Skocz do zawartości

Wiadomości / i9:30


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzmiel aż tak niewyraźnie? Aż się zacząłem gruntowniej wsłuchiwać, jak prowadzi, bo już kilka razy czytałem opinie, że niewyraźnie mówi i wydaje mi się, że nie jest tak źle. Poza tym, z tego co widzę to pytanie było o reportera, a on jest prowadzącym.

 

Już wiem, o kogo mi chodziło. To Karol Jałtuszewski wymawiał "sz" oraz "rz/ż" tak samo. 

Trzmiel po prostu ma problem z wyraźnym mówieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokładniej w pierwszych 20 dniach miesiąca: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/wiadomosci-z-wyzsza-widownia-we-wrzesniu-niz-fakty-wydanie-po-wydaniu

 

W ciągu tego okresu "Wiadomości" 3 razy miały widownię powyżej 3 milionów, w tym 2 razy podczas niedzielnego wydania. Zapewne wśród widowni są osoby, które czekają na Ranczo, i wcześniej włączają Jedynkę, więc oglądają ich program informacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Wiadomości'' ostatnio zaczynają atakować Dorotę Wellman. Wczoraj zarzucili jej udział w reklamach ''Lidla'' (w programie powiedziano, że promuje ''sieć niemieckich marketów''), a dzisiaj skrytykowano ją za poparcie feministek i demonstracji ''Czarnego protestu'' ws. aborcji (pokazano filmik ze strony internetowej ''Gazety Wyborczej'', na którym Wellman zachęca do pójścia na demonstracje).

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie slyszalem o tym ze sprowadzili (a wlascwie sprowadzil ten gosc z wada wymowy) Wellman do "twarzy niemieckich supermarketów" . Ogólnie jak cos sie pojawia w kontekscie sprawy "niemieckiego" to dziala na reporterów Wiadomosci niebywale podniecająco i musi się znaleźć w materiale. 
Tego np juz nie wspomnieli :
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,18747926,dorota-wellman-przekazala-honorarium-na-cele-charytatywne-kuba.html
bo nie pasuje do kreowanego obrazu Welmann. Wytykanie w tym przypadku udzialu w tej kampanii to zwykle zezwierzecenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Wiadomości'' ostatnio zaczynają atakować Dorotę Wellman. Wczoraj zarzucili jej udział w reklamach ''Lidla'' (w programie powiedziano, że promuje ''sieć niemieckich marketów''), a dzisiaj skrytykowano ją za poparcie feministek i demonstracji ''Czarnego protestu'' ws. aborcji (pokazano filmik ze strony internetowej ''Gazety Wyborczej'', na którym Wellman zachęca do pójścia na demonstracje).

No to "zarzucili jej udział" czy "powiedziano, że promuje" (zresztą zgonie z prawdą). Czy jak napiszę, że jesteś użytkownikiem tego forum, to zarzucę ci uczestniczenie w tym forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi o to, że ona nie jest, powiedzmy, "prezenterką telewizyjną i prowadzącą morning show", a "twarzą niemieckich dyskontów".
Mam nadzieję, że pomogłem w zrozumieniu, co tu jest nie tak.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Nie KRZYCZYMY też na forum. Istnieją inne formy wyróżnienia fragmentu tekstu. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

02.10.

Dziś po raz pierwszy od dłużsego czasu pokazano w Sporcie fragmenty wyścigu Formuły 1. Bardzo krótkie, ale w końcu o tym wspomniano.


EDIT 03.10.

Nagonki na niemieckie sieci handlowe ciąg dalszy. Tym razem padło na firmę Rossmann. Wspomniano też znowu o Dorocie Wellman i Gazecie Wyborczej oczywiscie w negatywnym świetle.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dzisiejszy materiał Ewy Bugały na temat ''niemieckiego Rossmana'', ''rzeczniczki Rossmana z Gazety Wyborczej'' i ''Doroty Wellman z niemieckiego Lidla, która namawiała do strajku a sama wystąpiła w Dzień Dobry TVN'' jest dla mnie wręcz materiałem żenującym i dowodem na to, że ''Wiadomości'' są godnym następcą ''Dziennika Telewizyjnego''.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie do tych, co wczoraj oglądali Wiadomości: czy było coś w programie na temat referendum w Kolumbii, dotyczącego zakończenia wojny domowej trwającej ponad 50 lat? Bo jeśli na to się miejsce nie znalazło, za to znowu zajęto się jedną osobą która coś tam reklamuje i ma swoje stanowisko w sprawie ustawy aborcyjnej, to tak trochę dziwnie to wygląda. Nie wiem jak wam, ale mi się wydaje, że w Wiadomościach powinno się mówić o tym, co zdarzyło się w kraju i na świecie. A sprawy takie jak ta z Wellman nadają się raczej do programów publicystycznych.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem miało. Po pierwsze, Wellmanowa reklamuje duże sieci, które znane są z tego, że wielkich praw kobiety tam nie mają. Po drugie, mówi o tym, żeby nie iść do pracy, a sama robi co innego.

Pani Wellman powiedziała,że "jak można".Co ciekawe jej mąż pracuje w "Alexie" jako fotosista :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to przykre. Wellman ileś lat pracowała w TVP. Z szacunku dla tego faktu nie robiłbym czegoś takiego jak widać regularna nagonka, przedstawianie kogoś w złym świetle. Zresztą naprawdę "Wiadomości" powinny zawierać informacje,a nie być narzędziem rozprawy z danym człowiekiem i zawierać elementy publicystyki. Dlaczego skupiono się na niej nie wiem, być może Paczuska miała z nią jakiś zatarg ileś lat temu?? Takie dziennikarstwo i programy bezwzględnie odrzucam i brzydzę się takim dziennikarstwem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...