Skocz do zawartości

Viaplay - oferta programowa


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Toma441 napisał:

7 listopada - New Amsterdam (2 sezony)*

Sezon 3 na początku 2022;

 

14 listopada - The Office US (9 sezonów)*

 

 

 

- *info via FB.

Znowu to samo co u konkurencji już jest.

 

W sumie dzisiaj zastanawiałem się nad skorzystaniem z tej nowej promocji na 4 miesiące, ale zrobiłem przegląd oferty i z filmów to już wszystko co chciałem to już widziałem gdzie indziej, a oferta serialowa - podobnie - widziałem/jest już gdzie indziej/nie interesuje mnie. 

 

Póki co oferta Viaplay nie dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo brakuje mi w Viaplay magazynu Bundesligi po każdej kolejce.Przydało by się coś na wzór Eleven Gol na przykład z bramkami i omówieniem ostatnich meczów.To samo z LE czy tą ligą konfederacji.Zrobić magazyn w którym pokazano by skróty najciekawszych meczów wraz z ich omówieniem.Jest też w C+ program o Ekstraklasie czy o lidze angielskiej.Jaki problem z produkcją takich magazynów mają w Viaplay?Dyskutowałem z nimi na ten temat na tłitku i oni nie widzą takiej potrzeby:doh: Mają content,dobrych koentatorów i studio.Więc w  czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, endriuno1 napisał:

Mogliby ofertę rozszerzyć o ligi skandynawskie w Polsce, z chęcią bym obejrzał dziś derby Kopenhagi 😀

 

Oj tak, taką ligę duńską to ja bym chętnie regularnie oglądał. Poziom ligi w ostatnich latach wzrósł niesamowicie. A w przypadku niektórych spotkań atmosfera na trybunach potrafi być niesamowita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze chyba z 3 tygodnie Viaplay darmowy okres próbny i naprawdę, dla mnie podkreślam, nic ciekawego nie mogę znaleźć. Nawet jednego serialu albo filmu, którego już nie widziałem. Najbliższa kolejka Bundesligi też bez szału. Może ktoś poleci coś nieoczywistego i godnego uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty na Netflixie nic nie potrafisz znaleźć, to co dopiero na Viaplay... A co ciekawe, jakbyś dobrze poszukał znalazłbyś np. premierowe "dzieło" z logo HBO, którego macierzysty nadawca nie ma, a z tego co pamiętam jesteś koneserem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Arkon napisał:

Mam jeszcze chyba z 3 tygodnie Viaplay darmowy okres próbny i naprawdę, dla mnie podkreślam, nic ciekawego nie mogę znaleźć. Nawet jednego serialu albo filmu, którego już nie widziałem. Najbliższa kolejka Bundesligi też bez szału. Może ktoś poleci coś nieoczywistego i godnego uwagi.

Filmy/seriale to zaledwie kilkaset pozycji więc nic dziwnego, że trudno znaleźć coś, czego nie widziało się wcześniej w innym miejscu.

Liczyłam na nowości i klasykę kina skandynawskiego, ale praktycznie nic nie pojawia się. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Arkon napisał:

 

@ZuziaTeż na to liczyłem, ale jak sprawdzam na upflix, to same starocie mi wyskakują.

Starocie lubię też sobie czasem pooglądać.

Rozumiem, że pozycji na razie mało, bo trochę potrwa zanim uwiną się z napisami/lektorem PL, ale polskich filmów było dosłownie kilka i nic się nie zmieniło.

O przepraszam, jest ich już 15 :)

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Przesłuchanie 

*Pod osłoną mroku 

*The Head 

*Wisting 

*Niedobrani 

*Wenus w futrze 

*Box 21

*Swedish Dicks 

 

A w listopadzie serial Kin wyprodukowany dla AMC+ (tak podaje serwis Na Ekranie) 

https://naekranie.pl/recenzje/kin-sezon-1-odcinki-1-4-recenzja

choć u nas będzie to Viaplay Originals. 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku jak się pojawiła apka w Polsce , były dostepne reality show serwisu Hayu.

Cos dla osob lubiacych Kardashianki i inne tego typu "show" np : "The Love Boat" / "Statek milosci" 

 

Sam serwis Hayu jak się nie myle od ponad roku jest w Polsce dostępny. Apka jest na Tizen, Android TV, konsole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...