Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Pozwoliłem sobie przeanalizować zmiany w TV analogowej w Suwałkach. Bez żadnych zapowiedzi jak na razie zmieniła się liczba kanałów z 48 na 46, ale znikneły 3 kanały: TO!TV oraz TV Trwam i Travel Channel. Dlaczego znikneły 3 kanały, a w ilości widać tylko 2, ponieważ pozwolili sobie na włączenie kopii TVP1, czyli w analogu mamy 2xTVP1. Może TV Trwam wyłączyli, żeby trochę zachęcić emerytów do przejścia na DTV gdzie jest ich ulubiony kanał w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku ;) Tak poważnie, to mam cichą nadzieję, że tak jak napisał @MrB to w końcu może coś ruszy i doczekamy się w najbliższym czasie tak chucznie zapowiadanych zmian ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - dziś przyszyły dokumenty z "przedłużenia" i jestem nieco zdezorientowany. W trakcie rozmowy z DUK propozycja była taka: abonament HBO przez dwa miesiące 0, natomiast C+ trzy miesiące 0. A teraz w dokumentach jakie przyszły pocztą, na stronie potwierdzenia zmiany warunków umowy nie ma ani słowa o C+, natomiast w załącznikach jest regulamin promocji C+, w którym jest mowa o dwóch a nie trzech miesiącach za 0. Natomiast co jeszcze ciekawsze, jeden z jego punktów stanowi, że nie może do owej promocji przystąpić abonent HBO HD Max (którym przecież jestem i będę nadal).

Co zrobić: czekać na fakturę, czy interweniować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie przeanalizować zmiany w TV analogowej w Suwałkach. Bez żadnych zapowiedzi jak na razie zmieniła się liczba kanałów z 48 na 46, ale znikneły 3 kanały: TO!TV oraz TV Trwam i Travel Channel. Dlaczego znikneły 3 kanały, a w ilości widać tylko 2, ponieważ pozwolili sobie na włączenie kopii TVP1, czyli w analogu mamy 2xTVP1. Może TV Trwam wyłączyli, żeby trochę zachęcić emerytów do przejścia na DTV gdzie jest ich ulubiony kanał w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku ;) Tak poważnie, to mam cichą nadzieję, że tak jak napisał @MrB to w końcu może coś ruszy i doczekamy się w najbliższym czasie tak chucznie zapowiadanych zmian ;)

Augustów w analogu tylko bez TOTV i w tym miejscu niczym nie zastapili reszta jest.W DTV zadnych zmian oprócz tego ze zamiast TOTV dali FOOD NETWORK ale to u wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mam taka funkcję?

Sprawdzę wieczorkiem w domu.

Dzięki za info.

PS. W każdym TV ta funkcja nazywa się Smart Hub?

Miłego dzionka  :wink:

 

Na pilocie powinieneś mieć taką funkcję. Chyba, że telewizor już masz stary to może nie być. Ja mam D6500 i jest, a telewizor ma już 6 lat.

 

W Samsungu to się nazywa Smart Hub, u innych producentów też występuje człon "Smart". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Multimedia jeszcze nie udostępniła MM GO dla wszystkich telewizorów. W chwili obecnej prowadzone są testy które jeszcze troszkę potrwają.


Nie ma harmonogramu cyfryzacji ? Bela misia konfancela bęc ! Gniezno.(np, ) ?? Nikt mi nie powie że robią bez żadnego planu.Tylko my go nie znamy.  :grin:

Plan cyfryzacji pewnie jakiś mają, ale nie jest on realizowany punkt po punkcie, tylko tam gdzie pojawia się zagrożenie konkurencją, bądź też tam, gdzie na chwilę obecną jest to opłacalne. Niestety do pełnego ujednolicenia oferty przyjdzie nam poczekać na nowe władze, czyli na UPC.


Może kanał powróci w kwietniu w wersji HD? ;)

Skoro tak mówisz, to tak pewnie będzie. Chociaż tego kanału nie oglądam.


Ciekawe co jeszcze wyleci...........

