Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, michuk napisał:

Pierwsza połowa Bayern Borussia obraz bardzo kiepski pojawiały się nawet typowe rozmycia obrazu wynikające z niskiego bitrade , w drugiej połowie musieli coś podciągnąć z parametrami ponieważ obraz był już dobry

I tak do Canal+Online porównania nie ma. Oglądałem najpierw Bundesligę na Viaplay, teraz Ekstraklasę na Canal+Online. I to drugie wygląda jednak lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dziś i mnie dopada, Apka na Android TV na KSW wykrzacza co 1 min- Coś poszło nie tak. Podobny problem był podczas meczu Barcelona-Frankfurt. Wcześniej się mi to nie zdarzało. Mam obawy przed walką Furego.

Edit: po wyłączeniu apki i włączeniu ponownie Od kilku min działa dobrze.

Edit2: Za szybko się cieszyłem.

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę ich pierwszy raz od bardzo długiego czasu gala bokserka na razie w bardzo dobrej jakości obrazu 

Ale spokojnie zobaczymy jak będzie przy walce wieczoru Furry vs Whyte

Ps Do czego to doszło żeby w 2022 roku w erze 4k HDR Dolby Vsion ściskać kciuki byśmy wogole coś zdołali zobaczyć )

 

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, michuk napisał:

Pochwalę ich pierwszy raz od bardzo długiego czasu gala bokserka na razie w bardzo dobrej jakości obrazu 

Ale spokojnie zobaczymy jak będzie przy walce wieczoru Furry vs Whyte

Ps Do czego to doszło żeby w 2022 roku w erze 4k HDR Dolby Vsion ściskać kciuki byśmy wogole coś zdołali zobaczyć )

 

 

Viaplay wyznacza nowe standardy 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mara68 napisał:

Jak by kogoś interesowało to opóźnienie sygnału na Viaplay do Bild Tv na sat. wynosi ok.18s.

Także nokaut ,,na żywo" można było zobaczyć 2 razy...

Ale trzeba uczciwie powiedzieć, że transmisja na tym niemieckim kanale to było straszne dziadostwo jeśli chodzi o jakość. To wyglądało tak, jak czasem wyglądają przekazy Polsatu Sport z siatkówki czy piłki ręcznej realizowane przez LTE. Było za darmo, więc ok, ale nie dało się tego oglądać. Gołym okiem widoczne przycinki, drgania obrazu. Viaplay nawet na strumyku lepiej wyglądało od tego szajsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...