Skocz do zawartości

Televio


Toma441
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ponowna instalacja apki i reset telewizora(przycisk off przez 5 sekund) nic nie dały. Wyciągnięcie wtyczki na parę minut też okazało się bezskuteczne. Napisałem w tej sprawie do supportu Televio i dostałem odpowiedź że zajmują się sprawą i zgłoszenie zostało przyjęte.

Na androidzie Televio chodzi  bezproblemowo. 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i odpisali :D Aż spadłem z krzesła :

 

 

"Przeprowadziliśmy testy na 10 telewizorach SAMSUNG (w tym i dwa modele telewizora UE) i nie udało się nam odtworzyć problemu, który u Pana wystąpił.

Patrząc na Pana konto, widzę, że problem pojawił się podczas nowej aktualizacji aplikacji. W systemie widoczna jest nadal „stara” wersja aplikacji Televio.

Ze względu na to, iż nie jest możliwe zaktualizowanie aplikacji na nową wersję, proszę o odinstalowanie aplikacji Televio, po czym proszę o dokonanie resetu telewizora SAMSUNG do ustawień fabrycznych.

Po dokonaniu resetu proszę ponownie zainstalować aplikacje Televio."

 

Od siebie dodam że zresetowałem Smarta oraz tą apkę odinstalowałem i zainstalowałem ponownie. I nadal nic nie działa. A że nie jestem użytkownikiem z pierwszej łapanki to kończę subskrybcję. Tak się bawić nie będziemy.

 

 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Nowej wersji apki chciałem zobaczyć jak to wygląda, znając dobrze dane do logowania nie można się zalogować a przypomnienie hasła nie przychodzi od tygodnia i to nie jeden raz. Po za tym serwis zasypia z ofertą cały rok 2022 mizernie nie zaszaleli. Kosz jak i gonet i pewnie pozostali też. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Televio ma zwyczaj rozsyłać spam w sposób uporczywy, zgody marketingowe wyłączone, a ciągle jakieś niechciane maile przychodzą. Chyba trzeba będzie ich gdzieś zgłosić.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zawartość pakietu Famijnego to jakieś jedno wielkie nieprozumienie. Nie ma tam niczego, co by do siebie przyciągnęło potencjanych odbiorców. Sama podstawowa zawartość

 

Dodatkowo wypachana akwariami ,kanałami czeskimi i 16 ośrodkami TVP gdzie i tak nie idzie nic obejrzeć z powodów licencyjnych. Słabo

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo tych wszystkich telewizji online live w epoce, w której przy takiej tv zostały głównie dinozaury. Nie ma szans na zarobek, bo dinozaury przeważnie kablówka bądź naziemna. Młodzież i ludzie w średnim wieku siedzą na socjal mediach, YouTube oraz serwisach VOD z materiałami, z odtworzenia. 

Edytowane przez salva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2023 o 16:26, salva napisał(a):

której przy takiej tv zostały głównie dinozaury.

Ile lat trzeba miec by nazwać się dinozaurem?😉

Tv online jest też dla osób pracujących za granicą a tych jak sam wiesz jest sporo.

W moim przypadku na ten moment wygrywa televio,ponieważ:

-nie zacina (może z 2 razy zacięło na rok)

-mogę apkę w tv z android przypiąć tak jakbym korzystał z wbudowanej telewizji,więc normalnie steruję pilotem numerycznie a nie tak jak u konkurencji strzałkami (bezsens przy np 100 kanałach)

-działa w Unii bez potrzeby wykupowania vpn'a

-no i najważniejsze,jest bez kabli/anteny

 

Ogólnie tv nie oglądam zbyt dużo,ale wieczorami coś tam w tle sobie leci.

Jak już mam czas na konkretne oglądanie to puszczam film na vod-rzadko.

 

W PL nie korzystam z tv online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo tych wszystkich telewizji online live w epoce, w której przy takiej tv zostały głównie dinozaury. Nie ma szans na zarobek, bo dinozaury przeważnie kablówka bądź naziemna. Młodzież i ludzie w średnim wieku siedzą na socjal mediach, YouTube oraz serwisach VOD z materiałami, z odtworzenia. 
Chyba się trochę zagalopowałeś
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cytat

Sprawdź wyjątkową promocję, którą dla Ciebie przygotowaliśmy! Tylko teraz kupując pakiet BASIC za 1 zł, pakiet PREMIUM otrzymasz za darmo na 1 miesiąc, co więcej przez kolejne 3 miesiące płacisz o 50% mniej!

Promocja na Black Friday.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem to ma maila

"Oglądaj kanały PREMIUM za darmo

Subskrybujesz pakiet BASIC lub FAMILY? Korzystaj w grudniu z dodatkowych kanałów filmowych za darmo! Teraz we wszystkich pakietach podstawowych znajdziesz stacje FX, FX Comedy, AXN, AXN Black, AXN White i AXN Spin. Dodatkowe kanały PREMIUM będą dostępne w Twojej ofercie od 1 do 31 grudnia 2023 roku."

W pakiecie Basic faktycznie kanały świecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pakiet Relax nadal jest na stronie i kosztuje 19,90 (bez podpinania karty, lub 1-mc za 9,90 z podpiętą kartą). Jakoś dobra, sygnał stabilny, dobre menu, możliwość układanie własnej listy. Można płacić miesięcznie bez podpinania karty. 

Edytowane przez bartek67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jakości - to lepiej wyglądają kanały w porównaniu do megogo. 50fps mają TVP1, Polsat, Eleven Sports 1-4, po te całe kominki, wodospady itp. (chociaż te są w 1080p).

Kanały FullHD mają powyżej 5Mb/s - apple TV pokazuje średnio 5,52 Mb/s przy większości, są też kanały ze średnią 6,04 Mb/s, np. TVP1, TVP2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czerstwy napisał(a):

Bardzo dziwne bo u mnie widać tylko 3 podstawowe pakiety. U mnie jak się rejstruje jest tylko zapłać kartą.

https://televio.pl/services

Masz 3 pakiety a niżej dodatki.

 

Co do płatności jest tylko kartą, ale masz opcje do wyboru:

   

    Przedłużaj automatycznie pakiety

    Pakiety będą automatycznie przedłużane przed ich wygaśnięciem.

   

    Zapamiętaj moją kartę płatniczą

    Dla następujących zamówień.

 

Wystarczy je odhaczyć i system nie zapamiętuje karty. Jest to traktowane jako płatność jednorazowa. Sprawdzone.

 

PS. w telefonach faktycznie nie widać dodatków.

Edytowane przez bartek67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...