony xg95 android tv 9, do tej pory każda transmisja na żywo posiadała takie mikroprzyciecia nie związane z prędkością a jakimś systemem zmiany odświeżania (na kodi dzialalalo poprawnie tylko w aplikacji na Android miałem ten problem).

Wczoraj na chwilę odpaliłem mecz z Angli (aplikacja na Android tv) i nie zauważyłem tego problemu, czy oni faktycznie to naprawili czy tylko za krótko się na tym skupiłem? Dodam że wcześniej był to oczywisty problem który przeszkadzał w oglądaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, gdy mecze są z odtworzenia brak przycięć na Android TV.

Nie wiem czy to jest reguła, ale na kilku  wybranych było ok.

 

 

Gdzie tu jest wina Android TV? @Pawop

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Chormecast 4 też są te przycinki. Zarówno na transmisjach live jak i na tych z odtworzenia. 

 

Co ciekawe, jeszcze kilka dni temu pisałem, że takich przycinek nie mam w C+ online. Ostatnio jednak się pojawiły, nie są jakieś bardzo uciążliwe ale pojawiają się raz na ok. 30 sekund.

Dlatego też zacząłem korzystać z C+ online i viaplay przez Kodi, gdzie tych problemów nie ma. 

 

Zapewne jest coś nie tak z android TV jednak patrząc na to że w różnych aplikacjach te mikrozacinki są w różnej skali, są okresy że ich nie ma to najwyraźniej da się zrobić aplikacje taka, aby problemu nie było bądź zmniejszył się do minimum. Tylko najwyraźniej nikt za bardzo nie wie jak to zrobić skoro problemu w C+online przez jakiś czas nie było a wrócił ostatnio a w viaplay nic się nie zmieniło przez rok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
14 godzin temu, kunkore napisał:

To dlaczego prezes Viaplay bezczelnie rok temu łgał obiecając Premier League w 4K? xD

Oszukał przeznaczenie. Szykuje się potężny bojkot, a być może nawet stan wojenny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej z viaplay współpracuje android 10 ( chromcast 4) 

Podobnie jak mingo mam ten sprzęt i potwierdzam że występują mikroprzycinki 

Z viaplay korzystam przez Kodi i jest oki 

Znam osoby które mają starsze wersje chromcasta ( one chyba pracują na 7 lub 9) i u nich wszytko jest oki obraz płynny bez przycinek 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej z viaplay współpracuje android 10 ( chromcast 4) 
Podobnie jak mingo mam ten sprzęt i potwierdzam że występują mikroprzycinki 
Z viaplay korzystam przez Kodi i jest oki 
Znam osoby które mają starsze wersje chromcasta ( one chyba pracują na 7 lub 9) i u nich wszytko jest oki obraz płynny bez przycinek 
U mnie na Chromecascie 4 działa dobrze, problemy były na Mi Boxie i Firesticku.
Być może przycinki to nie jest wina tylko Androida, ale po części na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...