Skocz do zawartości

Wiadomości / i9:30


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym tam w te oglądalność nie wierzył, wiadomo ze aktualni nie są lubiani, bo teraz robimy wreszcie cos na własna rękę co sie zagranicznym korpo nie podoba i ogólnie wszystkim grupom interesów, bo kończy sie robienie prawa na zamowienie. Co innego jakby badanie robiła Polska firma, ale zagraniczna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drugie - do czasu zmian w Wiadomościach TVP wątek miał 17 stron( wątek założony 12 Października 2006 r. przez 9 lat z kawałkiem ), teraz w wyniku zmożonej aktywności krytyków w ciągu kilku miesięcy ma 40 stron. To obala tezę o niesamowitej aktywności i krytyce osób o konserwatywnych poglądach programów niezgodnych z ich poglądami na tym forum.

W żadnym razie nie obala. Dużo tych postów jest twojego autorstwa. Właściwie wystarczy napisać cokolwiek negatywnego, a jeszcze tego samego dnia dostaniemy kilka kontr-postów. :P I chyba lepiej, że temat poświęcony głównemu serwisowi informacyjnemu nie stoi pusty? ;)

 

Teoretycznie mogło by być tak,że nikt posiadający telemetry nie ogląda np. TVP i wyjdzie,ze ma ona 0%

Teoretycznie. Ale w praktyce to mało prawdopodobne. Nielsen wymienia panelistów co jakiś czas, a nowi są poddawani okresowi próbnemu. Więc raczej nie ma zagrożenia, w przypadku tak znanego nadawcy. Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Pisałem o braku aktywności gdy "W"  były pod inną linią. Jak zwykle przekręcasz sens moich wypowiedzi. Gdybym był taki jak twierdzicie to powinienem aktywnie komentować niemal każde wydanie "W" za Kraśki co miejsca nie miało i o tym pisałem :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki za kwiecień: https://twitter.com/jabrzoza/status/727797347997077505

 

https://twitter.com/PressRedakcja/status/727802532806955008

 

Chyba dawno takiego spadku nie było.

 

Chociaż trzeba także wspomnieć o tym, jeśli spojrzymy na TOP 20, to różnica między najlepszym wynikiem Faktów (1 kwietnia, 3 636 271), a  najlepszym wynikiem Wiadomości (3 kwietnia, 3 578 748), nie jest wcale aż tak wielka. Przy czym tu jest to porównanie co do 1 wydania.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Faktach też liczyli. I teraz mam dylemat, komu wierzyć. Bo TVP podało liczbę 45200 jako całość. A w TVN podobna liczba dotyczyła jednej części zgromadzenia.

Uśredniaj - będzie to najbliższe prawdy. ;)

Edytowane przez Mr. Orbita
Proszę skończyć temat demonstracji, nie dotyczy wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta kompletnie nie trafiła z Zenkiem... Nie zrozumiała sensu jego występu. I dodam, że było to w smak - gdyby ktoś oglądał cały materiał to by zrozumiał :) Po drugie tym występem podbił oglądalność(być może jak to miało miejsce w wypadku programu Kuby Wojewódzkiego - na "podstawie dokładnych badań" :D) i więcej ludzi zobaczyło problem tego dziecka - słyszałem, że zebrano pieniądze na ten cel(nie wiem czy jest to prawdą). W tym wypadku o oglądalności mówię na podstawie ogólno-społecznej popularności tego piosenkarza.

 

Co do Wiadomości może i trochę ma racji... może.

Edytowane przez DVB-T(2) INQUIRING
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze udzieli tych wywiadów i opowie o swoim męczeństwie?? Wszyscy już doskonale o tym wiemy. Naprawdę wolę Kraśko, Rudnik - po prostu pracują,a nie żyją z biadolenia w GW i kolorowych pismach..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku jeszcze się nie udzielałem, ale chciałbym wrzucić coś od siebie :smile:

 

