Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@lakimanczym się różni jakość obrazu "Diuny" pomiędzy hbo max a apple tv 4k? Pytam tylko z czystej ciekawości bo z jabłuszkami mam niewiele wspólnego a osobiście "Diuna" była/jest dla mnie nudna porównując najnowszego Spidermana czy Batmana ale o gustach się nie dyskutuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gizior89w telewizorze mam Android 7 i porównując do jakości obrazu w Apple TV 4K większość aplikacji ma ogólnie mówiąc ładniejszy, ostrzejszy obraz.

Zwykle bitrate jest też nieco większy niż na Android TV.

Różnicę widzę np na Netflixie i wspomnianym HBO Max.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lakiman napisał:

@Gizior89w telewizorze mam Android 7 i porównując do jakości obrazu w Apple TV 4K większość aplikacji ma ogólnie mówiąc ładniejszy, ostrzejszy obraz.

Zwykle bitrate jest też nieco większy niż na Android TV.

Różnicę widzę np na Netflixie i wspomnianym HBO Max.

 

Mhm to może być wina Andrzeja7 być bo ja nie widzę różnicy w jakości obrazu pomiędzy Andkiem v10 a tizenem. Różnica jest z dźwiękiem bezpośrednio z HBO na tizenie jak już większość tu pisała.

 

2 godziny temu, Saturn45 napisał:

TV Sony 2020 rok.

No to dziwne że nie działa Ci 5.1 na oryginalnej ścieżce dźwiękowej. Mój Samsung z 2018 na tizenie nie ma tego problemu. Tylko na lektorze mam stereo. Masz podłączony jakiś soundbar albo amplituner? Różnica może wynikać też z podłączenia pomiędzy optykiem a hdmi (e)ARC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gizior89 napisał:

No to dziwne że nie działa Ci 5.1 na oryginalnej ścieżce dźwiękowej. Mój Samsung z 2018 na tizenie nie ma tego problemu. Tylko na lektorze mam stereo. Masz podłączony jakiś soundbar albo amplituner? Różnica może wynikać też z podłączenia pomiędzy optykiem a hdmi (e)ARC

Mam tv podłączony do sounbara optykiem. Z innych aplikacji mam 5.1

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, emirates napisał:

Mam podobne odczucia. Film o niczym, nudny, ciągnie się jak flaki z olejem. W zasadzie są w nim trzy sceny z czego po ostatniej się kończy.

 

 

Może to inny typ filmu i trzeba go oglądać mega uważnie bo jak coś sie ominie to film traci sens. 
Ja dam chyba szansę raz jeszcze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ona bardzo podobała. Klimat nowej "Diuny" jest specyficzny i albo się go czuje, albo nie. Podobnie jak chociażby z "Blade Runner 2049".

Inna sprawa, że nie ten wątek trochę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "Diuny" to sam film również mi się spodobał, chociaż nie zapoznałem się jeszcze z prozą Franka Herberta. Ale z tego co czytałem w internecie, ta nowa "Diuna" to zaledwie prolog całej sagi, z niecierpliwością czekam na kolejną część, oraz zapowiadany serial na HBO max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...