Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, aboutreka napisał:

Mecz Legii pokaże niekodowany CBC Sport co znacznie ulatwi obejrzenie meczu poza Viaplay.

http://www.cbcsport.az/tv_program_schedule

Jest gdzieś dostępny na you tubie?

@mingoTeż mam coraz większe wątpliwości czy TVP kupi mecze Legii. Niestety @TimesSquaremiał trochę racji, tv publiczna powinna skupić się na promowaniu polskiego sportu, a nie inwestować choćby w LM, która i tak byłaby na 99% w otwartym Polsacie. Ciągle liczę, że Kurski i jego szefowie nie będą chcieli narazić się na negatywne komentarze kibiców, bo dla nich oraz ich szefów słupki poparcia są kluczowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
3 minuty temu, lakiman napisał:

30 dni darmowego dostępu.. faktycznie nieźle  :D

 

1 minutę temu, wilos napisał:

 

Darmowy miesiąc , prawdziwe dane dostaniemy za miesiąc

Nie bardzo wiecie o co chodzi. To są odsłony. Przecież Netflix nie ma 12 mln płacących subskrypcję w Polsce, tylko około 1 mln. Odsłony to zainteresowanie. Jak na nieamerykańską firmę, to jest spore zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Arkon napisał:

Jest gdzieś dostępny na you tubie?

@mingoTeż mam coraz większe wątpliwości czy TVP kupi mecze Legii. Niestety @TimesSquaremiał trochę racji, tv publiczna powinna skupić się na promowaniu polskiego sportu, a nie inwestować choćby w LM, która i tak byłaby na 99% w otwartym Polsacie. Ciągle liczę, że Kurski i jego szefowie nie będą chcieli narazić się na negatywne komentarze kibiców, bo dla nich oraz ich szefów słupki poparcia są kluczowe.

Jest dostępny na oficjalnej stronie kanału. Nie wiem jak jest teraz z restrykcjami regionalnymi bo dawno tam nie zaglądałem. 

 

http://www.cbcsport.az/live

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
4 minuty temu, swordfish napisał:

Dziwne. A gdzie YouTube, AppleTV+ i Prime Video? 

ATV+ i APV poza pierwszą dziesiątką, a YT nie zaliczają do platformy VOD i OTT.

 

Teraz, mara68 napisał:

 

Hm... Wyniki za sierpień a Viaplay w Polsce wystartował 3 września....

3 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile wiarygodny jest Langier, ale to byłoby co najmniej nie fair. Tak jak wielu kibiców napisało- domowe to można obejrzeć na stadionie. To pewnie wyleje się fala pomyj na TVP i słusznie, jeśli to okaże się prawdą. Czekam na bardziej wiarygodne potwierdzenie, a dziadki w Sejmie niech dalej nie ogarniają internetu i uchwalają prawo nie pasujące do otaczającej rzeczywistości. Zawsze polskie drużyny w europejskich pucharach były w kanale otwartym.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
10 minut temu, bgmnt napisał:

Wynik Viaplay real users w Gemiusie jak na pierwszy miesiąc niezły. Patrząc na bajdurzenie niektórych na forum - bardzo dobry ;).

Przegonili Prime Video z top10.

Niektórym ciśnienie chyba skoczyło, bo pisali, że maksymalnie będzie 100 osób zainteresowanych usługą :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...