Skocz do zawartości

Viaplay - oferta programowa


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.09.2021 o 17:21, czerstwy napisał:

Czyli praktycznie jak multiliga bo chyba przy tylu spotkaniach to ciągle gdzieś jest  cos ciekawego.

Jest to lepiej zorganizowane niż multiliga, którą znamy z nSport czy Canal+, bo przenosząc się na dany stadion nie pokazują nam tego co akutalnie się dzieje, tylko całą akcję (np. bramkową) od początku. Dzięki temu nie oglądamy gola z powtórek tylko tak jakbyśmy ogladali transmisję live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, aandin napisał:

Łaskawcy, dwa mecze w tygodniu z komentarzem, emoji1751.png

NHL akurat całkiem dobrze ogląda się z oryginalnym komentarzem. W PL mamy dziwne przyzwyczajenia co do tego, że wszystko musi być skomentowane i chyba tylko w naszym kraju robi się z komentarza sportowego taki fetysz.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, darius010 napisał:

Na Viaplay wszystko się wam dobrze ogląda. A Liga Konfederacji z odgłosem trybun - miodzio. 

 

Męczę na platformie skierowanej do Polaków bez polskiego komentarza to kompromitacja. 

Nie "Wam", bo piszę  tylko i wyłącznie za siebie i piszę tylko o nhl, o którego meczach z oryginalnym komentarzem pisało wielu kibiców. Tak się składa, że polski komentarz, jak polski lektor w filmie wielokrotnie "zabija" mecz czy film i jeśli o mnie chodzi najważniejszy dla mnie jest właśnie mecz, a nie to, żeby ktoś mi jak dziecku za każdym razem tłumaczył to co i tak widzę na boisku. 

W TVP było tylko 1 spotkanie w sezonie zasadniczym i to się wtedy nazywało, że TVP pokazuje nhl, tutaj mam wszystkie mecze w kolejce i zdaje sobie sprawę, że nie ma takiej możliwości żeby skomentować wszystko, bo redakcja hokejowa byłaby większa od całego zespołu Viaplay, a i tak teraz z polskim komentarzem będzie o 100 procent więcej, niż dotychczas. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem z przyjemnością mecz NHL Tampa Bay-Pittsburgh Penguins na lapku 17 cali.Dal mnie lepiej bo na tv mam problemy z widzeniem krążka.W połowie trzeciej tercji okropnie się obraz kaszanił przez 2-3 minuty poza tym było OK.Chyba się wciągnę i zacznę więcej hokeja oglądać.Problem tylko z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bgmnt napisał:

Konkurencyjny Canal+ i Polsat robi to samo. Jakoś głosów oburzenia nie czytam. Ostatnio jeden user pisał o tym jak C+ traktuje beznadziejnie tenisa to nikt mu nawet nie odpisał. A w temacie Viaplay jak zwykle pożywka.

Może mało oglądam C+ ale nie przypominam sobie meczu na ich antenach bez komentarzu. Chyba tylko widziałem jakiś magazyn albo same bramki z jednej lub wielu lig gdzie nie było komentarzu.Na Polsatach sportowych też nie spotkałem się z samym sygnałem. Chyba że może na tych PPV ale nie trafiłem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdecydowany plus transmisji NHL, rozdzielczość wiadomo niższa niż na TVP Sport, ale żródło jest i tak tylko 720p za to płynność zdecydowanie lepsza niż na transmisjach TVP. To naprawdę wielka przepaść i mocno to widać przy tak dynamicznym ruchu kamery i generalnie sporcie. Za to brawa dla Viaplay.

Edytowane przez bartas_20
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...