Poziom walki między siłami politycznymi w naszym kraju osiąga powoli jakiś niewyobrażalny poziom, wręcz moim zdaniem nienormalny i budzący pewne obawy. Odbywa się to już na wielu płaszczyznach - we wszelakich mediach - TV, internecie, oraz w życiu publicznym. TVP jako telewizja państwowa kontrolowana od zawsze przez polityków oczywiście stała się częścią tej walki, co wcale nie jest dla mnie wielkim zaskoczeniem. Wręcz przeciwnie, "przejecie TVP" to logiczne posunięcie (choć bardzo nieumiejętnie, wręcz amatorsko i śmiesznie robione) ze względu na raczej negatywne nastawienie innych dużych graczy na rynku medialnym do obecnego rządu. A wiadomo jakie oddziaływanie ma na społeczeństwo telewizja - szczególnie publiczna. Jednak obecnie nie zaryzykuję stwierdzenia, że Wiadomości TVP w takim materiale jak wspomniany Pobudzina "Tajemnicza metodologia" przenoszą się w podobny świat abstrakcji jak GW tylko na przeciwny biegun. To już staje się wręcz chore, że w naszym kraju tak wielkie telewizje jak TVP czy TVN oraz inne media pokroju GW, naTemat, niezależnej.pl itd. zapominają co to rzetelność, obiektywizm, etyka medialna - są wręcz idealnymi przykładami jak tworzyć propagandę i odpowiednio sterowaną narrację dla danej opcji politycznej. Wiadomo można się spierać nawet do przykładów mediów które podałem, ale każda osoba śledząca bieżącą sytuację z łatwością określiłaby ogólną linię każdego z tych mediów jakie wymieniłem :wink: Rozumiem - wolność słowa, wolność do własnych przekonań i poglądów - to jest naturalne i normalne, ale od mediów powinno się wymagać pewnych standardów. To czego bym chciał to po prostu mediów, które potrafią przekazać obiektywnie najważniejsze informacje z kraju i ze świata.

Obecnie śmiem twierdzić że Polsat ze swoimi Wydarzeniami i ogólnie kanałem Polsat News stał się najbardziej normalnym z tych wielkich graczy, co zresztą nie od dziś twierdzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretny przykład?

Za bardzo nie mogę tu nic konkretnego napisać bo poleci to do kosza. Może tylko napiszę, że np. czepiali się, że niby tak dużo ludzi na demonstracji i muszą tak policzyć, żeby wyszło mniej a wczoraj Olechowski w Kanadzie przy wizycie Prezydenta chwalił się jak bardzo dużo ludzi przyjeżdża samochodami na spotkanie z prezydentem i jak go tam kochają. Jeszcze tego by brakowało, żeby liczył te wszystkie samochody. A i tak pewnie niektóre znalazły się tam ''przypadkowo''. Ale kogo to obchodzi? :mrgreen: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości zaczęły gadać prawdę, to po prostu zwolennicy poprzednich poszli sobie słuchać dalej PR do TVN. Nowych nie przybyło, bo na aktualnych głosowało dużo młodych (stare dziadki i tak W oglądały zawsze, nieważne jaka opcja - zastanie jak za PRL) - a młodzi nie oglądają tv, więc i W nie zasilą. Ja nigdy nie oglądałem W z powodu ich niskiej jakości, a zgadzam się bardziej z poglądami głoszonymi przez W niż przez Fakty, które oglądam, bo są w realnym HD. Natomiast to co mówią z newsach biorę z przymrużeniem oka, ale czasami śmieszy jak promują poprzedników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wiadomości" są jeszcze bardziej stronnicze niż były. I to bierzesz za prawdę? Ciekawą masz jej definicję. ;) I one też są w natywnym HD, jeśli chodzi o studio. A, że reporterzy nie mają takich klamer. To może czas ogłosić przetarg?


Poprzedni zarząd jakoś potrafił. Dzięki temu chociaż studio mamy w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej też było nagminnie ale w drugą stroną.  Wiadomość TVP zawsze było programem politycznym ale nie ma co się temu dziwić skoro na czele TVP zawsze stał polityk albo osoba bardzo związana z daną opcją polityczną będąc przy władzy. Kurski jest akurat można powiedzieć politykiem z Ekstraklasy bo czy Braun czy Kwiatkowski czy Dworak czy Urbański itd to byli politycy 3 czy 4 ligowi i pewnie też dlatego sama postać Kurskiego budzi tyle kontrowersji bo raczej każdy zna jego historię polityczną w przeciwieństwie do w/w. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...