Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

25 minut temu, Arkon napisał:

Może u mnie w Canal+ online jeszcze się nie zaktualizowało. Tylko dziwne, że w upflix też tych tytułów nie znajduje.

"Dane w naszej wyszukiwarce póki co nie uwzględniają nowej wersji serwisu, ale pracujemy nad tym, by jak najszybciej to zmienić!" - Uplix

 

@muza_tv

Tutaj też jest wywiad z Christiną Sulebakk, szefową HBO Max w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

https://antyweb.pl/hbo-max-w-polsce-kulisy-wywiad-christina-sulebakk-szefowa-emea

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Arkon said:

Może u mnie w Canal+ online jeszcze się nie zaktualizowało. Tylko dziwne, że w upflix też tych tytułów nie znajduje.

Ale czego Ty szukasz w C+ Online... Dyskusja jest o HBO Max i jego apce.

 

Swoją drogą, Polsat zupełnie wywalił zarówno kanały HBO jak i treści VOD z PBG. A miały być "wybrane" (czyli zakładałem, że to co było w GO) do sierpnia.

 

A ten wywiad wyżej świetny. Dalej chcemy, ale się boimy :)).

"Zapewnienia o tym, że "Batman" pojawi się w kwietniu lub maju na HBO Max nie uzyskałem, ale usłyszałem, że na pewno trafi on na platformę."

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Arkon napisał:

Może u mnie w Canal+ online jeszcze się nie zaktualizowało. Tylko dziwne, że w upflix też tych tytułów nie znajduje.

C+ online zawsze dodaje nowości HBO z opóźnieniem. Połącz sobie konto c+ online z HBO Max i będziesz mógł wtedy zalogować się bezpośrednio do aplikacji HBO Max. Wtedy ten problem zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, bgmnt napisał:

.....

 

Swoją drogą, Polsat zupełnie wywalił zarówno kanały HBO jak i treści VOD z PBG. A miały być "wybrane" (czyli zakładałem, że to co było w GO) do sierpnia.

 

....

Po południu na 5500s odpaliłem z ciekawości Diunę w PBG, więc nie do końca wywalili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, bgmnt napisał:

 

"Zapewnienia o tym, że "Batman" pojawi się w kwietniu lub maju na HBO Max nie uzyskałem, ale usłyszałem, że na pewno trafi on na platformę."

To chyba byłby żart z najwyższej półki,gdyby przez chore prawa-czytaj układy,polski HBOMax nie wywiązywałby się jako jedyny na świecie z terminu emisji,45 dni po premierze kinowej.

Edytowane przez Palamander
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kliknąć w małe okienko w prawym dolnym rogu. Inaczej dany odcinek się po prostu skończy. Fakt trochę to słabe. Chyba, że jest gdzieś w opcjach coś w stylu "odtwarzaj następny" ale jak dotąd nie zauważyłem nic takiego.

Edit:

Sorry teraz pojawiło mi się malutkie odliczanie obok tego okienka w prawym rogu. (chyba 5 sekund i startuje kolejny odcinek). Mam wrażenie, że wcześniej tego nie było. Może jeszcze coś poprawiają. Jeżeli tak zostanie to "problem" rozwiązany. Korzystam głównie z apki na chromcast z google tv. Jutro sprawdzę na tizenie.

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Palamander said:

To chyba byłby żart z najwyższej półki,gdyby przez chore prawa-czytaj układy,polski HBOMax nie wywiązywałby się jako jedyny na świecie z terminu emisji,45 dni po premierze kinowej.

Liczę, że te premiery będą, ale na czym polega problem ludzi z HBO, żeby to otwarcie powiedzieć nie wiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krzychu00012 napisał:

Szału nie ma z zawartością, natomiast aplikacja śmiga o wiele lepiej niż poprzednik. Czy warto wydawać pieniądze? Według mnie nie, ja posiadam dostęp poprzez Polsat Box. Teraz oczekują tylko na Disney+, filmy Marvel i wiele innych ciekawych rzeczy.

No to spoko że masz Polsat box niektórzy nie mają i biorąc pod uwagę cenę jest to jedna z najlepiej wyważonych propozycji na rynku w tych ciężkich czasach. Czyli cena idealnie odzwierciedla zawartość czego nie można powiedzieć o wielu konkurentach. Biorąc pod uwagę rozdrobnienie praw lepiej to wyglądać nie może a wygląda już teraz nieźle z perspektywą na stałe powiększenie oferty. Jedynym minusem jest kwestia starszych produkcji WB... śladowe ilości dobrze nie wróżą, a  przecież to producent o chyba najlepszej historii w amerykańskim kinie ale zobaczymy może się to zmieni w przyszłości. Cieszmy się tym co mamy bo patrząc co się dzieje wokół jest się z czego cieszyć i przynajmniej na chwilę  zapomnieć o rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, enski napisał:

Jak rozumiem to w ofercie nie ma klasyków z Cartoon Network? Jeśli tak to mogli sobie darować ten rebranding.

Dokladnie, brak klasykow CN to jakies nieporozumienie! Zakladka CN Collection - wchodze - co widze? Same "swieze" produkcje. O co tutaj chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pawcho napisał:

Na samsungu 2017 hbo działa rewelacyjnie. Obraz żyleta. Więc nie sądzę aby apka na Tizenie była skopana.


Nie zrozumiałeś wpisu... chodzi o to że apka HBO Max na TIZEN nie "wypluwa" HDR'a. Może na nowszych ok ale ja mam Samsunga z 2017 roku właśnie i HDR'u nie ma. Na Netflix wszystko biega super i na Amazon... a tutaj definitywnie apka nawala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie spostrzeżenie:

Po uruchomieniu apki i odpaleniu seriali BBT czy Gomorra nie mam dźwięku 🙂 To znaczy jest z głośników TV ale nie jeśli chcę posłuchać przez zestaw podłączony optykiem. A nawet kombinując dalej jest dźwięk jeśli w ustawieniach dźwięku w TV ustawie wyjście cyfrowe PCM, nie ma jeśli jest wybrane passthrough. Ma ktoś tak? Co ciekawe nie ma tego problemu jeśli w apce wybiorę oglądanie któregoś z programów "na żywo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, domin107 napisał:

Możecie mi zweryfikować czy to prawda, że w w przypadku oglądania serialu nie wskakuje z automatu nastepny odcinek ?

Oglądałem dziś serial przez HBO Max i następny odcinek uruchomił się automatycznie po napisach końcowych.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, TimesSquare napisał:

Dokladnie, brak klasykow CN to jakies nieporozumienie! Zakladka CN Collection - wchodze - co widze? Same "swieze" produkcje. O co tutaj chodzi?

Niektóre klasyki jak Chojrak czy Ed Edd i Eddy były dostępne rano ale później zniknęły. Więc pewnie coś poprawiaja bo były w pełni po polsku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, domin107 napisał:

To może na bieżąco poprawiają w takim razie. 

Najprawdopodobniej tak jest ponieważ po chwili od mojego posta zauważyłem to też u siebie i dopisałem zmiany w mojej poprzedniej odpowiedzi. Widać, że cały czas działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, spotify napisał:
Na przystawce Apple TV, mogłem dodać HBO MAX do aplikacji Apple TV+ (tego nawet wychwalany technicznie NF nie ma)


Małe sprostowanie, dodałeś HBO Max do aplikacji Apple TV. Apple TV+ to nazwa serwisu, który jest częścią ATV.
Netflixa nie połączysz, bo nie był on zainteresowany takim rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...