Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan MarSag

Zauważyłem, że na polskiej stronie HBO Max na dole, tam gdzie pisze HBO Max Hubs, jest logo Cartoonito. Już kiedyś mieliśmy Cartoonito w latach 2011-2013 na Boomerangu, a teraz znów do tego wracają. Masakra... :/
ZPwdPGf.png

Edytowane przez Pan MarSag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to się martwię. Wiem, że po zmianie HBO GO na HBO MAX ceny będą identyczne.
Mam obawy bo ja w sumie drugi miesiąc mam HBO GO za które płacę przez Platformę CANAL+.
Boję się czy jako, że jestem nowym użytkownikiem HBO GO (w sumie dokupiłem przy przedłużeniu umowy z CANAL+ pod koniec grudnia), to też dostanę możliwość przejścia na HBO MAX na tych samych zasadach? I nie będzie drożej?
 

Edytowane przez Vampi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2022 o 09:46, Pawop napisał:

@kingofsouth ma być migracja kont HBO Go do HBO Max. Partnerzy HBO mają się kontaktować z abonentami i przedstawiać szczegóły

To w taki razie pewnie niedługo zadwonią do mojej mamy (HBO w abonamencie Canal+ podiadamy od 3 lat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, andrzejgratis napisał:

A po co mają dzwonić?

Ja na żadne nowe warunki się nie godzę... Tylko czekam na ich telefon i złożenie wypowiedzenia. ;)

Szczerze to wątpię żeby Canal+ dzwoniło do abonentów. 

A nie chcesz mieć HBO MAX w abonamencie??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aleksandra Maria (Natalia)Chcę, owszem... ale to nie jest powód dla którego mają do mnie dzwonić, czy do Ciebie. ;)

Przecież konta będą przypisane z HBO GO do HBO MAX z automatu.

Także nie widzę powodu dla którego maja dzwonić... a jeśli już będą wydzwaniać po abonentach z nową ofertą, to w większości będzie wiązać się z wypowiedzeniami. Tak przynajmniej powinna zrobić większość. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kiler napisał:

@Vampi to przejdzie płynnie, bo żaden operator nie będzie sobie strzelał w kolano i zmieniał cen jeśli to grozi możliwością rozwiązania umowy i straty klienta. 

Też tak myślę, choć akurat T-Mobile przez który subskrybuję HBO go wciąż milczy. Mało tego na infolinii T-Mobile nikt nic nie wie, a konsultantka to nawet się zdziwiła, że coś takiego jak HBO Max wchodzi do Polski.

Ma ktoś info na jakich warunkach (za ile) T-Mobile będzie udostępniał Maxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Aleksandra Maria (Natalia) napisał:

To w taki razie pewnie niedługo zadwonią do mojej mamy (HBO w abonamencie Canal+ podiadamy od 3 lat)

Sķad wiadomo, że będą dzwonić ?

Kontakt z klientem może być również przez maila lub smsa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Polsat Box usuwał kanał gwarantowany to nikt do nikogo nie dzwonił tylko napisali w na swojej stronie że ze względu na usunięcie LifetimeHD można złożyć wypowiedzenie jeśli umowa była podpisana przed 31.05.2021 dlatego trzeba śledzić newsy operatora ;-)

Edytowane przez Gizior89
Poprawienie błędu
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniecacie się tym HBO max jakby było naprawdę czym a to tak naprawdę HBO GO na sterydach

Świetnie podane marketingowo no bo jeśli na to obiektywnie popatrzeć HBO Go tak samo mogło by mieć Warnera i marki zależne od wytwórni matki a tutaj wielkie halooo 

Myślę że istotniejszym pytaniem jest co tam będą mieli na licencji , bo jeśli sam Warner z przybudówkami to średnio ( tak wiem wiem potężna wytwórnia i bogaty katalog )

Co z Sony ? Będę mieli ? 

Do kiedy posiadają licencję na nowe filmy z Paramout ?

Mam wrażenie że lepszą ofertę może mieć Skyshowtime

 

Edytowane przez michuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michuk trzeba się cieszyć z tego, że wejdzie trochę tytułów, które dotychczas czekały na premierę nowej odsłony serwisu bo ostatnio było kiepsko, zwłaszcza z filmami. No i że wreszcie będzie 4K.

Natomiast inna sprawa, że wypstrykają się z wszystkiego przez 2-3 miesiące, a potem znów będzie po staremu ;).

Co do marketingu z kolei to IMHO akurat jest słabo - to już Viaplay miał lepszą promocję. Tutaj o zmianach wiedzą tylko mocno zainteresowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co napalać na 4K, gdyż obecnie jest tylko dla 24 nowości filmowych. Seriale HBO dalej będą tylko w HD. Chyba, że ktoś potwierdzi istnienie "Euforii" w UHD.

Marketing jest właściwy. Z pełną mocą odpalą 8.marca i bliżej 1.kwietnia, gdy "Odwilż" będzie nam wychodzić z lodówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...