W liście kanałów nie objętych gwarancją operatora jest dużo kanałów sportowych np: Eurosporty, nSport,, dużo również kanałów dokumentalnych. Jeśli zaczną usuwać je z oferty, to wydaje mi się, że nie tylko jakością będą na szarym końcu, ale i również z ofertą programową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pilocie powinieneś mieć taką funkcję. Chyba, że telewizor już masz stary to może nie być. Ja mam D6500 i jest, a telewizor ma już 6 lat.

 

W Samsungu to się nazywa Smart Hub, u innych producentów też występuje człon "Smart". :)

 

No niestety - sprzęt zbyt wiekowy (Samsung Le37B550) - brak funkcji Smart Hub.

 

Przymierzam się do kupna nowego TV, proszę o sugestie lub link do dyskusji na ten temat.

Tylko Samsung : 48-55" 

 

Bez zbędnych "wodotrysków" - ale w max opcji jeśli chodzi o komfort korzystania :wink:

Pewnie wiecie o co mi chodzi  :wink:

Optymalne parametry w stosunku do ceny.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W raporcie rocznym Liberty Global wspomina także podpisanie umowy o przejęciu Multimediów Polska. Co ciekawe, grupa spodziewa się finalizacji tej transakcji dopiero pod koniec roku. Zakłada zatem, że Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów po raz kolejny przedłuży badanie fuzji."

 

http://www.telko.in/upc-ma-100-tys-rgu-wiecej-przejecie-mmpl-dopiero-pod-koniec-roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten koniec roku to i tak optymistyczny wariant jak dla mnie. Wiemy jak działają polskie urzędy. Ja tam przedłużam umowę w maju na 2 lata i cierpliwie czekam, chyba, że wcześniej UPC wejdzie do mojego bloku. Zgodnie z informacją od administratora nie spieszy im się niestety. :(

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest oficjalna informacja o nowym kanale w MM https://www.multimedia.pl/Strefa-produktowa/Strefa-Klienta/AktualnosciKonkursy/Aktualnosci/Food-Network-w-ofercie-telewizyjnej-Multimedia-Pol

Data jej dodania to 16-02-2017r, a kanał już od kilku dni jest dostępny w sieci. To jeszcze w AKTUALNOŚCIACH. :crazy: Troszkę ta informacja chyba spóźniona :lol2:

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie tłumaczyłem ci tę kwestię.. Strona nie jest głównym ośrodkiem informacji - to właściwie tylko wizytówka.

Masz rację. Strona nie jest ośrodkiem informacji tylko dezinformacji. Ładną wizytówkę wystawia to firmie.

Patrząc wstecz, gdyby nie Facebook  i BOK to niewiele byśmy wiedzieli z tej wizytówki.   :lol2:

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie przejęcia Multimedii przez UPC:

http://m.money.pl/wiadomosci/artykul/upc-multimedia-polska-przejecie,189,0,2264509.html

Edytowane przez Barti
Na forum nie zamieszczamy samych tylko linków w poście, bez żadnej własnej treści postu. Nie zamieszczamy też tych samych linków podwójnie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Strona nie jest ośrodkiem informacji tylko dezinformacji.

Dezinformacją byłoby właśnie umieszczanie na stronie newsa o kanale, który nie pojawi się u większości klientów. I to w sytuacji, gdy ma się lepsze (bo bezpośrednie) sposoby dotarcia do klienta. Jak któryś kanał znowu pojawi się u większości, to będzie wzmianka na stronie.

 

Może to ci się nie podobać. Ale polityka firmy jest taka, że jak sprawa ciebie nie dotyczy, nie musisz o niej wiedzieć. Strona i FB profil Multimedii, służą do promowania i reklamy.

 

I, co to wnosi do tematu fuzji? Rano już ktoś wklejał podobny link, o raporcie Liberty Global. Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się co do wypowiedzi MR.Chiguita do Leo73. Informacja ta już wcześniej się pojawiła, a teraz każdy kolejny serwis przekształca po swojemu informacje które już się wcześniej pojawiły. Musimy poczekać co najmniej do końca czerwca 2017 aby sprawdzić na własne oczy czy słowa prezesa multimedia zostaną dotrzymane, a potem kolejne pół roku czekania na potwierdzenie informacji o ostatecznym przejęciu multimedia przez UPC. Musimy uzbroić się w cierpliwość, lub rezygnować z umów jeśli w tym okresie się kończą, a ktoś już mówi multimedi dość. :wink:

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...