Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj i dzisiaj w TVP się chwalili, że będzie retransmisja meczu Legii. W jakim celu to w ogóle nadają skoro nie mogą na żywo, a każdy ma dostęp do internetu, to nie mam pojęcia. W dzisiejszych czasach retransmisja meczu, to jakieś nieporozumienie. Miało by to jakieś uzasadnienie jeśli nikt by nie miał dostępu do internetu.
Bzdury piszesz. W moim bloku mieszka wielu starszych ludzi,którzy nie mają dostępu do internetu, a interesują się sportem. Rozmawiałem wczoraj z sąsiadem i on się cieszy,że chociaż retransmisję obejrzy. Takich ludzi jest jeszcze wielu.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fort Boyard to nie mój target, ale jest chyba trochę fanów starej wersji i ci będą mieli co oglądać. No i jak ktoś lubi generalnie tego typu programy. Obejrzałem też przed premierą fragmenty oryginalnych, starszych odcinków z TVP na YT i jest to robione dokładnie w tym samym miejscu, a myślałem, że zachowała się tylko nazwa programu. 🙂 Co kto lubi. 

Mnie bardziej ciekawi czy dadzą wreszcie potwierdzenie nhl, bo za miesiąc start no i co z ufc, jeśli w ogóle coś jest na rzeczy. A myślę, że to dla Viaplay cały czas jest temat. 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
35 minut temu, Toma441 napisał:

Tymczasem... Mówisz i masz 😉

 

NHL w Viaplay do 2026 roku 

 

IMG-20210915-101216.jpg

 

Jeszcze UFC i jak dla mnie komplet 🙂

 

34 minuty temu, lucas2go napisał:

NHL m. in. w Viaplay Polska do 2026. Start ligi już 12 października. Źródło: https://www.nentgroup.com/news/news-releases/nent-groups-viaplay-show-nhl-ice-hockey-poland-until-2026

Niedługo wykupią cały sport do 2050 :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornellius
7 godzin temu, klamus1 napisał:

Gdzie mogę znaleźć ten kanał?

Legalnie na YT, ale bez żadnych wideo. Jak lubisz być złodziejem, możesz wrzucić VPN np. na Holandię i wtedy masz te mecze na żywo, ale to już kwestia tego, czy ktoś lubi kraść czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

 

Niedługo wykupią cały sport do 2050 :brawo:

Z czego tu się  cieszyć? 

720p naprawdę tyłka nie urywa.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Cornellius napisał:

Legalnie na YT, ale bez żadnych wideo. Jak lubisz być złodziejem, możesz wrzucić VPN np. na Holandię i wtedy masz te mecze na żywo, ale to już kwestia tego, czy ktoś lubi kraść czy nie. 

Dlaczego kraść? Niby Holandia może sobie oglądać jak chce a my nie? To Viaplay nam ukradło rozdzielczość 1080p i niektóre mecze 2. Bundesligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
4 minuty temu, lakiman napisał:

Z czego tu się  cieszyć? 

720p naprawdę tyłka nie urywa.

Szwedzka bestia w przyszłym roku wyciągnie kolejnego asa z rękawa, czyli 4K :jupi:

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

Ida ostro jak Eleven , byle tylko nie popadli w rozdawnictwo. Wystarczy podnieść jakość i będzie git :D

Dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, michael112 napisał:

 Viaplay nam ukradło rozdzielczość 1080p i niektóre mecze 2. Bundesligi.

Viaplay nic nie ukradło , tylko kupiło prawa. Moga nawet w 140p transmitować. To my potencjalni klienci decydujemy , czy kupimy , czy tez nie.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, leonk1974 napisał:

Bzdury piszesz. W moim bloku mieszka wielu starszych ludzi,którzy nie mają dostępu do internetu, a interesują się sportem. Rozmawiałem wczoraj z sąsiadem i on się cieszy,że chociaż retransmisję obejrzy. Takich ludzi jest jeszcze wielu.

Bzdury piszesz. Retransmisje to były dobre 20 lat temu. Dostęp do internetu ma każdy kto chce mieć jeśli nie stacjonarny to jest internet mobilny - nie żyjemy w średniowieczu.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kingofsouth napisał:

To my potencjalni klienci decydujemy , czy kupimy , czy tez nie.

 

Część z tych potencjalnych klientów zdecydowało że rozdzielczość oferowana przez Viaplay jest niewystarczająca. Wybrało alternatywę, jaką jest YT przez VPN.

  

8 minut temu, kingofsouth napisał:

Viaplay nic nie ukradło , tylko kupiło prawa. Moga nawet w 140p transmitować.

 

A "ukradło" w tym sensie że zablokowali dostęp do transmisji w 1080p w zamian dając tylko 720p.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, kingofsouth napisał:

Ida ostro jak Eleven , byle tylko nie popadli w rozdawnictwo. Wystarczy podnieść jakość i będzie git :D

Podnieść jakość = podnieść cenę. Nie bądź naiwniakiem jak przed ich startem. Wtedy wróżyłeś XXI wiek i wiadomo jak wyszło. 

Zresztą żeby mieć jakość to trzeba jeszcze żeby ludzie mieli odpowiednio szybki Internet. U mnie nawet obecnie maksymalnej jakości nie chce utrzymywać bez przycinek. Wielu jest takich ludzi i dlatego SAT to ciągle najlepsza opcja. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lakiman napisał:

Satelitarni klienci są niezadowoleni

 

Ja jestem zadowolony , choć jestem klientem Canal+ ,  ponieważ nadal mogę oglądać Bundesligę.

Edit:

Zapomniałem , Legie dzisiaj obejrzę (taki mam plan )   ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury piszesz. Retransmisje to były dobre 20 lat temu. Dostęp do internetu ma każdy kto chce mieć jeśli nie stacjonarny to jest internet mobilny - nie żyjemy w średniowieczu.
Nie pisz głupot. Tłumaczyłem ci jak to wygląda w przypadku moich starszych sąsiadów. Takich osób jest jeszcze wielu. Po co jakiemuś dziadkowi internet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...