Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Swój wizerunek poprawili w moich oczach znacząco - na niekorzyść!

Idą w dobrą stronę... byle tak dalej. :wink: (aluzja)

 

EDIT:

Jeszcze jedno.

Nieszczęsny temat - sprawdzanie dostępności usług.

W końcu niby działa!

Niby, bo u mnie według MMP: NET 120 Mb/s i "pełna oferta". :crazy:

Zaraz wykonam ponowny telefon, że żądam tej "pełnej oferty", którą się chwalą na stronie!

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój wizerunek poprawili w moich oczach znacząco - na niekorzyść!

Idą w dobrą stronę... byle tak dalej. :wink: (aluzja)

 

EDIT:

Jeszcze jedno.

Nieszczęsny temat - sprawdzanie dostępności usług.

W końcu niby działa!

Niby, bo u mnie według MMP: NET 120 Mb/s i "pełna oferta". :crazy:

Zaraz wykonam ponowny telefon, że żądam tej "pełnej oferty", którą się chwalą na stronie!

W mojej lokalizacji teoretycznie dostępny jest net 120 Mbps.Niestety to nie prawda Max 60 Mbps.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obiecałem tak zrobiłem. :)

Stan faktyczny - NET 60, oferta "ograniczona"

Kłamstwo - NET 120, oferta "pełna"

Strona ma charakter informacyjny...

 

Kolejny "trik" na złapanie klienta...

 

Aaa, żeby nie było - nie narzekam!

Wskazuje dysproporcje!

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano 11 maj 2016 - 18:55

MMP kladzie światłowody - dobra wiadomość dla Stalowej Woli  :)

https://www.uke.gov....polska-sa-19688

 

**********************************************
Ja już nie czekam na modernizację i od 1.06 przechodzę do tvk Stella. Więcej zapłacę ale też i więcej dostanę. Np. 35 kanałów w HD a nie 8, są też BBC, NG i sporo innych, których w MM nie mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze zrobiłeś.

 

Multimedii w I kwartale 2016r liczba abonentów TV wzrosła o 41 tys. Ale spadł zysk netto. Taka tendencja powoduje, że cyfryzacja będzie się ciągnęła maksymalnie długo.

 

Nie mówiąc już o modernizacji, ta już praktycznie się nie opłaca.

 

...dla wszystkich. :)

Niestety. :P Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Multimedii w I kwartale 2016r liczba abonentów TV wzrosła o 41 tys. Ale spadł zysk netto. Taka tendencja powoduje, że cyfryzacja będzie się ciągnęła maksymalnie długo.

 

Nie mówiąc już o modernizacji, ta już praktycznie się nie opłaca.

 

Niestety. :P

 

Czytając Twoje wypowiedzi można się załamać. Maksymalnie długo to znaczy rok,dwa ? Sam napisałeś że warunkiem włączenia nowych programów lub starych w HD jest ograniczenie programów analogowych.Skoro cyfryzacja ma trwać nie wiadomo ile, to znaczy że będzie zastój i widz MM nie zobaczy nic nowego w bliższej i dalszej przyszłości. Fajna perspektywa.

I stąd ta cisza o cyfryzacji. U mnie na klatkach w blokach już znikły karteczki o wyłączeniach analoga.A w I kwartale było ich sporo.  :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to co się dzieję w BOK to naprawdę nie dziwię się, że analog ma się dobrze. Większość petentów to starsi ludzie albo Janusze i Grażyny. Jedna starsza Pani przyszła ze sprzętem, bo jej zrobili podwyżkę o 7 złotych i ona takiego [beep]twa nie będzie tolerować. :D Ona oddaje sprzęt i zrywa umowę.Kiedyś jej wcisnęli dekoder, skończya się promocja i od razu awantura. Druga babeczka z awanturą wpadła, zaczęła nawalać pilotem o stół, bo jej nie działa i ona zrywa umowę. :D Wymienili jej pilota to się kobita uspokoiła. :) Wydaje mi się, że naprawdę jest mało zorientowanych abonentów. Większości wszystko idzie wcisnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu kończy się umowa na neta ,umowa na TV kończy się w styczniu. posiadam w MM TV superbox i Neta 12 Mb/s .za te usługi płacę 88pln. Zadzwoniła miła pani i zaoferowała ten sam net za taka sama kasę , lub większy transfer za odpowiednio więcej .poprosiłem aby połączyć te usługi aby kończyły się w tym samym czasie i że te oferty kosztują 88 za superbox i 60Mb/s .odparła że nic nie może zrobić .

Może w BOK u siebie złożyć rezygnację z ich usług ?.

Chociaż w Ełku konkurencja nędzna jeśli chodzi o Neta , a TV to tylko talerz lub naziemna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiler dobrze Ci radzi. Po złożonym wypowiedzeniu można negocjować. Też tak miałem jak Ty. I jakoś dało się usługi połączyć w jeden termin i obniżyć opłaty. Podstawa to wypowiedzenie. Tylko pamiętaj aby zaznaczyć, że wypowiadasz umowę z końcem obowiązywania obecnej, żeby kary za zerwanie nie naliczyli.

 

Z innej beczki, pojawiły się pierwsze ceny za dwa dodatkowe kanały Polsatu na Euro - około 110 zł. Ciekawe ile sobie MM zażyczy...

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, pojawiły się pierwsze ceny za dwa dodatkowe kanały Polsatu na Euro - około 110 zł. Ciekawe ile sobie MM zażyczy...

 

Dyskusja odnośnie kanałów Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD jest już tutaj: :arrow:https://forum.satkurier.pl/topic/15937-polsat-sport-2-i-polsat-sport-3/

 

Proszę zatem o kontynuowanie dyskusji w tej kwestii wyłącznie w tamtym wątku :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis i szerszy jest, jeśli chodzi o EPG, ale za to brak jest roku produkcji co było wcześniej. Również brakuje mi w EPG kategorii/gatunku programu/filmu. Więc jakby to wszystko było, to by było super.

Edytowane przez adam2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...