Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu telefon z działu utrzymania. Oferta za telewizję jak w podpise + Internet 60 mb download / 6 mb upload + wymiana sprzętu na nowy dekoder. 114 PLN / miesiąc na 12 miesięcy. To o złotówkę drożej jak do tej pory, ale gdy spojrzałem, że sam c+ prestige kosztuje 59 PLN / miesiąc, do tego szybszy internet i najlepsza wieść jest taka, że otrzymam nowszy dekoder bezpłatnie. Może szału cenowego nie ma, ale mam dużo paczek premium, których niestety nikt za darmo nie da. Suma summarum wydaje mnie się, że to 114 PLN jest do zaakceptowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@R@falk, patrzę, że mieszkamy po sąsiedzku, jeśli chodzi o miejscowości ;) Tak z ciekawości, ile u Ciebie jest kanałów w TV analogowej? Czy masz u siebie jakiś kanał planszowy z informacjami w analogu? Czy miałeś jakieś u siebie przecieki odnośnie redukcji TV analogowej w Augustowie?

Ja od razu odpowiem na zadane przez siebie pytania. W Suwałkach:

Jest 48 kanałów w TV analogowej.

Nie ma żadnego kanału planszowego.

Wcześniej miałem info, że analog zostanie zredukowany do końca 2016 roku, ostatnio na czacie dostałem informację, że najprawdopodobniej w marcu. Ciekawa informacja była telefoniczna, ponieważ Pan z infolinii przedstawiając mi ofertę, zapytał się, czy na pewno wystarczy mi jeden multiroom, ponieważ planowana jest redukcja TV analogowej na przełomie marzec-kwiecień.

Szczerze, nie chcę się nakręcać, bo przestój z tym mają spory, ale krążące informacje dotyczące zmian w ofercie u niektórych w różnych miejscowościach pokrywają się tymi samymi terminami. Fakt, że np. ja nie mam, żadnej informacji odnośnie nowych kanałów, którą udostępniono tu na forum, ale niezasadne byłoby ją dostać, bo ona dotyczyła w głównej mierze zmiany numeracji, która w Suwałkach nastąpiła od razu zgodnie z terminem.

Dodatkowo, chciałbym podpytać. Jestem abonentem Multimedii od września 2014 roku, wtedy to kupiłem mieszkania, w której było już okablowanie do tej sieci, wtedy również nie było pełnej oferty ze strony, ponieważ brakowało kilku kanałów HD, np. Minimini+ HD, czy Stars.TV HD. Po dosłownie dwóch miesiącach bez żadnej zapowiedzi wskoczyły te kanały na swoje miejsce i od tego czasu wszystko było dodawany, aż do momentu "wielkiej ósemki HD". Czy mam rozumieć, że najprawdopodobniej w tym sieć Multimedia w Suwałkach przeszła modernizację.

Rozpisałem się trochę ;) Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Edytowane przez adam2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w Suwałkach podobnie jak u mnie. Po tzw.modernizacji wszystko wskakiwało co dali nowego do momentu słynnej ósemki która (podobno) wymaga tzw. cyfryzacji czego do tej pory nie było ani w Suwałkach ani w Częstochowie. Możesz się cieszyć że w kwietniu coś się zmieni (może). Bo u mnie podobno dopiero w sierpniu (może).

Sęk w tym że nikt Ci nic dokładnie nie powie. Jak będzie to będzie.I tyle.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX będę cieszył się kiedy to w rzeczywistości nastąpi, jak na razie podchodzę do tego z wielkim dystansem.

Fakt, że Multimedia nie jest u mnie monopolistą, bo w swoim bloku mam dostęp jeszcze do Vectry, Netii, Orange i bez problemu mogę mieć dostęp do Cyfrowego Polsat czy NC+, jednak nie ukrywam, że mimo wszystko Multimedia potrafi skusić cenowo, co jej jest wielkim atutem. Moja umowa kończy się z końcem kwietnia i mam zamiar w marcu złożyć wypowiedzenie i próbować negocjować ciekawe warunki, które jak widzę na forum są do przejścia, ale zobaczymy. Jakby udało się wynegocjować dobrą ofertę i jeszcze do tego doczekałbym się cyfryzacji, to by było super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec roku 2016 były przecieki ze za TV analogowa wezma sie do konca stycznia bieżącego roku lecz do dziś nic nie ruszył o w tej chwili w analogu mamy 50 kanałów a w TV cyfrowej nowosci skonczyly sie na tym samym etapie co u ciebie. Sytuacja jest podobna czyli i ta redukcja analogu bedzie zapewne w podobnym czasie.
Kanał planszowy jest w analogu. Leca tam rozne ogloszenia i reklamy.Podobny kanał jest np. w Elku widzialem u rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Food Network" to kulinarna marka amerykańskiego Scripps Networks Interactive, którą w Polsce teraz zarządza Grupa TVN. Do grudnia 2016 była współpraca z Telewizją Polsat, dlatego wcześniej kanał nosił nazwę "Polsat Food Network".

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Food Network w wersji SD pojawił się również w Suwałkach na pozycji 182. Na to mają miejsce :/

P.S.

Nazwa wyświetlana: Food Network

 

U mnie również pojawił się ten kanał w zamian za TO!TV Zmiana nastąpiła w całej sieci Multimedia u tych z brakami i u tych bez braków.

 

 

Polsat Food już świeci w zabójczej jakości....SD :crazy: tyle,że jeszcze jako TEST 8

 

Ten kanał nie jest obecnie nadawany w HD przez nadawcę, więc będzie jakość SD. Jak dobrze pamiętam, Multimedia miała udostępnić pod wszystkimi testami tylko kanały w jakości HD, dlaczego więc wszedł kanał SD?

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa posty jeden pod drugim powstałe na skutek usunięcia innego postu znajdującego się wcześniej pomiędzy nimi. Usunięto też fragment postu nawiązujący do treści tamtego usuniętego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...