Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie oglądam mecz Bayernu i w sumie za bardzo narzekać nie mogę. Jest płynnie, stream nie rwie, w przeciwieństwie do tego co było przez rok na C+ Online i sport w 25 fpsach, jedynie moze ostrość obrazu moglaby byc nieco lepsza, ale zapewne jeszcze nad tym popracują. 

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
37 minut temu, Zuzia napisał:

Ktoś tu pisał o 25 FPS, ale jednak jest 50 FPS, tyle ile powinno być.

 

Skandynawski.

bund.jpg

 

 

Polski.

bund2.jpg

 

Schalke było 50 fps, a HSV 25 fps. To, że program pokazuje 50 fps w tym drugim przypadku oznacza, że źródło 25 fps od nadawcy było konwertowane przez Viaplay do 50 fps, ale jakościowo i tak nic to nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Przemek2892 napisał:

Oglądałem teraz na chwilę na viaplay mecz Bayern Monachium i powiem tak nie wiem kto to narzucił ale takiej brzydkiej grafiki gdzie pokazuje wynik jaki jest obecnie I czas to nie widziałem nigdzie

 

To wymysł ligi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, luk76 napisał:

Inea. Na ATV HD i rzutniku 150 cali podobna sytuacja, czyli płynnie tylko przez jakiś czas.

 

U mnie płynnie jest cały czas. Brakuje jedynie ostrości wynikającej z kiepskiego bitrate'u. 

 

Urządzenie: Apple TV 4K (1 gen.) + LG OLED B8 55" (wszystkie upłynniacze wyłączone). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 48 tv. Pamiatam jak BL były w Eurosporcie i wtedy 3 mecze były w HD, a dwa w SD na kanale HD - to mnie więcej tak to wygląda. 

 

Ale generalnie działa, studio normalne, komentarz Wolski ok, Urban to nie jest top, w Eleven nie miał najlepszych spotkań bo nie ma doświadczenia i dalej zasypuję ludzi informacjami, zamiast komentować mecze. 

 

34 zl przestrzelone. Dalej tak uważam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, shevchenko1987 napisał:

 

U mnie płynnie jest cały czas. Brakuje jedynie ostrości wynikającej z kiepskiego bitrate'u.

hmm, jedynie mówisz? - a mnie się wydawało że to podstawa w "nowoczesnej" platformie streamingowej, która miała zawstydzić zacofaną telewizję satelitarną. Pozostaje pogratulować temu operatorowi standardu i jakości nadawania i jeszcze oczekiwać za to pieniędzy. 🤣 Moich pieniędzy za usługę w tak beznadziejnej jakości ten operator na pewno nie zobaczy. Sprawdzę za rok czy coś się zmieniło, a bundesligę którą i tak rzadko oglądałem w poprzednim sezonie obejrzę u innego operatora.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem na druga połowe na laptopa 13 cali, no i oglada sie w porządku. Naprawde muszą coś zrobić, żeby ludzie oglądający na TV od nich nie uciekli. Studio super, aplikacja super, mam nadzieje, że zrganizują wyższą jakość i będzie idealnie.

 

 

Edytowane przez Wyso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...