Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Sławnej ósemki nie ma oficjalnie na liście kanałów MM. Więc możesz uważać (podobnie jak ja) że masz pełną ofertę(taką jak na ich stronie).  :wink:

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te kanały które mają być dodane pochodzą od Michał Winnicki Entertainment, widać się dogadali. Ja dostałem wczoraj fakturę papierową ale nie było w niej żadnej informacji na temat dodania tych kanałów. U mnie jest pełna oferta bez słynnej 8ki HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pojawią się tylko tam, gdzie albo była już redukcja analogu i gdzie jest słynna 8ka HD. Podejrzewam, że skoro u mnie nie było żadnej informacji na ten temat to raczej ich prędko nie zobaczę, będę musiał czekać do redukcji analogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie będzie nowej pakietyzacji. Ale dobrze, że do pakietu HD coś nowego wchodzi, bo ten pakiet nie wart był promocyjnych 9 zł dla posiadaczy MaxBox (wiele zdublowanych kanałów).

 

Chiquita czy te kanały pojawią się tylko tam, gdzie była redukcja analogowej TV, czy w większej ilości lokalizacji?

 

PS Ja też nie muszę mieć tych kanałów, ale gdybym miał, chętnie bym posłuchał Power i Nuty. Każdy nowy kanał muzyczny w HD to skarb. Przypomnę, że do tej pory tylko MTV Live i Stars TV mamy w HD.

Edytowane przez Yakuzzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie mamy w eBOK tego samego pisemka co Mr.Chiquita to raczej zmiany tylko w lokalizacjach ze słynną ósemką HD. Swoją drogą trochę dziwne, że Winnicki zgodził się na włączenie swoich kanałów tylko dla takiej garstki abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam zamiaru narzekać od dawna czekam na  Adventure TV. Top Kids patrząc na ramówkę to przypominają mi się stare dobre czasy Wizja TV i początki Fox Kids w Polsce, więc też jestem za. Jeśli chodzi o kanały muzyczne to brakowało konkretów w jakości HD powiedzmy sobie szczerze że Stars TV nie wiele ma wspólnego z HD biorąc pod uwagę zawartość jaką prezentują (99% starocie) tak więc z chęcią zobaczę trochę nowych klipów w konkretnej jakości obrazu i dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie tą ulotkę, co wkleiłem, po zalogowaniu do eBOK w pliku .pdf, albo dostaliście pocztą z rachunkiem? Jeśli tak, to kanały u was będą. Już niedługo.

 

100% pewność mam tylko dla Tomaszowa M., Rawy M. i Opoczna.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Generalnie - za analog. Ale wyjątki będą (całkiem niemało).

 

Niestety , chyba nie załapałem się na te całkiem niemałe wyjątki. Na e-BOK-u nie mam tej ulotki , więc na pewno nic z tego. Pełna oferta i światłowód jeszcze nie gwarantuje tej nowości. Zresztą należę chyba do gorszego sortu - bo to MM-Południe. I nie ważne że mam to samo co reszta Polski.  :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...