Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

z wielkiej chmury mały deszcz

żadna rewelacja ta nowa oferta

kilka nowych programów w tym jeden wartościowy w ciągle osobnym pakiecie HD ze zdublowanymi kanałami

a patrząc na częstotliwość zmian i dodawanie nowych programów przez MM to można się spodziewać że limit na ten rok został już wyczerpany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, oficjalnie wszystko podane, a starzy abonenci niech spadają na drzewo i niech nadal płacą ;] Trochę zmieniając tok myślenia, dzisiaj w jednej z galerii w Toruniu zauważyłem ciekawą NOWĄ ofertę Cyfry +, czyli po połączeniu nc+. Kanały: Canal+, Canal + Film, Canal + Sport, Canal + Sport 2, Canal + Gol. Teraz jestem ciekaw, czy po połączeniu, coś takiego będzie dostępne dla nas, czyli tych, co płacą za pakiet C+, a kanału +Weekend i 3D nie mają w ofercie... Wiecie może, czy w tej sprawie można się czegoś dowiedzieć u źródła, czyli bezpośrednio pytając w C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel:Na pewno dostaniemy 21 całą paczkę:))))) A nie zapomniałem jesteśmy starymi abonentami to nam nie dadzą:) Tak na poważnie nie liczyłbym że prędko to dostaniemy a oferta może być naprawdę ciekawa.Zastanawiam mnie dlaczego jest tylko C+Sport .Gdzie oni pomieszczą te wszystkie transmisje sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos fuzji nc+, to bardzo jestem ciekaw, co nasze wspaniałe MM wymyśli. 21 marca będzie rebranding kanałów, więc na pewno coś muszą zmienić. Skoro nie mamy JESZCZE całej paczki, to założę się, że będzie jakiś myk z ich strony. Napisałem nawet do MM w tej sprawie. Ciekawe co mi odpiszą. Zapytałem też o nSport, gdyż zaczyna się liga żużlowa, która będzie pewnie właśnie na nSport, a oni pięknie nas tego kanału pozbawili. No i ostatnia kwestia, czy jeśli coś zmieni się z tymi kanałami paczki "premium" Canal+, czy będzie można odstąpić od umowy DTV? Jak myślicie?

 

No i jeszcze ciekawostka na koniec. Nie wiem czy zauważyliście, ale przy nowej ofercie DTV, przy opcjach premium nie ma paczki kanałów pod szyldem C+. Nie ma w ogóle wzmianki o C+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...