Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Od 1 lipca (podobno) MultimediaGo będzie płatne. Ciekawe jak podejdą do tematu? Czy od zarejestrowanych na stronie zaczną na fakturze doliczać opłaty, czy trzeba złożyć jakiś aneks do umowy i wyraźnie zaznaczyć chęć korzystania z serwisu? Pytam o to, bo ostatnio operator komórkowy dołożył mi bez mojej wiedzy usługę przy podpisywaniu umowy, tłumacząc po tym że należy pisemnie zrezygnować z usługi, gdyż ona jest uruchamiana automatycznie.Jest to skandal,ale żyjemy tu i teraz i trzeba b. uważać na te sprawy. Zresztą Multimedia też dokłada antywirus przy podpisywaniu umowy na internet, czy chcę czy nie, a dopiero po miesiącu mogę zrezygnować.Odpowiednie urzędy chyba powinny się tym zająć, bo operatorzy za bardzo się rozpasali i wciskają jak mogą niechciane usługi.

To tak jak nowe pomysły na abonament: ja mam udowodnić urzędowi że NIE MAM telewizora,bo w założeniu go mam.Oby nie było: udowodnić nie korzystanie z usługi MultimediaGo,bo w założeniu korzystam.    :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o antywirus w Multimedia to niektorym przewaznie starszym ludziom sie wydaje ze jak na fakturze jest oplata za MultiSaver czy Emil to juz mają chroniony automatycznie komputer przed wirusami. A trzeba przecież pobrac ten program ze strony internetowej i skontaktowac sie z Multimedia aby uzyskac klucz aktywacyjny. Wiekszosc abonentow jest nieswiadoma, a wszystko jest opisane w regulaminie uslugi co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX
Odnoszę wrażenie, że miałbyś mniej kłopotów. Gdybyś czytał regulaminy i umowy - chwila skupienia, a niesamowicie ułatwia później życie. ;)

W sprawie abonamentu rtv nie pomogę. Ja od dawna go płacę. Przy proponowanych stawkach, z mojej perspektywy wręcz będzie obniżka. :D

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mieszkańców Chełma niestety nie mam dobrych wieści jeśli chodzi o redukcję analogu.

Przy okazji wizyty technika poruszyłem tą kwestię i niestety stwierdził że wcześniej dostaniemy DVB-T po kablu MM - mówił o góra 3-ech miesiącach, może być wcześniej (wymieniał nawet na jakich trzech kanałach pójdzie sygnał ale niestety zapomniałem) - a dopiero później cyfryzacja (najdalej do końca roku). Drugi technik z którym rozmawiałem pare dni temu twierdził że redukcję analogu wstrzymuje wciąż około 1000 abonentów analogu w naszym mieście i oczywiście MM nie chce ich stracić i próbuje przekonać do przejścia na DTV.

Pozdrawiam i cierpliwości życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz ludzi ? Dla samej zasady pójdą i wypowiedzą umowę i będą potem kombinować z naziemną, nawet jakby mieli mieć pokojową antenę i gubić zasięg. Z drugiej strony przecież całego analogu nie likwidują i podstawowe kanały zostaną, a to większości powinno wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób ma ich stracić, jak nie ma nic poza UPC, a w kilku lokalizacjach nawet tego nie  ma? Instalacje AZART są rozebrane, a anten nikt na parterze bez balkonu nie zawiesi. 

Piszesz że w twojej miejscowości instalację AZART rozebrali? A w mojej miejscowości niestety nie i w części miasta multimedia poszła po instalacji azart, a po reszcie miejscowości wymienili kable na swoje, i pozostawili stare kable i to w dodatku pod napięciem luzem. W piwnicach pełno kabli nieużytecznych po sieci azart, a multimedia zabrała tylko ze skrzynek ich rozdzielacze itp. Pewnie tak jest w wielu miejscowościach gdzie sieć AZART została kiedyś przejęta przez Multimedię

Dla mieszkańców Chełma niestety nie mam dobrych wieści jeśli chodzi o redukcję analogu.

Przy okazji wizyty technika poruszyłem tą kwestię i niestety stwierdził że wcześniej dostaniemy DVB-T po kablu MM - mówił o góra 3-ech miesiącach, może być wcześniej (wymieniał nawet na jakich trzech kanałach pójdzie sygnał ale niestety zapomniałem) - a dopiero później cyfryzacja (najdalej do końca roku). Drugi technik z którym rozmawiałem pare dni temu twierdził że redukcję analogu wstrzymuje wciąż około 1000 abonentów analogu w naszym mieście i oczywiście MM nie chce ich stracić i próbuje przekonać do przejścia na DTV.

Pozdrawiam i cierpliwości życzę.

Nie licz na to że multimedi spieszy się z redukcją analogu. Będą to opóźniali jak tylko się da aż do czasu przejęcia przez UPC. Może nie wszędzie, ale w większości miejscowości gdzie multimedia świadczy swoje usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej lokalizacji na klatkach pojawiła się ulotka MM (pierwszy raz):

TV 145 kanałów + NET 60Mb/s + dekoder HD / CAM za 75 zł.

I to dziwne bo u mnie też nagle od nie pamiętnych czasów atak ulotkami od MM ...

Taki przykład oferty z ulotki :  " MaxBox + karta CI lub dekoder + Net 60Mb + Router WiFi + Sport Champions HD = 79zł"

Trochę to śmieszne bo kanały z paczki Eleven u mnie w ogóle nie są dostępne  :)

 

 

Chyba że to tylko wojna na ulotki z konkurencją, bo taka np Netia co ma u mnie w bloku światłowody kusi ulotkami z szybkim internetem :

 

- 100Mbps - 39,90

- 300Mbps - 59,90

- 900 Mbps - 99,90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki przykład oferty z ulotki :  " MaxBox + karta CI lub dekoder + Net 60Mb + Router WiFi + Sport Champions HD = 79zł"

Trochę to śmieszne bo kanały z paczki Eleven u mnie w ogóle nie są dostępne  :)

 

Tylko, że w skład tego pakietu nie wchodzą tylko Eleveny, ale także Sportklub i Fightklub HD. :)

 

Brawa dla MM, wreszcie w Ebok, pojawiły się informację o posiadanych pakietach czy okresie zobowiązania umową. Mogliby dodać jeszcze możliwość zamawiania pakietów i w ogóle gitara by była. :)

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...